Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Aux girişi olmayan 2005 model cooper da baska aygıttan muzik dinleme imkanı var mı?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aux girişi olmayan 2005 model cooper da baska aygıttan muzik dinleme imkanı var mı?

2005 model cooper sahibiyim ve malesef aracımın aux girişi bulunmamakta araç içinde başka aygıttan muzik dinleyebilmek için bildiginiz bir ürün var mı? çakmak girişinden falan kullanılabilecek?
    En son düzenleyen black; 12-03-13, 02:32.

sorunun cevabı sanırım bu cihaz

http://dx.com/p/1-2-led-car-mp3-play...k-silver-81289

Yorum Yap

cok tesekkurler gercekten cözüm gibi gozukuyor dıs görünüşü pek estetik değil ama umarım turkiyede de kolaylıkla bulunabilen bir üründür.

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bu tarz biseyler satiliyor Karakoy tramway altgecitindeki telefoncularda.

Ayrica arac 2005mis. belki de direk teyp degistirmekte cozum sayilabilir..tabi bluetooth ile muzik calmak pratik ama sarji somuren bi durum.
        Orcun'un onerisi cok daha Pratik ve oluru olan bisey.
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

bilgilendirilmeniz için teşekkurler

Yorum Yap

2005 Model Cooper sahibi iseniz aux girisi alabilirsiniz...
            http://www.outmotoring.com/mini-coop...p3_hookup.html

Yorum Yap

heeey bu çok guzelmiiş ama nerde yaparlar biliyor musunuz önce internetten sipariş edip sonra mı taktırmam gerekir? veya sizin istanbulda önerebileceginiz bir yer var mı?

Yorum Yap

Black bırkac çözüm yolu vermiş arkadaşlar çakmaktan bağlanan sistemi bence kesinlikle deneme ben yeni bir oto teyp alarak çözdüm gayet memnunum tavsiye ederim .Ayrıca aramıza yeni katılan arkadaşlarımızdan öncelikle kendilerini ve araçlarını tanıtan mesajlar beklemedeyiz.Bi hoşgeldin diyeceğimiz konu ayrıca arabanızıda görmek bilmek istiyoruz.
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

aslında tanıtmıstım kendimi aracımı da ilerleyen zamanlarda tanıtabilirim. yeni bir oto teyp almak mantıklı bir çözüm olmasına karşın buyuk ihtimalle cok maliyetli olacaktır yaklaşık bir fiyat belirtmeniz mumkun ise sevinirim.

Yorum Yap

Aslı Cem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    2005 Model Cooper sahibi iseniz aux girisi alabilirsiniz...
                    http://www.outmotoring.com/mini-coop...p3_hookup.html
                    Herhangi bir bmw mini parcacisindan siparis gecebilirsiniz...

Grom audio ve DICE electronics markalarinda farkli baglanti secenekleri sunan urunlerde bulabilirsiniz...

Yorum Yap

Aslı black tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      heeey bu çok guzelmiiş ama nerde yaparlar biliyor musunuz önce internetten sipariş edip sonra mı taktırmam gerekir? veya sizin istanbulda önerebileceginiz bir yer var mı?
                      Ben kendim takmistim....eliniz yatkinsa radyoyu sokmeden direksiyon alti kaplamayi sokerek radyo arkasindaki cd changer soketine kabloyu takarak uygulayabilirsiniz...aux girisini vitesin onunde esya gozunun ust kismina veya torpido icerisine alabilirsiniz

Yorum Yap

Ben aracıma bunu takmıstım sadece fisini takıyorsunuz bitiyor en guzel ve temiz cozum yıllardır bu.http://www.minicarparts.net/Parts/M3367.cfm?ref=nxtfb
                        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

onerileriniz icin cok tesekkurler keyifli forumlar

Yorum Yap

Aslı black tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            aslında tanıtmıstım kendimi aracımı da ilerleyen zamanlarda tanıtabilirim. yeni bir oto teyp almak mantıklı bir çözüm olmasına karşın buyuk ihtimalle cok maliyetli olacaktır yaklaşık bir fiyat belirtmeniz mumkun ise sevinirim.
                            Anca yazabildim kusura bakma son mesajımı yazadıktan sonra baktım hemen tanıtım gelmiş ben alpine aldım ama çokta pahalı bi fiyatı yok. MP3 çalarsın ayrıca bellek takıp dinlersin bence çok daha sağlıklı bi çözüm olur.
                            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

orjinalliği bozulmasın diyorsanız aux aparatı takılıyor ben öyle yaptım kendi aracımda .Öyle bir aparat takılıp radyo panelinin alt kısmında boş yere saklanabiliyor.
                              [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X