Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Yazılım Tavsiyesi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 Yazılım Tavsiyesi

Merhaba , aracımda dp mevcut fakat yazılımı yok.
    Detaylı kuafor bakımlari zeusda yeni bitirildi.
    En iyi verimi alabilecegimiz yazılımı nerede yaptırabıliriz?

Desteklerinizi bekliyoruz. Sevgiler
    IMG_20160720_000642.jpg
    inst- efekonuralp

Powershop custom yazilimi tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

stage 2 ve üzeri gibi bir plan yoksa powershop custom ideal olacaktır. biraz güç istenirse manic stg2+ nokta atışı olur.
      34 NAD 99 '06 JCW
      34 AR 3221 '11 JCW
      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Merak ettiğim bir konu var simdi diyelimki bu parcaları taktık meth kit hariç yazılım olarak da manic baycu drecu neyse birini yaptık bize getirisi tam olarak ne olucak performans olarak yakıt olarak vs...

Yorum Yap

performans hissedilir sekilde articaktir, yakit tuketimi de dusecektir. ama yazilimli arabayi daha performansli kullandiginiz icin genelde ister istemez yakit tuketimi artiyor
          doayen!

Yorum Yap

Ben dr ecu da custom yaptırdım , daha önceki sahibide dr ecu da yaptırmış.Çok memnunum.

Yorum Yap

yazılımın performans arttırdığı konusunda hepimiz hemfikiriz. fakat yakıt tüketimini düşürdüğü bana pek inandırıcı gelmiyor aracın tork değeri yükseldiği için bazı durumlarda yakıt sarfiyatı cüzi de olsa azalabilir. Ama genele baktığımız zaman yakıt tüketiminin artacağını düşünenlerdenim
              34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

Selamlar tekrar , dr. Ecu yu tavsiye etmeyen arkadaşlarım var , yakit degerleri nedeniyle motorda sorun yaşayan cok oluyormuş diyorlar. Nedeni nedir bileniniz var mı?
                inst- efekonuralp

Yorum Yap

Yakıt değerleri ile motorda nasıl sorun yaşıyorlarmış ? Yani sadece yakıt değerimi yüksek oluyor demek istedin ? Valla aracın eski sahibi 10-11 civarında kullanıyordu , ben biraz sert kullanıyorum 12-13 görüyorum.Stage 2 yazılım yapıldı ben aldıktan sonra.Ben pek sorun yaşayan duymadım drecu ile ilgili yakıt konusunu ilk defa duyuyorum belki dogrudur bilemicem.Ama Özgün sorun yaşayanı öylecene bırakmaz çok ilgililer beğenmessen yeniden yazar.Ben valla ne aracım olursa olsun Dr.Ecudan baskasına gitmem.

Yorum Yap

Bende dün itibariyle Özgünde yazılımı yaptırdım yani acık konusmak gerekirse Özgün hakkında gerek forumda gereksede dısarda cok kişiden olumsuz yorum aldım hatta dün kendisiylede bizzat bu konuyu konustum ve aldıgım ilk cevap o beni elestirenlere sor bakalım arabalarını kim yazmıs diye esnaflıgı konusuna gelince de söle söliyim dükkanına giden bilir oldukca yogun ve yorucu bir iş herkesle aynı samimiyeti kurması kimseden beklenemez ha belki soguk bir mizacı vardır ki bence öyle değil buda kişinin yaptığı işi etkilemez diye düşünüyorum...Uzun lafın kısası cok yakın zamanda baycu tarafından aynı setupta olan bir aracı kullanma fırsatıda bulmamla beraber DrEcu hakkında yapılan gereksiz abartı derecede olan yorumların yersiz oldugu gördüm ki ve iyiki Özgünde yaptırmısım dedim.

Yorum Yap

Aslı DrAGA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Bende dün itibariyle Özgünde yazılımı yaptırdım yani acık konusmak gerekirse Özgün hakkında gerek forumda gereksede dısarda cok kişiden olumsuz yorum aldım hatta dün kendisiylede bizzat bu konuyu konustum ve aldıgım ilk cevap o beni elestirenlere sor bakalım arabalarını kim yazmıs diye esnaflıgı konusuna gelince de söle söliyim dükkanına giden bilir oldukca yogun ve yorucu bir iş herkesle aynı samimiyeti kurması kimseden beklenemez ha belki soguk bir mizacı vardır ki bence öyle değil buda kişinin yaptığı işi etkilemez diye düşünüyorum...Uzun lafın kısası cok yakın zamanda baycu tarafından aynı setupta olan bir aracı kullanma fırsatıda bulmamla beraber DrEcu hakkında yapılan gereksiz abartı derecede olan yorumların yersiz oldugu gördüm ki ve iyiki Özgünde yaptırmısım dedim.
                      Hayırlı olsun
                      sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Hayırlı olsun
                        Eyvallah abi cok saolasın ��

Yorum Yap

R56 Yazılım Tavsiyesi

Sahsi dusuncem, Ben paramla rezil olacagim yere gitmem. Esnaflik sifir hadi onu gectim yapilan ise bakalim adamin yaptigi yazilimdan sonra genelde ariza isigi yaniyor (mini icin soyluyorum). Hadi onu da gectim ben daha cok iyi yuruyen drecu yazilimli mini gormedim. Zaten stage 2+ araclar genelde manic tercih ediyor yada powershop custom(baycu). Bende 2 kere (manuel ve otomatik) baycuya yaptirdim ve sonuclar inanilmazdi. Hatta otomatigin videosu FIA murat abide var

En son düzenleyen GB246; 09-08-16, 23:08.

Yorum Yap

R56 Yazılım Tavsiyesi

Aslı GB246 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Sahsi dusuncem, Ben paramla rezil olacagim yere gitmem. Esnaflik sifir hadi onu gectim yapilan ise bakalim adamin yaptigi yazilimdan sonra genelde ariza isigi yaniyor (mini icin soyluyorum). Hadi onu da gectim ben daha cok iyi yuruyen drecu yazilimli mini gormedim. Zaten stage 2+ araclar genelde manic tercih ediyor yada powershop custom(baycu). Bende 2 kere (manuel ve otomatik) baycuya yaptirdim ve sonuclar inanilmazdi. Hatta otomatigin videosu FIA murat abide var

Bende powershop A uğradm sadece yazılım Hakkı'nda konuşmaya selamın Aleyküme bile cevap alamadm bana cok esnaf gelmediler belki iyi iişler çıkartmış olabilirler ama ayrıca daha iyi olcağını idda edip aracımdaki parçaya çöp deme Hakkı'na sahip değiller düşüncem kim nerede içi rahat edicekse ona gitmesidir kim hangi parçayla Mutlu oluyorsa arabasında o parçayı takmasıdır

Yorum Yap

ben genelde esnaflik vs degil yaptigi ise bakarak tercih ediyorum yazilimciyi. iki firmayi da (powershop baycu ve ozgun) seviyorum. ancak minimi kesinlikle powershopta yazdiririm. ama soyle de birsey var ki subaru ve s2000imi de ozgunden baskasinda yazdirmam asla. herkesin farkli arabalarda daha cok mesaisi var ve oralarda daha guzel isler cikariyorlar.
                              doayen!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X