Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini bayswater

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mini bayswater

MINI'nin Bayswater adli special edition otomibili Turkiye'ye gelmis! Avciar showroomda sergileniyormus!

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    sigpic

IT'S TIME

Mini her organizasyona bir araba yapma fikrinin aklından cıkarmalı artık. Ilerde bunların hepsını kolleksiyona nasıl katabilirim! Biraz insaf!
    [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

Aslı Serencebey tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Mini her organizasyona bir araba yapma fikrinin aklından cıkarmalı artık. Ilerde bunların hepsını kolleksiyona nasıl katabilirim! Biraz insaf!
      Abiciimm bunlari koleksiyonuna katmasanda olur montecarlo'yu katman lazim FatihV United'da onunla test surusune cikmisti sansli adam yaa ) montecarlo'nun ici cok muthis! Rauno Aaltonen imzali vs. o yuzden asil limited edition otomobiller tam kolleksiyonluk bence

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hersey olmusta o renk nedır yahu salon boyası modundan cıkmalılar bence ...

Yorum Yap

4. Fotodaki kirmizi s daha çekici geldi bana

Yorum Yap

Aslı MTK tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Hersey olmusta o renk nedır yahu salon boyası modundan cıkmalılar bence ...
            metekaya'cim special edition otomobil tabi biraz ilginc renge sahip olacak elbette

nihat abi gozun coupé'de anlasildi

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Boş bir otomobil insan Xenon filan da koyar Rengi hayatta satın almayacagım bir renk gerci benim kırmızıdan siyah ve beyazdan baska renk araba aldıgım olmamıs
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Boş bir otomobil insan Xenon filan da koyar Rengi hayatta satın almayacagım bir renk gerci benim kırmızıdan siyah ve beyazdan baska renk araba aldıgım olmamıs
                opsiyonelleri var tabikide bu konuda detayli aciklamayi bize en yakin satis danismani fatihv'nin yapacagini dusunuyorum

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Uzucu sekilde kotu malesef

Yorum Yap

Xenon yok, seritlerde malzemeden calmislar kisa yapmislar vs..
                    bende begenmedim..
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Arkadaşlar MINI Cooper Bayswater modeli asıl rengi olarak KITE BLUE ile geliyor. Şeritlere uygun olarak sol aynası Gri , sağ aynası Mavi. İçerisinde yine Bayswater deri dashboard ve özel dikişler, logolar, çıtalar..vs var. Koltuklar full deri. Side Scuttle 'larda Bayswater ismi yer alıyor.

Araç bu rengin haricinde Eclipse Grey ve Midnight Black olarak da alınabiliyor.

Yakından görmek ve fiyat almak isteyen olursa hiç çekinmeden benimle irtibata geçebilir.
                      Detaylı incelemek isteyen herkes misafirimdir. Beklerim.

Yorum Yap

Bugun istinye de kurcaladim epey hosuma gitti rengi ve donanimi. Ama 77 bin

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X