Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

R56 Cooper S Kaliper Boyası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

R56 Cooper S Kaliper Boyası

Nihat Abi'den JCW fren kitini alıp 1-2 hafta kullanıp satmamla beraber, orijinal kaliperlerin çok çirkin görünmesine bir çare bulayım diye araştırmalara başladım.

Gecesinde internet üzerinden bir adres buldum ve hemen telefon açtım. Aracın 1 günde hazır olacağını söyledi. Sonra bir arkadaşımın bu dükkanla daha önce alışverişi olduğunu hatırladım ve onun aracılığyla randevumu aldım. Aracımı saat 13.00 gibi teslim ettim. Ertesi gün saat 11.00'de aracımın hazır olduğunu söyleyen telefonu aldım ve yollara düştüm.

Sonuç bu şekilde:

Kaliperler zımparalanıyor, daha sonra 1 kat astar, 2 kat boya, üstüne logo, üstüne 3 kat vernik atılıyor. İşlem için garanti verdiğini de söyledi yapan arkadaş. (üzerine sert bir cisimle vurulmadıkça kolay kolay atacak gibi durmuyor)

Eğer merak edenler olursa özelden yaptırdığım yerin telefon ve adres bilgilerini paylaşabilirim.

Keyifli sohbetler.

Selamlar.
    [CENTER]
    VENI, VIDI, MINI.
    [/CENTER]

Aynı zamanda bu şekilde "custom" plakalı tasarımlar da yapabiliyorlar. NOT NORMAL plakalık uygulamasını da yine aynı yerde yaptırdım.
    [CENTER]
    VENI, VIDI, MINI.
    [/CENTER]

Yorum Yap

İmmo kaliperler ve plakalık güzel olmuş siyah değilde kırmızı yada başka bi renk düşünmezmiydin içeride iyice belli olması adına ? Ama dediğim gibi bu şekilde güzel olmuş.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Açıkçası çok göze batsın ortaya çıksın istemedim. Arabada genellikle piano black hakim olduğu için kaliperleri de bu renk tercih ettim.

Teşekkür ederim, beğendiğine sevindim
        [CENTER]
        VENI, VIDI, MINI.
        [/CENTER]

Yorum Yap

Çok güzel olmuş, ama bende kırmızıdan yanayım biraz böyle zevkini al kırmızıya dön

Sent from my iPhone using Tapatalk
          sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Çok güzel olmuş maşallah

Diffuser'da iyi durmuş..
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

göze batmaması açısından mantıklı olmuş, maşallah

Yorum Yap

Plakalık sevmem ama hosuma gitti acıkcası bu arada diffusor bu kadar mı degistirir arabanın arkasını, peki kaliperdeki MINI yazısı da boyama mı?
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Nihat Abi'den JCW fren kitini alıp 1-2 hafta kullanıp satmamla beraber, orijinal kaliperlerin çok çirkin görünmesine bir çare bulayım diye araştırmalara başladım.

Gecesinde internet üzerinden bir adres buldum ve hemen telefon açtım. Aracın 1 günde hazır olacağını söyledi. Sonra bir arkadaşımın bu dükkanla daha önce alışverişi olduğunu hatırladım ve onun aracılığyla randevumu aldım. Aracımı saat 13.00 gibi teslim ettim. Ertesi gün saat 11.00'de aracımın hazır olduğunu söyleyen telefonu aldım ve yollara düştüm.

Eğer merak edenler olursa özelden yaptırdığım yerin telefon ve adres bilgilerini paylaşabilirim.

Keyifli sohbetler.

Selamlar.
                  Bayildim sahane olmus!!!!

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Plakalık sevmem ama hosuma gitti acıkcası bu arada diffusor bu kadar mı degistirir arabanın arkasını, peki kaliperdeki MINI yazısı da boyama mı?
                    Abi yazı sticker. Yapıştırıp üzerine vernik atıyor. İstediğin her logoyu, her şeyi yazabiliriz demişti.

Herkese yorumları için teşekkürler
                    [CENTER]
                    VENI, VIDI, MINI.
                    [/CENTER]

Yorum Yap

Abi yazı sticker. Yapıştırıp üzerine vernik atıyor. İstediğin her logoyu, her şeyi yazabiliriz demişti.

Herkese yorumları için teşekkürler
                      Isınınca problem olmuyor yani sticker degil mi? ben cok begendim cunku.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Vallahi abi adam Ferrari'den tut Porsche, Lambo, Audi, Range Rover tarzı araçlara uygulama yapmış

O yüzden gönlüm ferah, kesinlikle bir şey olacakmış gibi durmuyor, daha önce de kaliper boyatmıştım, en fazla 4-5 yıkama dayandılar.
                        [CENTER]
                        VENI, VIDI, MINI.
                        [/CENTER]

Yorum Yap

Vallahi abi adam Ferrari'den tut Porsche, Lambo, Audi, Range Rover tarzı araçlara uygulama yapmış

O yüzden gönlüm ferah, kesinlikle bir şey olacakmış gibi durmuyor, daha önce de kaliper boyatmıştım, en fazla 4-5 yıkama dayandılar.
                          Fiyatı nedir ?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

biraz zahmetli bir uygulama (kaliteli bir iş istenirse tabi) ama bitince çok güzel oluyor. immo nun piano black uygulaması çok güzel olmuş.
                            becerebilirsem bir kaç resim de ben paylaşıcam...

Yorum Yap

DSC04572.jpgDSC04576.jpgDSC04591.jpg astar ve boya uygulaması...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X