Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Plakalik :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ne dedın Talha benım adımımı verdın türkiyenın en yakışıklı ciğercisi benım arkadaşım falan mı dedın, nasıl yırttın

Yorum Yap

Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      ne dedın Talha benım adımımı verdın türkiyenın en yakışıklı ciğercisi benım arkadaşım falan mı dedın, nasıl yırttın
      yok ya önce arabayı görüyolar tek kapı spor filim cam plakasız fln hmn alıyolar sonra ışıkları açıyorum bakıyolar arabada çocuk hanım v.s. sadece yanıma gelip beyefendi siz çıkabilirsiniz diyolar.Allah razı olsun ne diym
      sigpic

Yorum Yap

sağol be

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          yok ya önce arabayı görüyolar tek kapı spor filim cam plakasız fln hmn alıyolar sonra ışıkları açıyorum bakıyolar arabada çocuk hanım v.s. sadece yanıma gelip beyefendi siz çıkabilirsiniz diyolar.Allah razı olsun ne diym
          Talha benımde plaka takmamaya nıyetım vardı sımdı bende cocukmu yapayım yoksa arka koltuga pusetmı koyayım kararsız kaldım
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Valla o zmn evlenmen gerekicek sonra çocuk kendiliğinden olur zaten şaka bi yana cidden çevirmiyo polisler ne iş anlamadım.Hani 1- 2 kerelik mevzu da değil bu ama geçen arabaya gençler bi doluştuk araba kırmızıda durdu polisler yanımızda naklen plakayı sordurttu
            sigpic

Yorum Yap

5 senede 10 kere cevrildiysem 1'inde plakadan ceza yedim (Pazar sabahi 9'da gorev basina dikilen polis tarafindan..)
              Radarim var, park cezam var, cam filminden trafikten men'im var ama plakayla ilgili baska bisiyim olmadi. Plakasiz görüp durduran cok oldu tabi ama hep bir sekilde siyrildim.. Takin abi boşverin strese değmez.. Manisa'ya bile giderken olasi 3 polis noktasi var (30 km), ablamin arabasiyla gidiyorum yada cevirme, radar gordugum anda plakayi on cama koyuyorum.

Sent from Beko Su Sebili..
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ben de bu tarz konularda çok kısmetsizimdir, BMW 1 serisinde de, Type-R'da da, MINI'de de plakasız gezmeye niyetlenip hemen ilk günden enselendim hep O yüzden merak ettim açıkçası.
                [CENTER]
                VENI, VIDI, MINI.
                [/CENTER]

Yorum Yap

Aslı immo tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Ben de bu tarz konularda çok kısmetsizimdir, BMW 1 serisinde de, Type-R'da da, MINI'de de plakasız gezmeye niyetlenip hemen ilk günden enselendim hep O yüzden merak ettim açıkçası.
                  bence ewden bir dus alip cikin siz
                  www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Ben taktım ayda alemde bir biniyorum cevirme görüyorum şuçlu gibi korkuyorsun bi plaka yüzünden

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Kolda dövme var, herhalde onunla alakalı. Tutmuyor
                      [CENTER]
                      VENI, VIDI, MINI.
                      [/CENTER]

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X