Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yer Cucesi 80-230km Hızlanma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yer Cucesi 80-230km Hızlanma

Dun aksam Iphone4 ıle cekmeye calıstıgım vıdeo.
    1-2 gune daha duzgun cekım koyacagım ınsallah genclerın yardımıyla ve bır kac upgrade olucak.
    Aracta Evotech yazılım ve kat ıptalı var. Herhangı hafıfletme yada yakıt vs yoktur.

Yorum Yap

Daha ıyısı yakında ınsallah....
      En son düzenleyen 997TT; 12-02-14, 04:04.

Yorum Yap

Masallah nazar degmesin

34 BE 1968

Yorum Yap

Cok guzel sure. Ozellikle bolt on bir arac icin

Tebrikler, hizli MINIler cogaliyor
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Cok iimis gercekten.masallah.
            bu sure olcen cihaz kiralaniyomu?nasil temin edebiliriz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
            sigpic

Yorum Yap

maşallahh güzel süre

Yorum Yap

Tesekkurler,ıyı yuruyor gıbı.
                Dıüun aksam tekrar test ettım Arm ıntake ıle,malesef performans dusmedı ancak stabılıtesı ıyı oldu. Ben 0,2-0,3 sec dusus beklıyordum. Arka arkaya 3 deneme yaptım,12.1-12.0 ve 11.9 sec cıktı,buna sevındım,ıyı yerınden bakmak gerek . Onceden yukselıyordu.
                Bugun meth kıt takılıcak,tekrar denıyecegım.

Yorum Yap

Kıralanıyormu bılmıyorum ancak benımkını kullanabılırsınız. Etrafınızda pbox olanlardanda alabılırsınız.

Yorum Yap

Aslı 997TT tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Kıralanıyormu bılmıyorum ancak benımkını kullanabılırsınız. Etrafınızda pbox olanlardanda alabılırsınız.
                    Etrafımda kimsede yok maalesef. Tekrar çıktığınızda ben de denemek isterim.Yani pbox ile kendi aracımı denemek isterim.
                    sigpic

Yorum Yap

Bugun meth kit takılıcak sanırım,yetısırse cıkarız test ıcın,yetismezse bıttıgınde cıkarız.
                      Sızde olcum yaparsınız,dosyayı sıze yollarım.
                      Buarada Aem ıntake takıp guc alamayıp,ıat dusuren var mı?
                      Ayrıca turbonun dolması gecıktı mı?

Yorum Yap

Ayar ile ilgili bir konu olabilir..
                        Gecikme filtre ile çok zor, sadece sıcak çekmesi durumunda bu münkün..

Meth'i takınca katkıyı daha net görürsünüz.
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bugun meth kit takılıcak sanırım,yetısırse cıkarız test ıcın,yetismezse bıttıgınde cıkarız.
                          Sızde olcum yaparsınız,dosyayı sıze yollarım.
                          Buarada Aem ıntake takıp guc alamayıp,ıat dusuren var mı?
                          Teşekkürler.
                          Özgün yazılım yaparken aem cai sıcaklığı çok farkettirdi işe yaradı demişti ama tam net hatırlamıyorum şimdi.Turbo dolması ile ilgili ben bi değişiklik hissetmedim.
                          Fakat şunu çok net hatırlıyorum methanol ile dyno üzerinde net 20 hp aldım.
                          sigpic

Yorum Yap

Yok yahu,standart kıt varken gaz pedalı daha net tepkıler verıyordu ama bu kıtte yavasladı alt devır.
                            Meth takıp,avans avantajını kullanarak mı 20hp aldınız yada ayarı degıstırmeden mı 20. Hp geldı?

Yorum Yap

Yok yahu,standart kıt varken gaz pedalı daha net tepkıler verıyordu ama bu kıtte yavasladı alt devır.
                              Meth takıp,avans avantajını kullanarak mı 20hp aldınız yada ayarı degıstırmeden mı 20. Hp geldı?
                              Valla gaz tepkimesi konusunda sana yardimci olamicam cunku anlamadim
                              Meth ilk taktiktan snr methanol ile ve meth olmadan iki ayri dyno yaptim.sasirmayin ama ayarsiz methanol ile 5 hp daha dusuk guc aldim. Sonra yazilim yaptigim yere goturdum ayar yapildi dyno uzerinde before after sonuclarim var.avans acmak marifetiyle net 20 hp aldim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
                              sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X