Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

ppp 30-230

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Beyler oluyor ama admınlerım konu kılıtlensın bu nedır ya şaka gıbı yakışmıyor bıze ...

Yorum Yap

Arkadaslar tartısma yarattıgınız konularda herkesın farklı bakıs acıları dusuncelerı vardır ve bunların artık karsılıklı atısmalara hakaretlere varmasına sebep verecek davranıslarınıza mahal vermemek adına konunun uzamasının geregı yoktur.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı point tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        kekuti niye bukadr sinirlendin ve uzun uzun yazdın anlamadım sen benden iyimi biliyosun arabamın vites atışını ? herkez istediği yazılımı yaptırır arabasına hemşerimde olur arkadaşımda ama senin gibi burda kimsenin reklamnı yaptığım yok ! burda bi gruplaşma yapma çabası içinemi girmenin anlamı varmı ?
        Konunun tekrar açılmasını ben istedim ve sorumluluğu üzerime aldım , Moderator arkadaşlarıma teşekkür ederim,

Point öncelikle merhaba ismini bilmediğim için yaş bilgilerinde belirtmediğin için nasıl hitap edeceğimi bilmiyorum hatamız olursa affola ,

Kereme neden bu kadar uzun uzun yazdın diye sormuşsun , ve kendi arabanı senden illaki daha iyi bilemez fakat aynı arabadan kendisindede var ve uzun uzun yazma nedei teknik moderator olduğundandır

sana kimse yalan söylüyorsun asla dememiş önemli olan burada bilgi paylaşmak sonuçta birşeyi doğru bilmekte bence yarar var

Bir iş yaptırırken mutlaka ustan ile yada tuner ın ile yapılan işlemleri oğrenmende fayda var

Şanzıman yazılımında hızlandırmak diye birşey olması mümkün değil otomatik şanzımanların sorunu aracı çok yüklediğinizde şanzıman kendini belli bir torktan sonra korumaya alır

bunun için tork limitoru iptal edilir aracınız eskiye göre hızlandı ise deviri daha hızlı çevirmekte buda size eskiden daha hızlı bir vites atışı sağlamış hissi verir

vites arasınının hızlanmasını siz kendi göz ve hissiyatınız ile biraz sor anlarsınız dünyadaki en hızlı şanzıman şu an ferraride italia ve 599 gto modelinde kullanılmakta ve DSG ile aralarında ufak bir zaman farkı var ve bu şanzımanların bizmkiler ile uzak yakın alakaları yoktur çift kavramalı bir sisteme sahiptir

Lamborghinilerde ise kuru şanzıman kullanılmaktadır çok sesli ve ömür olarak kısa şanzımanlardır fakat R56 da kullanılan şanzımanın bunlar ile alkası yoktur

devir açmak ise oem egzantrik ilede devir dönülür devir açılır belli bir yere kadar R56 da egzantrik takmanız durumunda devir açılır ve tork limitorunu ortadan kaldırmak gerekir ayrıca şanszımanınız aşırı ısındığından şanzıman soğutma ihtyacınız vardır bunuda oil cooler ile aynı mantıkta çözüyorar fakat oem turbo ile şanzıman kırmanız zor

Evotech in turbo upgrade i olduğunu söylediniz tamam ama bunun şanzıman yazılımı ile alkalı bağlantısını çözemedim birçok firmanında var altanın mesela var ama bu çok kaliteli bir firma olduğunu göstermez mini için en kötü firmalardan biridir benim için 2 3 parçası dışında

Saygı seviyesini kaybetmediğimiz sürece tatlı atışmalar fikir ayrılıkları doğruyu bulana kadar olacaktır bence bunları şahsileştirmemek gerekir

Yorum Yap

ben bu şekilde aracımdan memnunum [SIZE=5]kardeşim[/SIZE] ilk defada bu firmaya yazılım yaptırmıyorum ve soranlarada memnuniyetimi bildiririm kimsedende bi menfaatim yok.
          Farkettiysen öncelikle senin yazınla kardeş olduk

1. '' birader '' derken üslubuna biraz dikkat et yaşca baya küçüksün benden, birde moderatörüm diyosun !
          2. Benim birşey izah ettiğimde idda ettiğimde yok senin gibi bilmişlikte yapmıyorum. Yanlış bilgiyi bırak bilgide vermiyorum kendi kendine iddalaşmalar yaşıyosun.
          3. Senin gibiler yüzünden forumlardan soğdum.
          1) ben birader (yani eski dilde erkek kardeş, brother vs..) diyince mi battı onu anlayamadım. Evet moderatörüm ama saygı gösterip göstermememle alakası yok. Gayet düzgün yazdım siz işi yokuşa sürüyorsunuz. Önce siz gerildiniz, gerek varmıydı, bence yoktu
          2) Ben bilmişlik için bu foruma girmiyorum. İnsanlardan bilgiler ediniyorum. Yararlı/Zararlı , Doğru / yanlış. Ama birşeyler öğreniyoruz. Bende kendi bildiklerimi paylaşıyorum, ancak sadece doğru olduğuna emin olduğum bilgileri. Foruma giriş amacım bu. Siz ne amaçla burdasınız ? Bilgide vermiyorsunuz, öyle kendi aracınızın videosunu koyuyorsunuz, sonra yorum yapınca da kızıyorsunuz; yorumda yapamıyoruz Ne ala memleket, bak hemen ukala olduk..
          3) benim gibiler dediğiniz nedir? bilgi paylaşan adamdan soğuyorsanız neden buradasınız ? bana vericek cevabınız yok ise susar oturursunuz. Gelip zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmayın. Yok neden sinirlenmişim falan diye.. Ben sinirli bir şekilde yazsaydım 1000 kelime değil 10000 kelime yazardım vericek cevap bulunamazdı. Yazdıklarınızı bir daha okuyun, size karşı yanlış bir söz sarfetmedim. İster soğursunuz ister soğumazsınız size kalmış. Dün forum yeteri kadar alıngandı zaten, boş boş tartışmalar.. Bide biz başlamayalım, yakışmıyor!

Kalın salıcakla, Evotech ile mutluluklar.. bence daha fazla yazmayın da gerilmeyelim yok yere. kitlensin gitsin, kalp kırılmasına gerek yok
          Kerem
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

gelın arkadaşlar şu ışı tatlıya bağlayalım bundan sonra motor yazılımını ecufaste şanzımanı da evoteche yaptıralım olsun bıtsın

Yorum Yap

Arkdaşlar bu video ilk koyulduğu günde anında gördüm ve özellikle yorum yapmadım video koyan şahsın hoşuna gitmez diye.Sonra da bi daha bakmadım sayfaya ama muhabbet nerelere gelmiş.

Hadi diyelim varsın olsun şanzımanından tut kapı koluna kadar yazılım yapılmış olsun, tamam.

İyide bu araçta iyi bir ivmelenmeden söz etmek doğru olmaz.Normal bi yazılım var bu araçta. Dikkat ettiyseniz 100 - 200 değeri 18 sny.

Ben size şunu söyliym bende bu araca ilaveten sdc intercooler varken video çekmiştim ve ben 30 dan değil 80 den basmıştım 100 - 200 15,59 sny çıkardım.

http://www.youtube.com/watch?v=SxH8ufUAR3Q

Yanlış anlamayın ama amacım sidik yarıştırmak değil sdc öyle ultra bi yazılım veya çalışmadan söz etmek doğru olmaz.Onu diyorum.
              sigpic

Yorum Yap

Talha selam, video'da milisaniyelere kadar gitmissin ne tip bi cihaz kullandin olcmek icin? Siradan bir kronometre mi yoksa ecu'ya falan bagli bir cihaz mi? Tavsiye edebilecegin birsey marka model var mi?

Sent from Beko Su Sebili..
                www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Selam Haktan
                  Oradaki milisaniyeyi ölçen elden kronometre v.s. değil.Video düzenleyici programları aradaki süreyi ölçüyor.Benim yaptığım ekranda 100 ü ve 200 ü hangi saniye ve salisede gördüğünü yazmak.Çok basit ve hata şansı yok.
                  sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Selam Haktan
                    Oradaki milisaniyeyi ölçen elden kronometre v.s. değil.Video düzenleyici programları aradaki süreyi ölçüyor.Benim yaptığım ekranda 100 ü ve 200 ü hangi saniye ve salisede gördüğünü yazmak.Çok basit ve hata şansı yok.
                    O'da aklima geldi ama senin daha cok bir cihaz kullandigini dusunmek mantikli geldi
                    Su Veyron'da kullandiklari aletten getirtmek lazim aslinda
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      O'da aklima geldi ama senin daha cok bir cihaz kullandigini dusunmek mantikli geldi
                      Su Veyron'da kullandiklari aletten getirtmek lazim aslinda
                      407 mi yapacan Haktan

Yorum Yap

Aslı Jcw izmir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        407 mi yapacan Haktan
                        yok canim sacmalama. hedefim tabiki 408
                        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          yok canim sacmalama. hedefim tabiki 408
                          haktan bizim jcw lerin 100-200 kac sn olctun mu hic( stock)?

Yorum Yap

hayir hic olcmedim. ama yeni araba gelince olcmeyi dusunuyorum stok olarak..
                            www.haktankeskin.com

Yorum Yap

16.** civarı olması lazım
                              1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                              2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                              4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                              5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X