Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yazılım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Powershop a git bence ben orda yaptirdim

Yorum Yap

Aslı ÖzcanEresin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Powershop a git bence ben orda yaptirdim
      Yok abi bu gidişle ben aracı satıp S'e geçicem büyük ihtimalle . Çok uygun fiyata yakalayınca düşünmeden aldım şimdi de acısını çekiyorum böyle .. Kat iptali,komple egzoz,kiti
      Filitre kiti ile anca 7 hp alabilirmişiz benim arabada . yazılımla da 2-3 hp belki oynarmış
      instagram.com/mertlbozkurt

'14 R60 - 34 AR 1972
      '15 CLA AMG - 34 MTZ 35

-Göktürk

Yorum Yap

Okadar az olmaz ya powershopla bi konus derim

Yorum Yap

Powershopla konuştum zaten o da hiç gerek yok yani değmez 7-8 hp için bu kadar maaliyete dedi .
          instagram.com/mertlbozkurt

'14 R60 - 34 AR 1972
          '15 CLA AMG - 34 MTZ 35

-Göktürk

Yorum Yap

Heee ozaman s yada jcw ye don derim ben 265 beygir guc aldim kendi arabamda

Yorum Yap

Aslı MBozkurt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              2014 countryman all4 için yazılım sadece megachipsde bulabildim ben 122 HPden 160 HP'ye çıkardıklarını söylüyor ama internette firma hakkında çok şikayet okudum . ecufaste sorduğumda countryman için yazılım yapmadıklarını söylediler . Tavsiye edebilceğiniz bir yer var mı acaba ?
              megachipsin verdigi rakamin alinmasi imkansiz, normal cooperda alinan rakam ortalama 6-7 beygir oluyor, o da yazilimcilarin da dedigi gibi anlasilmiyor bile. en guzeli satip s almak, gercek anlamda pisman olmazsiniz
              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

hafta sonu dr.ecu kapısında yaklaşık 1 saat kadar birinin gelip ilgilenmesini bekledim ve en sonunda napıyorum lan ben diyip ordan ayrıldım. güzel işler yapıyor olabilirler fakat esnaflık göremedik...

Sent from my iPhone using Tapatalk
                34 LA 6426

instagram.com/hakankyv

Yorum Yap

Öncelikle sunu belirtmem lazımki gerek foruma gereksede tuning olayına henüz yeni başlamış biri olarak sizler kadar tuning tecrübesi olmayan biriyim.Ancak gerek bundan önce kullandığım araçlar ki bunlar s3 Carrera turbo 4s ve de shelby gt 500 dür çoğunu yurtdışında kullandım gereksede bundan önceki rally derecelerimden yola çıkarak arabayı ve motoru iyi tanıyan biri oldugu düşünerek aracıma cok yakın bir arkadaşımın vasıtasıyla DR ECU yazılım yaptırdım.Baz 211 hp olan aracım dynoda ki gerçekten cok güvendiğim bir yerde yaptırdığım dynoda ekstra herhangi bir parça dahi takılmadan suanki haliyle 234hp gördüm.Heleki bunu yaklaşık 200 km gittikten sonra cok daha net hissetme fırsatı buldum.Diğer firmalar ya da yazılımlar neverir gerçekten bilmiyorum ama ben kendi adıma pişman değilim ve suan yapacağım ekstralarla (dv,dp,son susturucu,filtre kiti,intercooler) 280-285hp görürüz dediler görücez inşallah

Yorum Yap

Ben eski jcw aracımda sadece yazılım ve dp kullanmama rağmen inanılmaz etkisini görmüş, çok memnun kalmıştım[emoji4] eminim çok çok başarılı ve keyifli olacaktır

34 V 1271 / 2012 R56 Midnight Black JCW
                    34 JZ 9538 / 2011 R56 Midnight Black JCW
                    34 DEN 22 / 2004 R50 Chili Red Cooper
                    34 NE 0782 / 2014 R58 Spice Orange Coupe S

Yorum Yap

Aslı DrAGA tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Öncelikle sunu belirtmem lazımki gerek foruma gereksede tuning olayına henüz yeni başlamış biri olarak sizler kadar tuning tecrübesi olmayan biriyim.Ancak gerek bundan önce kullandığım araçlar ki bunlar s3 Carrera turbo 4s ve de shelby gt 500 dür çoğunu yurtdışında kullandım gereksede bundan önceki rally derecelerimden yola çıkarak arabayı ve motoru iyi tanıyan biri oldugu düşünerek aracıma cok yakın bir arkadaşımın vasıtasıyla DR ECU yazılım yaptırdım.Baz 211 hp olan aracım dynoda ki gerçekten cok güvendiğim bir yerde yaptırdığım dynoda ekstra herhangi bir parça dahi takılmadan suanki haliyle 234hp gördüm.Heleki bunu yaklaşık 200 km gittikten sonra cok daha net hissetme fırsatı buldum.Diğer firmalar ya da yazılımlar neverir gerçekten bilmiyorum ama ben kendi adıma pişman değilim ve suan yapacağım ekstralarla (dv,dp,son susturucu,filtre kiti,intercooler) 280-285hp görürüz dediler görücez inşallah
                      280-285 beygir cok ciddi rakamlar. Methanolsuz yazdiginiz setup ile 285 beygir alirsa ben yazilimi yapan arkadasa kendi aracimi hediye edicem

Yorum Yap

Valla orasını bilemicem ama ben sadce suana kadar dedikleri etkiyi gayet net sekilde gördüm hissettim bundan sonrasında da görücez hep beraber �� Birde söle bi durum var tabi bu saydıgım parcaların hepsini bizzat amerikadan ve italyadan özel olarak en üst performans kitlerini getirtiyoruz hiç biri sonradan yapma olmıcak yani belki onunda etkisi vardır diye sölemiştir diye tahmin ediyorum ama dediğim gibi bekleyip görücez ��

Yorum Yap

Ayrıca youtubeda bu setuplara yakın aracların yurtdısında 211den 270-275hp aldıkları videolar vardı tabi yazdıkları dogruysa

Yorum Yap

280+ HP çok ciddi bir rakam. cooler, DP, DV, egzoz sistemi ile bu gücü yakalamak imkansız denebilir. Kendi JCW aracımda isko DP, Forge DV + cooler + tüm ara borular, AEM CAI, 70mm custom egzoz, %80 meth/su karışımı, %30 toulen ile 270 leri zorlanarak yakalayabilmiştim. Hava sıcaklığı ve neme bağlı olarak 263 ve 268 ve 273hp almıştım. VPRacing yakıt ile dyno şansım olmadı hiç ama hissedilir bir güç artışı vereceğinden emindim. @Kekuti arkadaşımız kendi aracında yaptığı setuplar ile çok daha net bilgi verecektir. Bahsettiğiniz setup ile 280+ Hp alabiliyorsanız hemen gidip yeniden R56 JCW alırım
                            34 NAD 99 '06 JCW
                            34 AR 3221 '11 JCW
                            34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

methanolsuz intercoolerli yazilimla alinacak saglikli maksimum deger 250 civaridir bence (motor ici cok temizse)
                              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Parcalari yurtdisindan getirmeniz bisey degistirmez hepsi maslakta satiliyor zaten. Yani demek istedigim o setupla 285 imkansiz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X