Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ios7 iphone 5c ve iphone 5s

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Plastik kasa 5c modeli hicde ucuz degil su anda mevcut 5 in yerin geldi ve onun fiyatindan satilicak...5s ise en pahali model olucak yani iphone 1000 tllik bi makina uretmedi gene cok pahali oldu...
    Sonucta 18 eylulde ios7 cikicak bnce en buyuk yenilik o olucak
    5c çıkmadan çok ucuza çıkartacaklardı Çin mallarını durdurmak için ve piyasayı ele geçirmek için, bende direk çok iyi fikir demiştim ama onlar kaybetti 5c pahalıysa ucuz maliyetli telefon olduğunu çoğu insan biliyo 5s kadar satılmaz.

Yorum Yap

5C'nin 1900 TL
      5S'in 2300 TL fiyati olacak (gibi)

Kaynak:

http://www.hardwareplus.com.tr/2013/...iye-fiyatlari/

35KES99 via Tapatalk
      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        5c çıkmadan çok ucuza çıkartacaklardı Çin mallarını durdurmak için ve piyasayı ele geçirmek için, bende direk çok iyi fikir demiştim ama onlar kaybetti 5c pahalıysa ucuz maliyetli telefon olduğunu çoğu insan biliyo 5s kadar satılmaz.
        Olabilir ama ben tam tersini dusunuyorum millet sikildi tekduze iphone dan simdi renklincivil civil ve pahali... Herkes ipad minidede dusuk fiyat beklentiaine girmisti ama ordada fiyati dusurmediler...
        Bence patliycak 5c olumlu anlamda
        Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Olabilir ama ben tam tersini dusunuyorum millet sikildi tekduze iphone dan simdi renklincivil civil ve pahali... Herkes ipad minidede dusuk fiyat beklentiaine girmisti ama ordada fiyati dusurmediler...
          Bence patliycak 5c olumlu anlamda
          Ne olacağı belli olmaz ancak 5S 5C ye göre daha iyi özellik olarak ve ucuz maliyetli üretilmemiş arasındada çok bir fiyat farkı yok, ben alacak olsam tercihim 5S ten yana olur.

Yorum Yap

Parmak izi normal kullanimda skinti yaratmazda, jailbrek yapanlari cok kolay hack'liyorlar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
            X