Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Ios7 iphone 5c ve iphone 5s

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ios7 iphone 5c ve iphone 5s

Iphone kullanıcısı olarak cok yuksek beklentiler içierisinde olmamam gerektiğini biliyordum gerçi ama en azından bir pil ömrünün veya ekranın çözünürlüğünün veya bir kameranın gelişmesini beklerdim ki kamera aslında gece daha iyi cekmek için geliştirilmiş durumda ayrıca videoyu da slo-mo olarak cekebiliyor 120fps olarak, 5 i begenmedigimden hala 4 kullanıyorum ve sanırım 6 yı bekleyeceğim IOS7 18 eylülde Iphone ve Ipadlerimize yuklenecek 5C plastik ama pembe olarak sanırım genc kızların bayagı bir ilgisini cekecek, özellik olarak 5ten pek farkı yok kasası dışında. Ki bütün arkadaslarımın siyah Iphone5 lerinin boyası cıkmıs durumda, o yüzden de space grey diye bir kasa yapmıslar Sonuc olarak en beğendiğim şey home tusu parmak izi ile çalışır olmus ayrıca her bir parmaga ayrı bir application tanımlayabiliyorsunuz k, bence guvenlik acısından iyi ama hackerlar parmak izinizi almaya kalkarsa kötü diğer taraftan Iphone5ten iki kat hızlı bir makine yaratmıslar ki ilk Iphonedan 40 kat daha hızlıymıs. Kamera megapixeli yükseltmemelerinin sebebini de MP hersey degildir biz sensoru buyuttuk flas rengini degistirdik ki daha guzel fotograflar cekebilesiniz demisler evet MP hersey değildir bakalım sonucu gorecegiz.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

almayı düşünenlere şimdiden hayırlı olsun.i phone ztn düşüş trendine girmişti.Buna paralel de devam ediyor.Neyse benim takıldığım konu başka.

Evet parmak izi hackerların eline geçerse kötü ama daha kötüsünü söyliym.Bence bu parmak izi ile dünya çapında gelmiş geçmiş en büyük parmak izi arşivlemesi oluşturulabilecek ve tüm kullanıcıların parmak izleri çok rahat erişilebilir hale gelecek.

Şu kadarını söyliym en basitinden parmak izini bildiğin kişinin yarın öbürgün evinin kapısını, arabasını , bilgisayarını v.s. rahatlıkla açabilir hala geleceksin.Yani bildiğin son model casusluk aracı yapmışlar.

Bilmiyorum ama bunu farkeden oldumu.
    sigpic

Yorum Yap

peki sizce apple gibi büyük bir firma parmak izlerine bukadar kolay eriştirirmi insanları? erişebilecek olan zaten şuanda erişmiş durumdadır bence

Yorum Yap

yanlış anlaşılmasın apple düşkünü falan değilim sadece böyle bir olayın yaşanma ihtimalini sordum. hatta bence geçen sene yapılan hack baya büyük bi olaydı parmak izine falan gerek kalmadan herkesin kredi kart bilgilerini aldı adamlar ps3 accountlarından.

Yorum Yap

Yinede iphone camdır.. Kaldı ki pili de geliştirmişler.. Neyse bi gelsin elimize alıp inceleriz..

tooncay
          34 NIJ 84
          Tuncay Karaman

Yorum Yap

Aslı tooncay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Yinede iphone camdır.. Kaldı ki pili de geliştirmişler.. Neyse bi gelsin elimize alıp inceleriz..

tooncay
            34 NIJ 84
            Tuncay Karaman
            Tuncay pili geliştirmiş de hala 250 saat standby diyor yani hangi sartlarda 250 saat acaba, wifi kapalı bt kapalı 3g kapalı , location services kapalı vs, diger yandan bir önceki model de 250 saat diyordu ama Iphone 4 hala pil konusunda Iphone5 den üstün, acıkcası ben yenilik beklerdim ekran çözünürlüğü olsun pil olsun video cekim kalitesi olsun, eşimde Samsung Galaxy S4 var hala iphone sayıklıyor ama video ve photo cektigi zaman unutuyor Iphonea geri dönmek istedigini pil derdi yok iki tane pili var her şartda 100% pille dolaşıyor bittiği an yedek pili koyuyor, hafıza genişletebildiginden aman Iphone um doldu derdi yok, ama android işte ben de alışamadım Iphone 4de devam ediyorum hala 5S de değiştirmeme değecek bir özellik yok artık 6yı bekleyeceğim sanırım. Çok dertliyim çok

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Android forever :thumbup:

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yorum Yap

Apple'ın amacı şu an için ucuz iphone felsefesi diye biliyorum. Plastik kasa ve ucuz maliyetli telefonu piyasaya sürüp ele geçirme peşinde onun dışında da normal 5s çıkacak ama bir yandan da Note 3 çıkacak bakalım hangisi daha iyi, ancak şöyle birşey var iphoneun piyasası kolay kolay düşmüyo samsung çıktıktan 1 ay sonra düşüş göstermeye başlıyo ve her geçen günde fiyatı daha çok düşüyo.

Yorum Yap

Ben de tanitildigi gun goz ucuyla bir inceledim. Alen'e az cok katilmakla birlikte zaten bu ara model oldugu icin dedigin gibi ekran guncellemesi beklememek gerek. Guncelleme icin 6 daha dogru tercih olur.

Islemcisinin ve 64 bit sisteminden cok bahsetmisler. Bunun ne gibi faydalari olacagini zamanla goruruz (yada goremeyiz )

Kamera olarak f/2.2 degerinde bir lens kullanmislar. Eskisi kacti bilmiyorum ama karanlik icin bir telefonda ciddi bir deger bu.

Ekran zaten rakiplerine oranla kucuk. Evet hala retina diyorlar ama Pikseller de gozukmedigine gore Full HD olsa ne kadar farkederki.. 6'da fullhd'nin uzerinde bi ekran patlatirlar ama belki

Parmak izi hirsizligina gelince, hepiniz apple'a hirsizlik, virus vs konularında guvendiginiz icin kullaniyorsunuz ztn. App Store'daki Programlarin tamami Apple tarafindan guvenlik konusunda incelenmeden piyasaya surulmuyor. Yani hacker olayi pek mumkun degil. Olmaz mi, olur tabi
                  Ama sunu soyliyim, parmak izi cihazlari sanıldığı gibi parmagin uzerindeki izlerle degil, parmagin icindeki kılcal damarlarin haritasiyla calisir. Yani kopyalayip bir yere goturseniz dahi calismayacaktir. Parmagi kesip goturseniz dahi calismaz. Izin canli olması lazim

35KES99 via Tapatalk
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Ben de tanitildigi gun goz ucuyla bir inceledim. Alen'e az cok katilmakla birlikte zaten bu ara model oldugu icin dedigin gibi ekran guncellemesi beklememek gerek. Guncelleme icin 6 daha dogru tercih olur.

Islemcisinin ve 64 bit sisteminden cok bahsetmisler. Bunun ne gibi faydalari olacagini zamanla goruruz (yada goremeyiz )

Kamera olarak f/2.2 degerinde bir lens kullanmislar. Eskisi kacti bilmiyorum ama karanlik icin bir telefonda ciddi bir deger bu.

Ekran zaten rakiplerine oranla kucuk. Evet hala retina diyorlar ama Pikseller de gozukmedigine gore Full HD olsa ne kadar farkederki.. 6'da fullhd'nin uzerinde bi ekran patlatirlar ama belki

Parmak izi hirsizligina gelince, hepiniz apple'a hirsizlik, virus vs konularında guvendiginiz icin kullaniyorsunuz ztn. App Store'daki Programlarin tamami Apple tarafindan guvenlik konusunda incelenmeden piyasaya surulmuyor. Yani hacker olayi pek mumkun degil. Olmaz mi, olur tabi
                    Ama sunu soyliyim, parmak izi cihazlari sanıldığı gibi parmagin uzerindeki izlerle degil, parmagin icindeki kılcal damarlarin haritasiyla calisir. Yani kopyalayip bir yere goturseniz dahi calismayacaktir. Parmagi kesip goturseniz dahi calismaz. Izin canli olması lazim

35KES99 via Tapatalk
                    Adminim app store'un hacklendiğine birkaç kez şahit oldum Bu parmak izi olayınıda eminim biz Türk'ler çıktıktan sonra çözeriz hemen İstanbul'da Doğubank denen biryer var adamlar neler yapıyolar

Yorum Yap

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Apple'ın amacı şu an için ucuz iphone felsefesi diye biliyorum. Plastik kasa ve ucuz maliyetli telefonu piyasaya sürüp ele geçirme peşinde onun dışında da normal 5s çıkacak ama bir yandan da Note 3 çıkacak bakalım hangisi daha iyi, ancak şöyle birşey var iphoneun piyasası kolay kolay düşmüyo samsung çıktıktan 1 ay sonra düşüş göstermeye başlıyo ve her geçen günde fiyatı daha çok düşüyo.
                      Plastik kasa 5c modeli hicde ucuz degil su anda mevcut 5 in yerin geldi ve onun fiyatindan satilicak...5s ise en pahali model olucak yani iphone 1000 tllik bi makina uretmedi gene cok pahali oldu...
                      Sonucta 18 eylulde ios7 cikicak bnce en buyuk yenilik o olucak
                      Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Plastik kasa 5c nin fiyatina bakiyim dedim amerika sitesinden magazaya girilemiyo yogunluktan ingilterede kontratsiz fiyati 469 pound...yani 1500 tl..plastik iphone kurlar bu durumdayken 2000 tl nin altina girmez bnce
                        Apple guzel bi paxarlama stratejisi uyguladi bu rengarenk telf ureterek zaten 5 le ayni ozelliklere sahip fiyatida yuksek ve farkli bu sebeble cok saticagini dusunuyorum...

Yorum Yap

Adama zorla android aldıracaklar yani nasıl bir politika bu anlamıyorum acıkcası, sonucta ben yavas filan 4 kullanıyorum yakında ios7 yuklenecek ve iyice yavaslayacak telefonum ve bir süre sonra da sanırım seneye update de olamayacak Ipad1 lerin basına geldigi gibi ve makine kullanılmaz hale getirilerek zorla telefon aldıracaklar bize

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Adama zorla android aldıracaklar yani nasıl bir politika bu anlamıyorum acıkcası, sonucta ben yavas filan 4 kullanıyorum yakında ios7 yuklenecek ve iyice yavaslayacak telefonum ve bir süre sonra da sanırım seneye update de olamayacak Ipad1 lerin basına geldigi gibi ve makine kullanılmaz hale getirilerek zorla telefon aldıracaklar bize
                            5 e neden gecmedinki insan alisiyo uzamis boyuna bizaman sonra ve 4s den hizli bi alet...bnde samsung note3 olabilir dedim ama imessage elimi kolumu bagliyo cevremdeki herkesde iphone olunca boyle bi durum cikti aslinda ne kadar basit bi sebeb

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              5 e neden gecmedinki insan alisiyo uzamis boyuna bizaman sonra ve 4s den hizli bi alet...bnde samsung note3 olabilir dedim ama imessage elimi kolumu bagliyo cevremdeki herkesde iphone olunca boyle bi durum cikti aslinda ne kadar basit bi sebeb
                              5e gecmeme sebebim motosikletim ve arabam için henuz Iphone5 snap in adaptoru olmaması.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X