Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R59 White Silver Cooper S Project - 35 HB 5655

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Maşallah keyifle kullan.Araç otomatik değil mi?
    Otomatik 184'lük motor
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

hayırlı olsun abicim
      sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Eyw Ali Abicim cok saol

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

kazasız belasız kullan Kaan, artık buluşma sonrası Ali ile sakin sakin dönmek yok

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            A.Y.N. Auto Yusuf ve Ahmet Abi'ye, Iskender ve Ahmet Usta'ya ve EcuFast'e cikardiklari iscilikten ve yardimlarindan oturu cok tesekkur ederim. Kerem ve Aren Abi'ye ayri bi tesekkur ederim herseye kostular ve tekrardan kafamda nasil olacak diye bir dusunce olmadan Istanbul'a gittim ve butun islerimi hallettim. Onlar sayesinde bizde bi Gergin yaptik sonunda

her ne kadar lıstede adım olmasa da kaancım umarım çorbada tuzum vardır ınancındayım şaka bır yana kazasız belasız cezasız günler dılıyorum 10 numero 5 yıldız

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              her ne kadar lıstede adım olmasa da kaancım umarım çorbada tuzum vardır ınancındayım şaka bır yana kazasız belasız cezasız günler dılıyorum 10 numero 5 yıldız
              Abicim cok ozur dilerim ders esnasinda atilan bir mesaj olduundan kafami toparlayamadim. Senin ve Ali Iner ve Ali Abimin katkisi ayri. Lutfen kusuruma bakmayin

Yorum Yap

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                kazasız belasız kullan Kaan, artık buluşma sonrası Ali ile sakin sakin dönmek yok
                Yok be abi. Bulusmalarda hiz sinirlarina forum olarak uyalim lutfen. Disaridan alelade bir araba kulubu gibi gorunmesin. Insanlar baktiginda takdir etsinler. Amac gezmek ve sohbet muhabbet sonucta

Yorum Yap

[QUOTE=kaanunal;25408]Abicim cok ozur dilerim ders esnasinda atilan bir mesaj olduundan kafami toparlayamadim. Senin ve Ali Iner ve Ali Abimin katkisi ayri. Lutfen kusuruma bakmayin

maşallah ders rasında mı bu çocuk okumaz demıştım ben ama canımsın kardeşim sıkıntı yok rahat ol takıldım sadece

Yorum Yap

Abi valla hic okuyasim yok biliomusun 7 sene burstan geriye kaldi 2 sene okul 2 seneye bitti bitti yoksa evde ciddi skntilar cikicak

Yorum Yap

Abi valla hic okuyasim yok biliomusun 7 sene burstan geriye kaldi 2 sene okul 2 seneye bitti bitti yoksa evde ciddi skntilar cikicak

Kaan istanbulun tasi topragi altin diyorlar ne dersin istanbula yerlesmeye is guc ayarlaris sana hic olmadi beraber sanayide custom MINI garage acaris hehehehehehehe

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Kaan istanbulun tasi topragi altin diyorlar ne dersin istanbula yerlesmeye is guc ayarlaris sana hic olmadi beraber sanayide custom MINI garage acaris hehehehehehehe

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                        Tamam bana uyar ben okulu birakiim o zaman zaten istanbula geldktn snra eve dnmk cok zor gelio o ev muhabbetini ciddi ciddi dusunuorm.

Yorum Yap

Kaan boş konusma bitir okulu sakın aptallık etme

Yorum Yap

Abi Aren Abide seni buraya alalim okul bitince dedi. Zaten birakmayi dusunuyorum dedim. O da ayni tepkiyi verdi okul bitsin o zaman ordayim yada Istanbul'a gecis olursa aninda gelecegim

Yorum Yap

Abi Aren Abide seni buraya alalim okul bitince dedi. Zaten birakmayi dusunuyorum dedim. O da ayni tepkiyi verdi okul bitsin o zaman ordayim yada Istanbul'a gecis olursa aninda gelecegim
                              Araçla ilgili güncelleyelim off-topic olarak sonra kızıcam sana

Hayırlı olsun tekrar, güzel oldu. Sürüş deneyimin ve yorumlarını paylaş bakalım, yaptırmak isteyenlere ön ayak ol

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Araçla ilgili güncelleyelim off-topic olarak sonra kızıcam sana

Hayırlı olsun tekrar, güzel oldu. Sürüş deneyimin ve yorumlarını paylaş bakalım, yaptırmak isteyenlere ön ayak ol
                                Abi kizma ya arac gercekten ayri bi keyifli oldu. Aradaki fark cidden hissediliyor. Izmir'den yapilanlar ve yapilacaklar konusunda fikir almak isteyen olursa iletisime gecebiliriz. Istanbul Gerginleri Izmir Sorumlusu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X