Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yurtdisindan gelen aksesuarlar

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yurtdisindan gelen aksesuarlar

İnternetten yurtdisindan bir hafta once verdigin siparisler bugun elime ulasti. Ben ne sekilde gumruksuz nasil aldigimi anlatiyim,belki almak isteyenlere yardimci olurum.

Aldimlarim,

Sari badge
    İphone ipad standi
    İc dikiz aynasi kabi
    Takometre kabi
    Usb flash disk
    Anahtarlik
    Sapka
    3 adet kalem
    Kol saati
    Kilit dugmesi rozeti(yapiskanlik bi sey)
    Emniyet kemeri susturucu
    Sibob kapagi
    Mug

Toplam 370$

Cardfinansin globalmagazam.com diye hizmeti var. Kart numaranizla uye oluyorsunuz abd de size bir kargo adresi tanimliyo yani kargo adresine orayi yaziyorsunuz. Sizin adinaza gelen kargoyu alip turkiye deki adresinize yolluyor. Bunun da ucreti tam emin degilim ama kargosu vs 100 ₺ kadar tuttu. İsterseniz amerikada adresiniz de urunler birikiyo toplu alarak tr ye gonderebilirsiniz. Urunler amerikadaki adresinizde tr ye shipzip kargo firmasiyla sigortali geliyo ve hizli olarak geliyo.
    Ben gecen ayda siparis vermistim oda gumruge takilmadi. Eger gumruge takilirsa aninda shipzip yetkilisi sizi ariyo faturanin %20 sini ve 80$ islem ucreti odediginiz takdirde hemen ayni gun icinde gumruk isleri bitip size yollaniyor.
    Aldiginiz urunun paketine zaten istediginizi yazdirip yazdirmamak size bagli gumrukte dikkat cekmemesi icin. ( hediyedir vs vs)

Not:urunleri aldigim sitenin adini yazmadim sponsorlarimiz disinda reklam olur mu olmaz mi bilemedigim icin eger isteyen olursa yardimci olurum.

Baska soracaginiz varsa yardimci olurum.
    Eklenen Dosyalar

Aslı pmptrmstt tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    [ATTACH]5572[/ATTACH]

İnternetten yurtdisindan bir hafta once verdigin siparisler bugun elime ulasti. Ben ne sekilde gumruksuz nasil aldigimi anlatiyim,belki almak isteyenlere yardimci olurum.

Aldimlarim,

Sari badge
    İphone ipad standi
    İc dikiz aynasi kabi
    Takometre kabi
    Usb flash disk
    Anahtarlik
    Sapka
    3 adet kalem
    Kol saati
    Kilit dugmesi rozeti(yapiskanlik bi sey)
    Emniyet kemeri susturucu
    Sibob kapagi
    Mug

Toplam 370$

Cardfinansin globalmagazam.com diye hizmeti var. Kart numaranizla uye oluyorsunuz abd de size bir kargo adresi tanimliyo yani kargo adresine orayi yaziyorsunuz. Sizin adinaza gelen kargoyu alip turkiye deki adresinize yolluyor. Bunun da ucreti tam emin degilim ama kargosu vs 100 ₺ kadar tuttu. İsterseniz amerikada adresiniz de urunler birikiyo toplu alarak tr ye gonderebilirsiniz. Urunler amerikadaki adresinizde tr ye shipzip kargo firmasiyla sigortali geliyo ve hizli olarak geliyo.
    Ben gecen ayda siparis vermistim oda gumruge takilmadi. Eger gumruge takilirsa aninda shipzip yetkilisi sizi ariyo faturanin %20 sini ve 80$ islem ucreti odediginiz takdirde hemen ayni gun icinde gumruk isleri bitip size yollaniyor.
    Aldiginiz urunun paketine zaten istediginizi yazdirip yazdirmamak size bagli gumrukte dikkat cekmemesi icin. ( hediyedir vs vs)

Not:urunleri aldigim sitenin adini yazmadim sponsorlarimiz disinda reklam olur mu olmaz mi bilemedigim icin eger isteyen olursa yardimci olurum.

Baska soracaginiz varsa yardimci olurum.
    Hayirli olsun prestigemini den mi aldin
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

baya toplu siparis olmus hayirli olsun
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Hayirli olsun prestigemini den mi aldin
        Outmotoring.com

Yorum Yap

Güle güle kullan

Şu sarı olan badge mi bu arada?
          34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
          34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Gayet nornmal zaten prosedür böyle işliyor fakat şunu unutmayın , yıllık bireysel ithalat sayınız 5 , 80 usd üzerine %20 vergi ödüyorsunuz muhtamalen bunu yurt dışından parça getiren herkes biliyordur ,

Ayrıca sponsorlar biz dahil getirdiğimiz her ürüne vergi ve getirdiğimiz her şeyi bedelinden beyan ediyoruz bu yüzden rakamlar bazen artabiliyor , mağaza ya da sponsorlardan aldığınız ürünlerde karşınızda muhattap bulabilir ya da garanti kapsamına sokabilirsiniz ,

mesela yurt dışında satılan D2 coil over ortalama 1200 usd ye yakın yani ortalama 2880 TL civarı ve bunu kendiniz getirmek isteseniz en az 500 usd ye yakın bir gümrük ödersiniz + unutmayın 35 KG yi aşar ise resmi ithalat yapmanız gerekir ki bu astarı yüzünden pahalıyıya çıkarır iyi senaryo ile 35 KG yi aşmadığını düşünürsek ve 1200 usd lik bir coilovera 500 kargo ödesek %20 vergi ödesek 4650 TL civarına gelir oluşabilicek bir hatada karşınızda muhattap bulamazsınız garantiye sokmak için ise size ürünü kargolayın diyeceklerdir git gel tekrar böyle prosedürler ile de uğraşacaksınız , kaldı ki biz Kapı teslim 3200 TL gibi bir paraya aynı ürünü teslim edebiliyor ve 2 yıl garanti verebiliyoruz , bu durumda siz siz olun yüklü siparişlerde neler aldığınıza dikkat edin yılda 5 i geçirmeyin 35 KG yi bulan siparişlerden uzak durun kolay gelsin

Yorum Yap

Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Güle güle kullan

Şu sarı olan badge mi bu arada?
              Evet badge
              Eklenen Dosyalar

Yorum Yap

Aslı Nimotech tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Gayet nornmal zaten prosedür böyle işliyor fakat şunu unutmayın , yıllık bireysel ithalat sayınız 5 , 80 usd üzerine %20 vergi ödüyorsunuz muhtamalen bunu yurt dışından parça getiren herkes biliyordur ,

Ayrıca sponsorlar biz dahil getirdiğimiz her ürüne vergi ve getirdiğimiz her şeyi bedelinden beyan ediyoruz bu yüzden rakamlar bazen artabiliyor , mağaza ya da sponsorlardan aldığınız ürünlerde karşınızda muhattap bulabilir ya da garanti kapsamına sokabilirsiniz ,

mesela yurt dışında satılan D2 coil over ortalama 1200 usd ye yakın yani ortalama 2880 TL civarı ve bunu kendiniz getirmek isteseniz en az 500 usd ye yakın bir gümrük ödersiniz + unutmayın 35 KG yi aşar ise resmi ithalat yapmanız gerekir ki bu astarı yüzünden pahalıyıya çıkarır iyi senaryo ile 35 KG yi aşmadığını düşünürsek ve 1200 usd lik bir coilovera 500 kargo ödesek %20 vergi ödesek 4650 TL civarına gelir oluşabilicek bir hatada karşınızda muhattap bulamazsınız garantiye sokmak için ise size ürünü kargolayın diyeceklerdir git gel tekrar böyle prosedürler ile de uğraşacaksınız , kaldı ki biz Kapı teslim 3200 TL gibi bir paraya aynı ürünü teslim edebiliyor ve 2 yıl garanti verebiliyoruz , bu durumda siz siz olun yüklü siparişlerde neler aldığınıza dikkat edin yılda 5 i geçirmeyin 35 KG yi bulan siparişlerden uzak durun kolay gelsin
                +1 guzel bir açıklama olmus tebrikler arencim.

instagram.com/minicooperaksesuar
                sigpic

Yorum Yap

Bende ayni sekilde amerikadaniste ile urun aliyorum tabi daha cok kiyafet aliyorum under armour falan Araba parcasi ile ilgili mail atmistim bana alma dediler tabi bu coilover egsoz vs icin gecerli.Scoop karbon parcalarda sikinti cikmiyor dediler.Hayirli olsun

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum Yap

Aslı Nimotech tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Kral bi ürün alacağım ama Türkiye'de yok. amazon'da buldum Türkiye'ye shipping yok, ebay'de buldum shippingi üründen pahalı. Bunu nasıl çözerim, amazondan çözme durumum var mıdır. Birde gümrükte falan takılır mı acaba, alacağım ürün bıçak bu arada. Ninja'ların fırlatma bıçağı oluyor ya onlardan.

Yorum Yap

Aslı Jackie tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Kral bi ürün alacağım ama Türkiye'de yok. amazon'da buldum Türkiye'ye shipping yok, ebay'de buldum shippingi üründen pahalı. Bunu nasıl çözerim, amazondan çözme durumum var mıdır. Birde gümrükte falan takılır mı acaba, alacağım ürün bıçak bu arada. Ninja'ların fırlatma bıçağı oluyor ya onlardan.
                      http://urun.gittigidiyor.com/spor-ou...caki-149015829

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı Jackie tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Sana BATMAN'li bi caps şart oldu

Yorum Yap

Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Sana BATMAN'li bi caps şart oldu
                          Bekliyoruz

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Yorum Yap

Hahahajzjajahaha
                              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X