Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yer Cucesi 80-230km Hızlanma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben daha once Turbo ve gtr'ımda meth kıt kullanıyordum. Meth den gelen avans avantajını kullanmadım cunku meth ın getırdıgı safe side kayboluyor.
    Guc alınıyor tabı avansdan dolayı fakat rısk ve motor ıcı stres artıyor. Benım amacım sadece ısınmayın bertaraf etmek ıcın.
    Aem kıt ın dezavantajı,turbo pipe ın cektıgı havanın basıncı dustugunden,gaz tepkısı gecıkıyor. Bu dogal sonuc aslında,kabın hacmı buyuyor.
    Guc degılde,stabıl yurusun pıstte,20 hp eksık olsun. Amacım roll olsa,yapılıcak seyler bellı ama amacım farklı

Yorum Yap

başarılı süre maşallah 2 shift var sanırım? devir açarak 4. ve 5. te tamamlanabilir gibi gözüküyor ama mümkün müdür ne dönüyor şuan devir? nerdeyse stok arabayla 11 saniyeler
      iat düşüp güç nasıl kazanamadınız dyno ölçümü var mı merak ettim?
      ortadan dalıyorum konuşmaya ama meth kit, avans açmadan ayar yapılmadan methanol ile kullanılırsa güç kaybettirir zaten, çünkü bir yerde arabayı zengine çekmiş oluyorsunuz ekstra yakıt vererek.. sadece su ile kullanmak mantıklısı ve sağlıklısı ayar yoksa ayar yapılacaksa ama methanol ün bir zararı olmaz aksine bence stresi azaltır egt, cht düşürür..

Yorum Yap

%10 meth,%90 su kullanacagım,amacım sadece sogutmak.
        Ayar yapılıp meth ın sagladıgı avantajları guce donusturdugunuzde,meth de dogacak aksaklık(oran turmaması-anlık puskurteme-fazla basma vs vs) motor kırmaya kadar goturur.
        Yanı benım amacım meth den guc almak degıl,onu sogutma ve afr dengesını korumak ıcın kullanmakda.
        3 de baslıyorum,5 ın sonunda 204 goruyorum. Devır stok,zaten 6000 de vıtes atıyorum.
        Aynen oyle,suremde hıc bır ıyılesme olmadı ancak 3 basmanın sonunda sanıyeler cok stabıldı neredeyse.

Yorum Yap

Yaklasik 6100 devire kadar guc uretiyor olmasi lazim

sure de videoda guzel. Daha iyi vites atmalisin Murat abi

Yorum Yap

Vıtes deme bana
            Orada sag elle hem vıdeo cekıp,vıtes atabılen varsa bu hızdan ıyı,hemen ders alayım. Hala yaptıgım salaklıga ınanamıyorum o trafıkde...
            Vıtes atmak mı? Bakınız dbn chart
            6100 devırde tahmını 255 uretıyordur sanırım.
            Yakında meth ve yakıtla denıyecegım....
            Sonra pıst set up a dusecegım.
            Keremden hayırlı haberler gelırse,bu ısı kapatacagım...

Yorum Yap

Aslı 997TT tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Vıtes deme bana
              Orada sag elle hem vıdeo cekıp,vıtes atabılen varsa bu hızdan ıyı,hemen ders alayım. Hala yaptıgım salaklıga ınanamıyorum o trafıkde...
              Vıtes atmak mı? Bakınız dbn chart
              6100 devırde tahmını 255 uretıyordur sanırım.
              Yakında meth ve yakıtla denıyecegım....
              Sonra pıst set up a dusecegım.
              Keremden hayırlı haberler gelırse,bu ısı kapatacagım...
              Abi direksiyona ben geceyim kadrani sen cek yan koltuktan. hem kamera hem vites zor oluyo kullanirken yani boyle bi guzellik yapabilirim istersen :P

YC 505 the yellow swap. all4 VTEC supercharged twinturbo Dyno 300 hp, tek tuşla Lambo bodykit, Ecufast 'in dibi, Sarı şimşek, Nişantaşı güzeli, bebeğim aşkımmm..

Yorum Yap

Yana kamera kullanicak koymak kolay,amacim hizlanmayi agirliksiz olarak cekmekdi.
                Benim su go pro vs kullanmayi ogrenmem gerek,evde yatiyorlar. Daha dogrusu cekmekde sorum yokda bilgisayarda trimle,yukle falan 3-4 saat suruyor

Yorum Yap

Yana kamera kullanicak koymak kolay,amacim hizlanmayi agirliksiz olarak cekmekdi.
                  Benim su go pro vs kullanmayi ogrenmem gerek,evde yatiyorlar. Daha dogrusu cekmekde sorum yokda bilgisayarda trimle,yukle falan 3-4 saat suruyor
                  Siz GoPro cekin, yuklemeyi hallederiz. Bu konuda yetkin arkadaslar var
                  1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                  2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                  4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                  5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Talha telefonla guzel goruntuler almisti telefonuna aldigi zimbirtidan alitsaniz aklima gelmedi simdi ismi onunla kolay olur ayrica videolati kisaltmasi telwfonla cok daha basit ve cabuk oluyor

34NSC46
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Talha telefonla guzel goruntuler almisti telefonuna aldigi zimbirtidan alitsaniz aklima gelmedi simdi ismi onunla kolay olur ayrica videolati kisaltmasi telwfonla cok daha basit ve cabuk oluyor

34NSC46
                      Bende samsungun orijinal telefon tutacağı var.İstediğin yere vakumlayıp çok güzel görüntü alınıyor.Mesela ortadaki kadranın üzerine vakumlayıp çok net 100 - 200 görüntüsü alabilirsiniz.Ve görüntü kaliteli çıkıyor.Ben zaten pistte bu yöntemi kullandım.Sonuç güzel oldu.
                      sigpic

Yorum Yap

Nasıl bulabılırım,ben ayfon4 var,ona var mı?
                        Kerem,o ışler cıdden yetenek ıstıyor yahu,ıyı olurrr...

Yorum Yap

Telefon tutacagi bulunur ya bi sekilde.
                          Olmadi sen bana dbn icin yardim et bende sana her turlu video ve cam car hizmeti veriym

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                          sigpic

Yorum Yap

Dbn kopegın olsun,yuzlerce genc arkadasımın test-rekor yada merak olcumlerını aldım.
                            En ıyı gordugum derece 2.9 ıdı 100-200km de.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                            X