Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 White Silver JCW Project - 34 NSB 44 by Onur-oto.net

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Masallah kazasiz belasiz keyifle kullan.bu arac otomatikdi degilmi?unutuyorm kusura bakma.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
    sigpic

Yorum Yap

Saol talha manuel benım araç

Yorum Yap

stg1 boyleyse ilerisini dusunemiyorum Reyiz.. instagramdan takipteyim

ps.Sehir icinde hiz yapmayalim plazalari bile kokunden soker estirdigi ruzgarla falan aman diyim

ps. 2. Wishman neredesin bak burada MINI JCW manic air var.. cinden buraya aktarmasiz max.2saatte gelirsin artik..
        NDGthinkswishlessolmuyorbea!
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

maşallah çok güzel güç de yanlış anlaşılmazsa ben tam olarak araçta ne var anlamadım?
          dv, aem kit, cooler ve yazılım mı? egsoz std tamamiyle?

sorma sebebime gelince eğri çok fazla düzgün geldi, nerdeyse supercharger eğrisi gibi ve 7k ya kadar dolu dolu dönebiliyor.. yani neredeyse 5k da düşüşe geçen eğri 2 bin devir daha dolu dolu dönebilmeye başlamış.. yanlış anlaşılmasın yalancı çıkarmak veya bok atmak gibi bi amacım yok güç olarak güzel ama eğri bana pek mantıklı gelmedi dediğim gibi dp, egsoz, en önemlisi egzantrik vs olmadan bu kadar dolu dönebilmesi ve gücün alttan bu kadar stabil gelmesi.. yurtdışındaki diğer eğriler ile kıyaslanırsa demeye çalıştığım anlaşılır belki..

güle güle dertsiz belasız kullanın

Yorum Yap

Yektacım 1 haftadır dyno üzerinde çalışıyoruz ne zaman istersen çay içmeye gelebilirsin aracımıda incelersin bütün dynolarıda gösterebilirim.Şu an stg2 üzerinde çalışıyoruz kısmetse 2-3 güne bitecek..iyi bir sonuç alacaz..

Yorum Yap

yanlış anlaşıldım heralde
              sadece ekstra veya farklı yapılan birşey var mı diye merak etmiştim dediğim gibi güç eğrisi pek alışılmış grafikler gibi gelmedi.. r56 hakkında r53 kadar tecrübeli değilim gerçi..
              gelip yalan söyleniyormuş gibi arabayı dynoları incelemem pek hoş olmaz ama çayınızı içmeye gelirim tabi uygun zamanda
              inşallah daha da güzel değerler gelir, dp egsoz meth kit vs ile 300+ çıkar gibi

Yorum Yap

Gt28 li o değerler alınıyor ama stock turboyla onur kardeşim alırsa o beygirleri gurur verici olur

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Gt28 li o değerler alınıyor ama stock turboyla onur kardeşim alırsa o beygirleri gurur verici olur
                  Abi işallah dp metho stg2 yazılım güzel şeyler beklıyoruz hepsını paylaşacagım

Yorum Yap

Gule gule kullan, masallahi var. Ileride belki bende ayni yoldan giderim.

Benim de ayri bir merakim var. Oncesinde yakit tuketimi nasildi? Simdi nasil?

via Tapatalk 4
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Gule gule kullan, masallahi var. Ileride belki bende ayni yoldan giderim.

Benim de ayri bir merakim var. Oncesinde yakit tuketimi nasildi? Simdi nasil?

via Tapatalk 4
                      yakıt basarsan tabıı kı ortalamanın uzerıne cıkıyor ama basmazsan normalden daha az yaktıgına emın olabılırsın

Yorum Yap

Arkadaşlar 1 aylık süren bir çalışma sonucu aracımı bitirmiş bulunmaktayım...Bildikleriniz üzerine sadece milltek downpipe ve aem methanol kit ekledim..Şimdilik JCW egzosu üzerinde...Dyno sonuçlarını birazdan koyacağım...Ölçümlerde pompa benzını kullandık herhangi bir depo içi katkısı bulunmamaktadır...

Yorum Yap

%100 STOCK TURBO
                          %100 97 oktan benzin
                          %100 STOCK JCW Catback egzoz
                          Forge intercooler
                          Forge dumpvalve
                          Aem cold air intake
                          Aem methanol kit
                          Milltek downpipe
                          MANİC motorsport stg2 yazılım

Uploaded with ImageShack.us

Aracımla ilgili video hazırlayan Yamana sonsuz teşekkürler...

En son düzenleyen NSB44; 25-06-13, 12:17.

Yorum Yap

Wuuuuu alayına gooo diyebilir miyiz

Yorum Yap

Yanı susayım susayım diyorum ama eşşeğin ........ Suyu kaçırmışsın bro artık rollıng videolarını da görmek isteriz tabıı rollıng yapmak isteyen olursa maşallah kazasız belasız cezasız sürüşler diliyorum

Yorum Yap

Eğride bir gariplik mi var??? Sorusunu ilk ben sorayım dedim puhahahahaha

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X