Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Aracinizi nerede yikatiyorsunuz?

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ankara Beysupark Tabanway

Yorum Yap

Shell'den benzin alınca bedava yıkıyorlar valla beleşe getiriyorum

Yorum Yap

Babamin evinde

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
        sigpic

Yorum Yap

Turtle Wax

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

ben kurucesme'de benzinciye 5tl'ye yıkatmaya basladım, sadece dış tabi, yıkandıktan sonra kendim siliyorum arabayıda. en guzeli valla.

Yorum Yap

Bende vakit bulduğumda kendim yıkıyorum basınçlıyıkama makinası ve köpk atıyorum.

Yorum Yap

arabalarinizi kopukle yikatacaginiza yikatmayin daha hayirli bir hareket olur yemin ederim!

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  arabalarinizi kopukle yikatacaginiza yikatmayin daha hayirli bir hareket olur yemin ederim!
                  Gorkem kullanilan malzemeden malzemeye fark var.Asitik ,kostik olmayan urunler de kopuk de sikinti yok ama sonucda kopuren her sey kimyasaldir cok dikkat edin kezzap, porcoz kullanan pzvnkler biliyorum onlar bayagi insanlik disilar ne olduklari belli degil .ph degeri onemli yani.
                  En son düzenleyen AYHAN; 17-12-12, 02:17.
                  sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Gorkem kullanilan malzemeden malzemeye fark var.Asitik ,kostik olmayan urunler de kopuk de sikinti yok ama sonucda kopuren her sey kimyasaldir cok dikkat edin kezzap, porcoz kullanan pzvnkler biliyorum onlar bayagi insanlik disilar ne olduklari belli degil .ph degeri onemli yani.
                    abi bana sahsi garaji haric kalite urunlerle foam lance kullanan bir uygulama merkezi gosterebilir misin ?

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      abi bana sahsi garaji haric kalite urunlerle foam lance kullanan bir uygulama merkezi gosterebilir misin ?
                      Foam tamamiyle keyfi Gorkem maslak swiss wax I yikamasini begeniyorlar arkadaslarim memnun kalmislar. Foamu bende kullanmiyorum onerim yok .Arda bakirkoy ve bahceli evler gp ozgur harici hic disarda yikatmadim onlarda da nazimiz geciyordu hem ziyaret hem yikama .
                      sigpic

Yorum Yap

balçovada smart oto yıkama tanıdıgım zatennn

Yorum Yap

İdealtepe meguiar's /istanbul

Yorum Yap

Bende oraya gidiyorum haftaicleri. Hangi arac sizin ? Belki karsılasmısızdır
                            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bugün Borusanda Bmwnin altını üstünü sagını solunu güzelce yıkadık,neyse sonra Maslak Opete geçtim yakıt almaya pompacı yaklaştı hemen abi hayırlı olsun gülegüle kullanın, dedim 1 seneden fazla oldu aracı alalı inanmadı surat yaptı İnanın bu durumu en az 10 kez yaşamışımdır sanırım detaylı temizlikten
                              En son düzenleyen selcuk-34; 25-02-13, 03:20.

Yorum Yap

Ben yikatmiyprum 1 2 ay geciyo bakiyoruklm kendimden utaniuorum o zaman utanmassam devam ediyorum

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X