Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Dp dan sonra standart eksoz sistemi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Dp dan sonra standart eksoz sistemi

Dp taktıkdan sonra geri kalan boruların ve orta susturucunun standart kalması araca zarar verir mi? DP 63mm normal eksoz 55mm olması lazım. Teknik Mode ON.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Herhangi bir zarari olmayacaktir, biraz back pressure sevimlidir, hazmi kolaylastirir Mr. Bond, bebisten iyi bilirsin gaz mevzularini

Sakaa bir yana yeni nesil araclarin sikistirma oranlari yuksek, basinci dusuk turbolarla elde ettigi gucler eski teori olan best exh = no exh. kavramini yikar niteliginde..

O yuzden tadinla sessiz binmeye devam edebilirsin

Yorum Yap

Gorkemim sen ve Aren olmasan geceleri rahat uyumiycam Thank you MR WRX bu arada yakın zamana kadar telefonumda GRKMWRX olarak kayıtlıydın :P

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ben inatla gavat spec dumduz boru getirmeni oneririm hele bide tek cikis olursa tadindan yenmez
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

tabiki gönül isterki keremin dediği gibi yapılsın ama bazen sosyal sebeblerden olamıyor ama bende dp dan snr standart egsoz ile dvm ediyorum.Dyno üzerinde artış sağladım ve zarar da görmedim.
          sigpic

Yorum Yap

pasaoglunda 4 ceker dyno varmıs cok kalabalık oluyor mu haftasonu? bi baksak ne olmus gorsek

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

gitmeden bi ara ne olur ne olmaz bekli dynonun oraya kazalı araç fln çemişlerdir.Savaşın telefonu var mı sende?
              sigpic

Yorum Yap

Pschiptuning dede var 4ceker dyno custom garagein bi alt sokagi 1.kisimda

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
                [LEFT][CENTER]'06 Mini Cooper S 245.2 HP@Dyno Dynamics W/ 97 Octane Pump Fuel [/CENTER][/LEFT]
                [LEFT][CENTER]May the supercharger be with you[/CENTER][/LEFT]

Yorum Yap

Tesekkurler yarin vaktim olursa bi ugrarim.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ortayıda söktürürsen turboback egzoz varmışcasına bir ses alınabilir Alen abi

Yorum Yap

sanırım ılk countryman modıfıyesıne gıren benım her turlu egsozu denedım fakat downpıpedan sora standart hatta standart egsoz orta ıptalı sanırım aracı daha ıyı yurutuyor. ses ıstersende. 3 dakkanı almıcak bı onerım var dp le orta susturucu arasına 2 parmaklık bır delık actır. dınlemenı tavsıye ederım.tambır wg sesı. ben vıdeo ceker koyarım burayada .hks de cok guzel ufluyor .son susturucunun ıcı bosalıncada guzel oluyor. yaklasık 20 30 tane ses seklı yakalamıstım kendıme. yada beyendıgın bır son susturcu varsa hks apexi greedy ınvıda orta susturucu yaptırabılırsın tamamen sana kalmıs. ama ıllakı yaptırıcam dersenız 63 mm borular son sıze kalmıs kıtler bana cok gereksız gelıyor .
                      En son düzenleyen mertk; 24-01-13, 03:27.

Yorum Yap

yaptırdı bile konu hortlamış

Şuanda mevcut susturucu üzerinde sadece DP eklendi.. Bide kafalıkları biraz büyüttü 100mm yaptı sanırım Alen abi. Adam yaşlı hanımı bebeğiyle biniyor.. Egsoza delik açtı diyelim çocugu biz mi uyutalım
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bizim yanımız

Aslı MCS tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Pschiptuning dede var 4ceker dyno custom garagein bi alt sokagi 1.kisimda

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            yaptırdı bile konu hortlamış

Şuanda mevcut susturucu üzerinde sadece DP eklendi.. Bide kafalıkları biraz büyüttü 100mm yaptı sanırım Alen abi. Adam yaşlı hanımı bebeğiyle biniyor.. Egsoza delik açtı diyelim çocugu biz mi uyutalım
                            Vericem kucagınıza zatice azıyor bu aralar kızım yerinde durmuyor

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı mertk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              sanırım ılk countryman modıfıyesıne gıren benım her turlu egsozu denedım fakat downpıpedan sora standart hatta standart egsoz orta ıptalı sanırım aracı daha ıyı yurutuyor. ses ıstersende. 3 dakkanı almıcak bı onerım var dp le orta susturucu arasına 2 parmaklık bır delık actır. dınlemenı tavsıye ederım.tambır wg sesı. ben vıdeo ceker koyarım burayada .hks de cok guzel ufluyor .son susturucunun ıcı bosalıncada guzel oluyor. yaklasık 20 30 tane ses seklı yakalamıstım kendıme. yada beyendıgın bır son susturcu varsa hks apexi greedy ınvıda orta susturucu yaptırabılırsın tamamen sana kalmıs. ama ıllakı yaptırıcam dersenız 63 mm borular son sıze kalmıs kıtler bana cok gereksız gelıyor .
                              Peki basınc actırdıkdan sonra dump valve degistirmediniz mi?

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X