Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R60 Countryman JCW by Onur-oto.net

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Abi manfold evet etkiler ama oem ile aralarında büyük fark yok
    JCW düz diğerleri yönlendirilmeli yoksa flanşlan vs. aynı
    denenebilir tabi
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı NSB44 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Aren ortimle bu aracıda ön arka siyah yapma kararı aldık Ve son olarak Meguıars uygulamasıyla musterı teslım aşamasına getirdik..

Uploaded with ImageShack.us
      maşallahı var orti Bey gerçekten araba çok yakışıklı ve sürüş zevki olarak inanılmaz oldu spacer ve yay ile kapalamlar detaylı özellikle eksoz sesi ve kafaların orda tam doldurması ben aşırı beğendim çok yakışıklı oldu güzel bir iş çıktı herkesin emeğine sağlık arabayı Antalyadan bu arada almamızda yardımcı olan Nihat abimede kocaman bir alkış bence

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        maşallahı var orti Bey gerçekten araba çok yakışıklı ve sürüş zevki olarak inanılmaz oldu spacer ve yay ile kapalamlar detaylı özellikle eksoz sesi ve kafaların orda tam doldurması ben aşırı beğendim çok yakışıklı oldu güzel bir iş çıktı herkesin emeğine sağlık arabayı Antalyadan bu arada almamızda yardımcı olan Nihat abimede kocaman bir alkış bence
        Far içlerini de siyah yaparsanız cok agresif olur bence

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Arac gayet guzel sorunsuz yuruyor.Aractan daha fazla guc ve tork alınabılırdı fakat manuel olmadığı otomatık olduğu ıcın sanzuman ıcerısındekı tork lımıtoru kısıtlayıcı etken oluyor ozellıkle 5500 devırden sonra şanzumanı korumak ıcın vites atmasını ıstemıyor.Zaten grafıktende anlasılacağı gıbı guc bandı yukarı dogru fakat devır kesıcısı 6200 gıbı olduğu ıcın daha fazla guc uretmesını engellıyor.Bundan daha fazla performans bekleyenlerin kesınlıkle MANUEL almasını tavsıye ederım...

Yorum Yap

Onur dun senin dukkana ugradigimizda bahsetmistin bu aractan ve manuel vites olmayisindan dolayi yasanan sikintilardan. Ben de epey merak etmistim dogrusu. Fotolari ve detaylari paylasarak merakimizi giderdigin icin sagol mukemmel bi is cikmis ortaya. Emeklerinize saglik

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Aslı 4eva tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Onur dun senin dukkana ugradigimizda bahsetmistin bu aractan ve manuel vites olmayisindan dolayi yasanan sikintilardan. Ben de epey merak etmistim dogrusu. Fotolari ve detaylari paylasarak merakimizi giderdigin icin sagol mukemmel bi is cikmis ortaya. Emeklerinize saglik

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

saol kardeşim ...

Yorum Yap

Aslı NSB44 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Arac gayet guzel sorunsuz yuruyor.Aractan daha fazla guc ve tork alınabılırdı fakat manuel olmadığı otomatık olduğu ıcın sanzuman ıcerısındekı tork lımıtoru kısıtlayıcı etken oluyor ozellıkle 5500 devırden sonra şanzumanı korumak ıcın vites atmasını ıstemıyor.Zaten grafıktende anlasılacağı gıbı guc bandı yukarı dogru fakat devır kesıcısı 6200 gıbı olduğu ıcın daha fazla guc uretmesını engellıyor.Bundan daha fazla performans bekleyenlerin kesınlıkle MANUEL almasını tavsıye ederım...

Elinize saglık Onurcum gayet guzel bir iş çıkarmısınız temiz olmus

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Saol Alen abi....

Yorum Yap

Yapılan işlemleri ilk sayfaya topladım, halısahadan sonra devam edeceğiz
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Maşallah araba güzel ve tam o arabaya göre modifiye yapıldı
                      RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X