Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI Connectivity Update

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

abi herseyi olması gibi yapıyorsun da bizim araçlarda yazılımda var bir eksik, haber gelmeden kendimiz cozemeyecegz, bu iş kesin borusanın yediği nane.

Yorum Yap

Vallahi hafta ici bi cozum bulacagiz ins Borusan tarafindan.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Vallahi hafta ici bi cozum bulacagiz ins Borusan tarafindan.

IZM-5655-TCHB
        getirin bakalım, şuanda MINIler için hiçbir güncellememiz yok dedi adam telefonda. Ama Ocak 2013de bu Connected yazılımı ıcın update geldi
        hatta video çekip gönderelim dediler, eğer araca güncel yazılım atarsak zaten MINI connected ı da kapsar herseyi falan dedi.

Sonucta bende hakkım olan Connected için update seçeneğini görmek istediğimi belirttim. Bi ara götürüp baktırcaz artık.

Kaan sende ne gelişme var abi?

Yorum Yap

Ya bu connected iyi mi kotu mu anlamadim ben?
          Firsatim varken ekletmeyi dusunebilirim. Ancak iPhone5 kullaniyor esim (ben Droid'ciyim).. Yeni kablosu ne zaman gelir? Giderken video izlemenin yolu yok mu? Yoksa sadece feribotta mi video izleyebilecegiz?
          vs. vs. vs.
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ya bu connected iyi mi kotu mu anlamadim ben?
            Firsatim varken ekletmeyi dusunebilirim. Ancak iPhone5 kullaniyor esim (ben Droid'ciyim).. Yeni kablosu ne zaman gelir? Giderken video izlemenin yolu yok mu? Yoksa sadece feribotta mi video izleyebilecegiz?
            vs. vs. vs.
            ara aparat ile iphone5 de kullanırsın bkz. Kaan
            Video eklentili satın almışsan Visual ekranı ve altın uçlu Y cable varsa el freni çekmeden video da oynatmıyor

Connected kısmına gelince, 4sq, twitter bi defa kullanırım gibime geliyor fakat, minimalizm analyzer kısmı bnm ilgimi çekiyor gerçi o da bi yerden ekrana yolcular merakla bakar sanki

Yorum Yap

Ya iyi guzel de, yine mantikli gelemedi bana bu ya. Analyzer falan acikken muzik durumu nedir arabada? Dinleyemiyor muyuz?

Kisacasi Connected sahipleri gunluk hayatlarinda nasil/ne amacla kullandiklarini aciklarsa daha faydali olacaktir.
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Haktan daha guzel özellikleri de var sadece bu degil. Bak diyorum aranızada para toplayın benim arabaya yukletelim diye
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Haktan daha guzel özellikleri de var sadece bu degil. Bak diyorum aranızada para toplayın benim arabaya yukletelim diye
                  Abi bende diorm: Cok mantikli neden biz daha once sana bunu yapmadik diye
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Abi bende diorm: Cok mantikli neden biz daha once sana bunu yapmadik diye
                    Bak akıllı adamın hali baska oluyor hem ne ise yarıyor kısmına da gelir bakarsınız

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Bak akıllı adamın hali baska oluyor hem ne ise yarıyor kısmına da gelir bakarsınız
                      Evet yaa, dur gonderiorm parayi PM'den..
                      www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Evet yaa, dur gonderiorm parayi PM'den..
                        Auahuah unuttun galiba kasa bende :P euheu keserim hesabından :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Abi muzik dinlerken MINI Connected'i kullanabiliyorsun. Fakat video isi tam bir muamma. Eger sende Ozgorkey servistekiler gibi bir MINI Connected deneyimi yasamak istersen haftasonu goruselim kisa bir tanitim yapayim

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Abi muzik dinlerken MINI Connected'i kullanabiliyorsun. Fakat video isi tam bir muamma. Eger sende Ozgorkey servistekiler gibi bir MINI Connected deneyimi yasamak istersen haftasonu goruselim kisa bir tanitim yapayim

IZM-5655-TCHB
                            aksam arkadaşları toplayıp arabada film keyfi yapmayacağıma göre, bu video kısmı bana saçma geliyor.
                            müzik olayına gelince, albüm kapakları fln bunlar güzel orjinal apple kablosu veya oem Y cable alıp bkz. ebay deneyebilirsin.

Connected olayında, RSS haber, FB, Twitter, 4sq gibi özellikleri yanı sıra, web radio, sürüş dinamikleri falan var.

Genel olarak toparlamak lazımsa, Visual Boost lu bir araçta Navi almak daha mantıklı, Connected ise işin süs kısmı diye düşünüyorum.

Yorum Yap

Ya iyi guzel de, yine mantikli gelemedi bana bu ya. Analyzer falan acikken muzik durumu nedir arabada? Dinleyemiyor muyuz?

Kisacasi Connected sahipleri gunluk hayatlarinda nasil/ne amacla kullandiklarini aciklarsa daha faydali olacaktir.

IZM-5655-TCHB
                              aksam arkadaşları toplayıp arabada film keyfi yapmayacağıma göre, bu video kısmı bana saçma geliyor.
                              müzik olayına gelince, albüm kapakları fln bunlar güzel orjinal apple kablosu veya oem Y cable alıp bkz. ebay deneyebilirsin.

Connected olayında, bir MINI kullanıcısı, RSS haber okuma, FB, Twitter, 4sq check in gibi özellikleri yanı sıra, web radio, sürüş dinamikleri, hıza göre müzik olayı dinamik müzik var.

Genel olarak toparlamak lazımsa, Visual Boost lu bir araçta Navi almak daha mantıklı, Connected ise işin süs kısmı diye düşünüyorum.

connected için güncellemeyi kendin yapabilirsin bkz. Alen ve navi için güncelleme arada bir oluyor ki paralar borusana
                              En son düzenleyen orcun; 07-03-13, 15:48.

Yorum Yap

Alen ve Orcun TR'de Navi calismaya basladi mi?

Sent from Beko Su Sebili..
                                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X