Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

ppp 30-230

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ppp 30-230

...............................................
    En son düzenleyen point; 26-02-13, 18:48.

Usta paylaşimin için teşekkürler eğer manevi bir değeri yoksa,bi mini anahtarliği yakişir sana

Yorum Yap

bi değeri yok ebaydan almıştım çizilmesin diye kapaklı tercih ettim ama değiştircem kırmzı s logolu olandan alıcam

Yorum Yap

masallah bekledigimden daha iyi hizlanma egrisi gostermis . Sanziman yazilimi da yapildi mi ?

Yorum Yap

evt yapıldı özellikle şanzıman çok hoşuma gitti zatn

Yorum Yap

Masallah, guzel ivmelenmis
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Maşallah , aracının oldukça keyifli ivmeleniyor ve mini cooper da otomatik şanzıman ile uğraşan arkadaşlarımı tebrik ediyorum inanın otomatik cooper yürütmek meşakatli iş kekuti bro mdan biliyorum

Neden vag gurubu ibiza cupradan tut golf R a kadar tüm modellerde DSG kullanırken bu BMW AG nin bu şanzıman üzerindeki tutumu devam etmekte çıldırıyorum ya yanlış anlamayın ama otomatik vites cooper lar çok ağar kalıyorlar neden DKG kullanmıyorlar hala akıl sır erdiremiyorum yıl oldu 2013 hala aynı şanzıman

Yorum Yap

Biraz prestij biraz butceyle alakali.

Saniyorum ki dsg , bmw nin dkg sine gore daha az maliyetli bir sanziman turu.. VW , audi , seat tum urun gamina DSG sunabiliyorken Bmw smg ve dkg yi yalnizca en guclu serilerinde sunuyor.

Aslinda cok yavas bir sanziman degil ama aracin gucunu kestigi dogru

Bunun yaninda DSG gercekten cok problemli ve narin bir sanziman. Cok fazla kullanici sikayeti mevcut,.. Buna karsilik mini de bu sanzimani yaklasik 8-9 senedir gelistirerek kullaniyor ve sanirim bundan dolayi vazgecmiyor. CooperS e yakisan tabi ki dsg gibi bir sanziman olmaliydi ancak performans beklentisi yuksek olan zaten manuel almali .

Yorum Yap

Kanka yeni 1 serisinde m paketlerde dkg var artik F56 da iyi bir sanziman ya koymali yada gelustirmeliler 100000 TL ye jcw satiyorlar sanziman S ile ayni minide boyle seylere acayip tutuluyorum gectigimiz seneye kadar gelen araclari bodykitsiz ekransiz getiriyorlardi artik ekran standart cikiyor jcw de burada borusan ve kosiflerin vizyonsuzlugu ama ne olursa olsun fabrikadan asla s tamponlar vs ile cikmamalilar ne dolmusum belli dgil hahaha

Yorum Yap

Dsg= 2 defa garantiden baskı değiştirildi bizim araca o kadar söyliyim!

Yorum Yap

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Kanka yeni 1 serisinde m paketlerde dkg var artik F56 da iyi bir sanziman ya koymali yada gelustirmeliler 100000 TL ye jcw satiyorlar sanziman S ile ayni minide boyle seylere acayip tutuluyorum gectigimiz seneye kadar gelen araclari bodykitsiz ekransiz getiriyorlardi artik ekran standart cikiyor jcw de burada borusan ve kosiflerin vizyonsuzlugu ama ne olursa olsun fabrikadan asla s tamponlar vs ile cikmamalilar ne dolmusum belli dgil hahaha
                      Ahauhau yavas yavas Borusanın ne sucu var adamlara ne kampanya yaparsa ALmanya onlarda burada onu uyguluyorlar.
                      LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Otomatik o kadar da kötü deil yauf

sinirlenme Arenim, sakin ol

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Otomatik o kadar da kötü deil yauf

sinirlenme Arenim, sakin ol
                          Sinirleniyorum yakıştıramıyorum kanka miniler en iyisini hak ediyo

Yorum Yap

Şanzıman yazılımı nerede yapıldı? Maliyetleri nedir?

Güzel ivmelenmiş, maşallah diyelim
                            [CENTER]
                            VENI, VIDI, MINI.
                            [/CENTER]

Yorum Yap

Şanzıman yazılımı tam olarak ne işlem yaptılar ? Vites atışlarmı hızlandı, devir mi açtılar ve kim yaptı ? Bildiğim kadarıyla Evotech'de böyle bir sistem yok. (mini için)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X