Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Replika jant

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Replika jant

Arkadaslar piyasada ki replika jantlar hakkinda ne dusunuyorsunuz? 800-900tl civari setler var satilik. Boyle ucuz bir jant setinin ne gibi eksileri olabilir? Aranizda kullananlar var mi?

Alma bence

Yorum Yap

Aslı mizme tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Alma bence
      Ama neden iste? yolda giderken kirilmaz heralde di mi) beyaz alirsam boyasi falan cikar diye korkuyorum ama onun disinda heralde problem olmaz sanki.

Yorum Yap

Begendigin model varsa al tak hevesini al.
        sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Begendigin model varsa al tak hevesini al.
          Bildigimiz 5 kollu orjinal beyaz jantlarin replikalari zaten. Orjinalinden farki ne olabilir onu merak ediyorum biraz. Yoksa istiyorum almak hemen aslinda.

Yorum Yap

bir eksiği olmaz ama çabuk yamulma yada ağırlık dezavantajları olabilir. bende lenso lara taktım bir iki model çok güzel görünüyor gözüme replik challenge spooke bulursam fenada olmaz

Yorum Yap

Uygun biryer bulursan bana da soyler misin? benim arabamın en buyuk eksigi jant, kosifler de ki kızı dinledim aptal gibi almadım, cok pismanım.

Yorum Yap

Lensolarda superlight s2 ve dc5 modelleri 1000 tl 7 taksit gibi alabiliriz repika istersen benim arabadaki siyah jantlari 500 e veriyorum

Yorum Yap

) ama bana beyaz lazim ve kesinlikle taksitle odemeliyim su an

Yorum Yap

Lensolara bakarsan guzel ve hafif modeller mevcut. Zaten aam gibi baska jantta yok piyasada kotunun en iyisi

Yorum Yap

Burak countraymanlar 5 bijon r56 lar r60 olmaz. Senin jantlar.
                      sigpic

Yorum Yap

Bir arkadasim da replika jant kullanmis ve catlamis jantlar falan. Yine donup dolasip orjinal almak zorunda kaliyoruz galiba.

Yorum Yap

çatlama çok zorlama olduğunda olur.Düz yolların adamıysan bişey olmaz ama orjinal jantlara göre daha ağır olduğundan araçta performansın düşmesine ve yakıt tüketiminin artmasına neden oluyor (biz öğrenci adamız bize zararı bu ).Çatlama olan yerleri de ozon kaynağı yapabilirsin eskisinden daha sağlam olur.He birde senede bir boya atman lazım
                          [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Uygun biryer bulursan bana da soyler misin? benim arabamın en buyuk eksigi jant, kosifler de ki kızı dinledim aptal gibi almadım, cok pismanım.
                            sakalimiz yookkii lafimiz dinlensin ... 1harman/kardon 2jant 3xenon sadece bu eksiklerin ...

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

ben de replika kullanmıstım birsey olmadı acıkcası, kaldı ki MINI nin kendi jantları zaten cok agır o yuzden takacagın jantların MINI inde hali hazırda takılı olan jantlardan daha agır olacagını zannetmiyorum. Kaldı ki offroad yapmıycan daga taşa tırmanmıycan için rahat al sonucta replika da olsa bunlar aynı yerlerde uretiliyorlar.
                              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X