Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R53 / Mini Cooper John Cooper Works /Hyper Blue -Project

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı SERKAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    walla cem biraz zor be 4 aylık cocuk var biraz büyüsünde inş o zaman, sen sağol
    O zaman sikinti boyle devam

Allah anali babali buyutsun tebrikler de diyelim

Yorum Yap

Bu yaz çok sıcak gececek izleyici olarak gelecem güzel projeli araclar var Allah kımseye kaza bela vermesn
      2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

sadece okuyorum....................................

Yorum Yap

Aslı Luai tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          @Aren bişey merak ettim aman beni yanlış anlama mini'ye mini niye kaldırılmaz? Benle çok denemek istiyordun.
          Aslında yazmak istemiyordum. Burada ki herkesi ne kadar sevdiğimi herkes iyi bilir. Areni de ayrı tutarım her zaman kardesimdir cunku. ama Haksızsada söylerim. Yukarda Allah var.Seninle denemek istediği sıralarda, olayın SEN olmadığını ve neden bu kaldırma(kaldırma dediğiniz her neyse, HIRS diyelim) olduğunu herkes çok iyi biliyor. Sende çok iyi biliyorsun Lui Garaj vs. isim vermeye gerek yok. Seninle ilgili olmayan bir durumdu ama araç sahibi sendin bu yuzden seninle denemek istedi, daha doğrusu arabanla denemek istedi. Olay sen değildin.

Her lafın altında birşey aramaya gerek yok, sen de Aren bi sakin ol. Bu kadar hırsa gerek yok.. Herkes sizin nasıl yürüdüğünüzü iyi biliyor. Nasıl emek harcadığınızıda. O yuzden gerek yok artık birsey ispatlamana. Aynı şekilde Yekta'da dahil. Kendinizi kanıtlamış kişilerin osuruktan sebeplerden ötürü birbirine laf yazmasına anlam veremiyorum. Bu forumda en bilgili R53'cülerin başında geliyorsunuz. Hırs yapacağınıza insanlara örnek olun.

Luai seni hakkaten severim asla bir terbiyesizlik vs yapmadım bilirsin. Ama MINI - MINI'ye niye kaldırmaz biliormusun ? Milletin kız arabası diye dalga geçtiği arabayla sizler Evolarla TypeR'lar la muhattap oluyorsunuz. VAG grubuyla dalga geçiosunuz, takmıosunuz bile O yuzden Mini'nin gazı başkasınadır. MINI'ye değildir. Biz bir ekibiz ve böyle aile ici zıtlaşmalara gerek yok..
          Olay orada senin arabanın hızlı veya yavaş olması değildi. Garajla aralarında olan husümetti ve kapandı gitti. Bu kadar büyütmeyin. Boş yere gerilmeyin gerek yok

Cem hayırlı olsun. Allah utandırmasın senide.
          En son düzenleyen Kekuti; 14-03-13, 20:10.
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Aslında yazmak istemiyordum. Burada ki herkesi ne kadar sevdiğimi herkes iyi bilir. Areni de ayrı tutarım her zaman kardesimdir cunku. ama Haksızsada söylerim. Yukarda Allah var.Seninle denemek istediği sıralarda, olayın SEN olmadığını ve neden bu kaldırma(kaldırma dediğiniz her neyse, HIRS diyelim) olduğunu herkes çok iyi biliyor. Sende çok iyi biliyorsun Lui Garaj vs. isim vermeye gerek yok. Seninle ilgili olmayan bir durumdu ama araç sahibi sendin bu yuzden seninle denemek istedi, daha doğrusu arabanla denemek istedi. Olay sen değildin.

Her lafın altında birşey aramaya gerek yok, sen de Aren bi sakin ol. Bu kadar hırsa gerek yok.. Herkes sizin nasıl yürüdüğünüzü iyi biliyor. Nasıl emek harcadığınızıda. O yuzden gerek yok artık birsey ispatlamana. Aynı şekilde Yekta'da dahil. Kendinizi kanıtlamış kişilerin osuruktan sebeplerden ötürü birbirine laf yazmasına anlam veremiyorum. Bu forumda en bilgili R53'cülerin başında geliyorsunuz. Hırs yapacağınıza insanlara örnek olun.

Luai seni hakkaten severim asla bir terbiyesizlik vs yapmadım bilirsin. Ama MINI - MINI'ye niye kaldırmaz biliormusun ? Milletin kız arabası diye dalga geçtiği arabayla sizler Evolarla TypeR'lar la muhattap oluyorsunuz. VAG grubuyla dalga geçiosunuz, takmıosunuz bile O yuzden Mini'nin gazı başkasınadır. MINI'ye değildir. Biz bir ekibiz ve böyle aile ici zıtlaşmalara gerek yok..
            Olay orada senin arabanın hızlı veya yavaş olması değildi. Garajla aralarında olan husümetti ve kapandı gitti. Bu kadar büyütmeyin. Boş yere gerilmeyin gerek yok

eyv kerem teşekkür ederim

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster

cok guzel acikliyici ozet olmus

01 CDU 01

Yorum Yap

@kekuti saol o sözler için. Beni biliyorsun bu konularda umursamam roling vs... Ben pisti çok seviyorum keşke açık olsa istediğim zaman girsem ama nerdeeee. İlerde rolingle uagrasicam artık şaka yapıyorum
                RMW tuned.... is yours?

Yorum Yap

Kardeşim maşallah bu arabayı aldın ve kaderını değiştirdin maşallah cıdden son halı guzel oldu dahda uğraşıyorsun inşallah emeğinin karşılığını alır ağız tadınca uzun sure bınersın

Artık garajdaşız nede olsa guzel olucak inşallah

Yorum Yap

Aslı mehzent tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Kardeşim maşallah bu arabayı aldın ve kaderını değiştirdin maşallah cıdden son halı guzel oldu dahda uğraşıyorsun inşallah emeğinin karşılığını alır ağız tadınca uzun sure bınersın

Artık garajdaşız nede olsa guzel olucak inşallah
                    eyv garajdaşım seninkide çok güzel olcak inş biraz sabır

Yorum Yap

19 mayıs da ıstanbuldayım hepiniz ile aynı masada oturmak istiyorum bılgılerınıze arkadaşlar malum 1.yıl kutlamamız var

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        19 mayıs da ıstanbuldayım hepiniz ile aynı masada oturmak istiyorum bılgılerınıze arkadaşlar malum 1.yıl kutlamamız var
                        Hadi bakalim cok sevindim gorusmk uzr

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                        sigpic

Yorum Yap

Simdi okudum konuyu proje konusundan buralara mi geldik yani?? Sizden ricam lutfen kulube mal etmeyelim aramizdaki konusmalari bizim icin hepiniz onemlisiniz.Aren ve Cem sizden ricam herkese iyi ornek olmaniz sonucta aramizda yeni MINI sahibi olmus olanlar da var ve sizin gibi iki tecrubeli insan ve ikinizi de kesinlike kaybetmek istemeyiz ,bak bugun 1000km dacia kullanip geri kalan enerjimle de bu yaziyi yazdim degerinizi bilin.
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Simdi okudum konuyu proje konusundan buralara mi geldik yani?? Sizden ricam lutfen kulube mal etmeyelim aramizdaki konusmalari bizim icin hepiniz onemlisiniz.Aren ve Cem sizden ricam herkese iyi ornek olmaniz sonucta aramizda yeni MINI sahibi olmus olanlar da var ve sizin gibi iki tecrubeli insan ve ikinizi de kesinlike kaybetmek istemeyiz ,bak bugun 1000km dacia kullanip geri kalan enerjimle de bu yaziyi yazdim degerinizi bilin.
                            Fotoyu görünce korktum abimsin

Sent from my iPhone using Tapatalk
                            sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Abicim 56.post snrasini sil gitsin lutfen.ikiside kardesimiz sikinti olmaz diye dusunuyorm.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                              sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                daha ne söz söylenir

geç oldu ben yatayım

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X