Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI Connectivity Update

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MINI Connectivity Update

Öncelikle sistemi tanıyalım, connected sistemine sahip olabilmek için birkac seyi önceden ısmarlamıs olmamız gerekiyor aslında bunlar (Radio MINI Visual Boost + Mobile
    Bluetooth Preparation with USB-Audio-Interface) veya SA6UM+6NE (MINI Navigation System + Mobil Bluetooth Preparation with USB-Audio-Interface) ikinci olarak da MINI Connected ısmarlamıs olmamız gerekiyor, tabii ayrıntılara giricem öncelikle MINI Connected neler yapabilir, son zamanlarda eklenen özellikleri ile connected sistemi cok zevkli bir hal aldı conn1.jpgconn2.jpgconn3.jpg

Connected ile Iphone ve visual boost sahipleri (illa ki connected sisteme yuklu olması gerekmiyor) sahipleri Apple storedan https://itunes.apple.com/app/miniconnected/id376699654 linkteki uygulamayı indirerek web radio özelliklerinden faydalanabilir. Yeni gelen update ile AUPEO! web radio uygulaması geldi ve calan sarkıların album kapaklarını da ekranınızda görüyorsunuz.

Yeni işletim sistemleri için uygunluk güncellemesini asagıdaki linkten bir usb bellege indirebilir ve aracınızın software update kısmından kendiniz de guncelleyebilirsiniz(aracınız bu guncelleme için hazır mı diye kontrol ediniz sorumluluk guncelleyene aittir.)

http://www.mini.com/connectivity/sof...ate/index.html

Connected neler yapabilir,

öncelikle Connected sizin dış dünyaya açılan kapınız gibidir, araba kullanırken elimize cep telefonumuzu alıp foursquareden veya fb dan veya tweeterdan mesaj yazıp check_in yapamayacagımıza göre (yapmamamız gerekir) bunu MINI miz bizim adımıza yapar, diger yandan driving excitement kısmımız var burada puan kazanıp badgelar kazanıyoruz bunu da kullanım stilimizle yapıyoruz ekranımızda bir beygir göstergesi ve torque veya devir göstergesi cıkıyor daha sportif bir görüntü için. Minimalism Analyser da sürüş stilimizle bize puan veriyor ne kadar ekonomik kullanır ne kadar az sarsarsak arabayı o kadar fazla puanımız oluyor, dynamic music sürüş stilimize göre müzik belirliyor, Mission Control ise enteresan mesela sabah soguk arabayı calıstırdık ve ideal motor sıcaklıgına ulasmadan bize haraket etmememiz gerektigi hakkında uyarabiliyor.
    Bir de web radiomuz var tabii ki Connected sistemimiz olmasa dahi dunyanın hangi ülkesindeki hangi sehrindeki radyoyu dinlemek istiyorsak onu acabiliyiyoruz.AYrıca yeni eklenen Takvim özelligi var Iphoneumuzun takvimine işledigimiz ajandamız ekranda önümüze cıkıyor bu özellikle. Diger ve son bir özelligi de RSS leri okuyabilmesi, ayarladıgımız RSS kanallarındaki haberleri ekranda geciyor ve biz mesela gazete mansetlerini okuyabiliyoruz bu özellik sayesinde. Connected yukletmek isterseniz Borusanda yukletebiliyorsunuz ve bunu yukletmenin baskaca da bir yolu yok.

Umarım acıklamalarım biraz bu sistem hakkında bilgi vermistir.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

SA6UM+6NE sahibiyim ama.

MINI Connected yüklü değil, MINI Connected için 360euro+kdv gibi bir tutara almak lazım borusana'dan . Sadece bir PIN kodu geliyor olay bu fakat alternatif çözüm bulunana kadar kıymetli.
    Bunu da ek bilgi olarak vermiş olayım.

Yorum Yap

Abi simdi anlamadigim nokta benim aracta MINI Connected simgesi var ama aracta aktif olmayabilir mi yani?

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Bu yazan ozelliklerin hepsine ben erisebiliyorum zaten. Ama tek skntim software update kismi yok bende. Bulamadim yani. Bi yer tarifi alabilirsem

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bu yazan ozelliklerin hepsine ben erisebiliyorum zaten. Ama tek skntim software update kismi yok bende. Bulamadim yani. Bi yer tarifi alabilirsem

IZM-5655-TCHB
          onu da aksam arabada cekim yapar gösteririm

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Kanka, senin araban dandik,hatali cikmis :P
            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              onu da aksam arabada cekim yapar gösteririm
              Cok saol abi. ufaktan bir tarif olarak acaba ana menudeki ayarlar simgesinden mi ulasiyoruz

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Kanka, senin araban dandik,hatali cikmis :P
                NDG senin bu yorumuna cevap vermiyorum. sonucta o kadar para verdikte aldik bence boyle konusmaman gerekiyor saka bi yana atiim mi yakiim mi ben bu arabayi? surekli bisi cikiyor ve kafayi yiyorum yani.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

NDG senin bu yorumuna cevap vermiyorum. sonucta o kadar para verdikte aldik bence boyle konusmaman gerekiyor saka bi yana atiim mi yakiim mi ben bu arabayi? surekli bisi cikiyor ve kafayi yiyorum yani.

IZM-5655-TCHB
                  Bende Navigasyon olan model var aksam videoyu siteye yuklerim ama aynı adımlar sende de var mı bilemiyorum.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ahh ahh keske bizde alirken navigasyon filan ekletseydik ya. neyse abi ben biraz daha kurcalayacagim bugun olmadi bi servisede ugrayacagim. Orada cozemezlerse aksama senin yukledigin videodan bi cozum yolu arayacagiz artik.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Ahh ahh keske bizde alirken navigasyon filan ekletseydik ya. neyse abi ben biraz daha kurcalayacagim bugun olmadi bi servisede ugrayacagim. Orada cozemezlerse aksama senin yukledigin videodan bi cozum yolu arayacagiz artik.

IZM-5655-TCHB

senin durumun benimkiyle aynı tek fark bende navi de var.

MINI Connected logosu menüsü var.
                      Ayarlar kısmında Yazılım Güncelleme yok.

Connected Yazılımı yükletmen lazım işte yada son versiyon yazılımı neyse artık.
                      En son düzenleyen orcun; 01-03-13, 17:46.

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        senin durumun benimkiyle aynı tek fark bende navi de var.

MINI Connected logosu menüsü var.
                        Ayarlar kısmında Yazılım Güncelleme yok.

Connected Yazılımı yükletmen lazım işte.
                        bende dediklerin var connected yok ayarlar kısmında yazılım guncelleme var.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ne karisik is ya MINI zoru ve zorlamayi seviyor illa durduk yere para cikacak cebimizden simdi

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

IZM-5655-TCHB
                            ahahahahahaahaahhahahahahaha
                            napalim zenginin mali zugurdun ceneyi hep yorarmis

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

offtopic yapmayın...

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram