Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Cooper S Kaliper Boyası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kaan dostum ben bu fotoları whatsapp dan görüncede çok beğenmiştim birde ilk fotoda dıkkatımı çekti dodıklerın araasında azıcık bı açılma olmuş hallet ıstersen ben biraz kılım bu konularda da

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      kaan dostum ben bu fotoları whatsapp dan görüncede çok beğenmiştim birde ilk fotoda dıkkatımı çekti dodıklerın araasında azıcık bı açılma olmuş hallet ıstersen ben biraz kılım bu konularda da
      Abi hallettim onu, fotoda benim de dikkatimi çekmişti

Fiyatı kaliper boyası 400TL - Ön-Arka plakalık 150TL toplam 550TL ödedim.
      [CENTER]
      VENI, VIDI, MINI.
      [/CENTER]

Yorum Yap

Olamaz 400 tl kalipet boyası güle güle kullan ama biraz cok degilmi

Yorum Yap

Açıkçası ucuz mal alacak kadar zengin değilim mantığıyla çıkıyorum artık hep yola

Geçmişte çok ağzım yandı. 100TL verip 10 kere sökülüp takılacağına 1 kereden öderim kafam rahat olur diye düşündüm
          [CENTER]
          VENI, VIDI, MINI.
          [/CENTER]

Yorum Yap

Yok yanlış anlama mal senin para senin ama forumdaki arkadasların gittigi garanli vererek yapan yerlerde var ki ayn auto yusuf ustanın yaptıgıda ortada ama en iyisi icine sinmesi tabiki güzel günlerde kullan hayırlı olsun güzel duruyo

Yorum Yap

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Abi hallettim onu, fotoda benim de dikkatimi çekmişti

Fiyatı kaliper boyası 400TL - Ön-Arka plakalık 150TL toplam 550TL ödedim.
              Hayrını gör güle güle kullan.Yalnız bir ay önce 200 e yaptım bende.Aynı işlemler yapıldı.
              sigpic

Yorum Yap

güle güle kullan ben fiyatı pahalı buldum ,

2012 mart ayında kaliperlerimi AYN de Ahmet usta boyadı hala ilk günki gibi sapsarı parlıyor ödediğim rakam 400 ün yanından geçmez ama yinede hayırlı uğurlu olsun

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                X