Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 için yapılacaklar (performans)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Powershopta da yok ama beklicem oraya gelmesini.He çok aylar sonraya atar veya gelirde bana kalmazsa 2. seçenek olarak outmotoring düşünüyorum.
    yok powershop sirkulasyon çoktur konuşayım istersen belki bgn geçerim oralardan tarih öğreniyim

Yorum Yap

Aslı uzman tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      yok powershop sirkulasyon çoktur konuşayım istersen belki bgn geçerim oralardan tarih öğreniyim
      Valla çok sevinirim. Sanırım tüm parçaları sıfır olarak oradan alıcam.
      sigpic

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        kekutim, talhacım , oem k03 turbolar max 230 hp ufleyebiliyor, fazla basinc bastirmayi denerseniz fon makinasi olur
        kanka gozunu sevem nasıl 230 hangi dynoya göre 230 kime göre 230

ben zaten k03s'e karşıyım o parayı vermeye, çünkü rebirth turbo yaptıgında 1000tl ye al sana k03S

ek olarak belirteyim, sanzımana güvensem 2560'ı getirtiyordum JCW'den ucuza gelio
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

palleri degistirsende orjinali gibi saglıklı olmaz kekoscum yurtdısı forumlarda da baktım tavsiye etmiyoruz dediler, Kekutiye soyleyin dediler :P
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            palleri degistirsende orjinali gibi saglıklı olmaz kekoscum yurtdısı forumlarda da baktım tavsiye etmiyoruz dediler, Kekutiye soyleyin dediler :P
            gercekten duzgun iscilikli hybrid turbo okde oem turbo ile 250 hp ı ıh yani kompresor haritasi izin vermiyor

nihat in arac nerde olculdu ?

Yorum Yap

Özgünün dynosunda ölçüldü.
              sigpic

Yorum Yap

orası az ölçüyor bu arada talha senin aracı paşaoğlunda 229 ölçmemişlermiydir. son olarakta manifold bi işe yaramazmı jcw yada büyüttürmek

Yorum Yap

Aslı Burak tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  orası az ölçüyor bu arada talha senin aracı paşaoğlunda 229 ölçmemişlermiydir. son olarakta manifold bi işe yaramazmı jcw yada büyüttürmek
                  Ztn uzerine yuzde on ekliyosun.
                  Yok benim icin 221 olculdu en son

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
                  sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X