Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sprint Booster Hk.

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

aslan besliyorsan yediğine bakmayacaksın mantığından yola çıkarsak açık kalsın tadını çıkartalım

Yorum Yap

Arkadaşlar merhaba,

Konu biraz gerilerde kalmış, tekrardan başka bir konu açmadan bu konu üzerinden devam etmek istedim.

R53 S aracına bu ürünü taktıran oldu mu?
      Yararı veya zararı kimseden net bir şey çıkmamış gördüğüm kadarıyla ..

Bu konuyu netleştirme imkanımız var mıdır
      Ben de şuan arada kaldım taktırmak taktırmamak havasında ...
      Volkan USER
      34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
      [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

Şahsi fikrim kısa vadede bir zararı olmayacağı yönünde en azından ben golfümde 30000km ye yakın kullandım sorun olmadı yanı şekilde sciroccolu arkadaşlardan 60000km kadar kullananlar olmuştu. Ancak r56s ımde bence gerek yok sport tuşunun yaptığı işi yapıyor. sport tuşu basılıyken açılırsa araba dengesızlesiyor. Benzin konusunda eğer ayağınızı ona alıştırırsanız aynı yaktırabilirsiniz. r53 konusunda bir bilgim yok ancak sport tuşu yoksa eğer bence kullanılabilir.

Yorum Yap

2006 R53'ler de sport tuşu bulunmuyor,
          Bu durumda bu ürünü kullanmak mantıklıdır diyorsun yani
          Volkan USER
          34 BCS 55

Yorum Yap

ilk sayfada konuşulmuştu r53 için de
            bence çok mantıklı değil onun yerine ecufast e gidin yazılım yaptırın çok daha iyi sonuç alırsınız, hem de arabayı kandırmak yerine gerçek güç

Yorum Yap

Performans konusunda zaten tecrübesizim bir de her kafadan bir ses çıkıyor valla aptal oldum

Çok çok profesyonel deli bir şey olmadan düzgün edebinde bir şeyler yaptırmak istiyorum

Bunun için de sadece yazılım mı yeterlidir, yoksa headers vs bir şey mi gerekiyor nasıl ilerlenir ben de kitlenmiş durumdayım ...

Aracımda şuan ALTA açık hava filtresi ve Borla egzos bulunmaktadır.
              Konuyu dağıtmak istemiyorum, dağılacaksa başka bir konudan devam edebilirim
              Volkan USER
              34 BCS 55

Yorum Yap

http://www.miniclubtr.com/forums/for...p?7-PERFORMANS

bu bölümde birçok konu mevcut yapılabilecekler ve yapılmışlar ile alakalı fikir edinebilirsin, aklına takılan birşey olursa ister özel mesaj ile ister ilgili konunun altından danışabilirsin

Yorum Yap

Araştırmaya devam diyorsun
                  Tamamdır, bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Sevgiler,
                  Volkan USER
                  34 BCS 55

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X