Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Egsozdan Duman Atma

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

ozaman katlı bi sisteme dönüceksiniz sanırım millteke bakın derim

Yorum Yap

Aslı GTCihad tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Akadaslar downpipe i sokunce duman tamamen kayboldu sifir duman su an cok sukur rahatladim
      Sorunun halledilmesine sevindim dün beraberdik sanayide. Ama anlamadığım bişey var sizin DP markası nedir çünki biçok arkadaş değişik markalar kullanmalarına rağmen acaba dikkat etmediklerinden fark edemedilermi yoksa onların arabalarında bu durum yokmudur sana nasıl denk geldi bu durum
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Benim araba yaklaşık 1 haftadır yatıyor ondan deneyemedim Cihad abi. Aklımda ama en kısa zamanda bakıcam

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Sorunun halledilmesine sevindim dün beraberdik sanayide. Ama anlamadığım bişey var sizin DP markası nedir çünki biçok arkadaş değişik markalar kullanmalarına rağmen acaba dikkat etmediklerinden fark edemedilermi yoksa onların arabalarında bu durum yokmudur sana nasıl denk geldi bu durum
          Tesekkurler , baska araclarda olmamasi kafa karistirici ama sorun cozuldugu icin fazla kurcalamk istemiyorum benim dp iskender yapimi , dun maslakta beraberken soyledigim gibi youtube da tum catless dp videolarinda benim dumanin aynisi var , zaten az bir duman belki ben cok kafaya taktim ... Biraz bu sekilde kullanacagim sorunsuz giderse yine dp takarim duman onemli degil aracta sorun yoksa yada dp yerine guzel bir son susturucu miltek v.s.

[QUOTE=Melih Özlem;41867]Benim araba yaklaşık 1 haftadır yatıyor ondan deneyemedim Cihad abi. Aklımda ama en kısa zamanda bakıcam [/QUOT

Sorun cozuldu sanirim kardesim yineden bakarsan haberlesiriz , cok saolasin

Yorum Yap

BEnim aracim da da Iskender Dp vardi, duman olayi hic yoktu diyebilirim

Yorum Yap

Biyerde bi şanssızlık denk geldi ama nerede acaba neyse sorun şükür çözüldü
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                BEnim aracim da da Iskender Dp vardi, duman olayi hic yoktu diyebilirim
                Muadil araç görüp ben deneyememiştim açıkçası tek içimi rahatlatan nokta youtube daki videolar oldu neredeyse %80inde duman var youtube daki videolarda.DP söküldükten sonra bayağı bir denedim ama sıfır duman zaten aracın egsoz gazı resmen değişti koku v.s. hiç kalmadı çok fark etti

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Biyerde bi şanssızlık denk geldi ama nerede acaba neyse sorun şükür çözüldü
                Aynen öyle , sorun şu ki DP sökülünce araba çok kötü geldi bana sessiz sedasız şimdi DP takmayalım diyorum yerine miltek veya JCW son susturucu takmayı düşünüyorum ... DP AYN'de duruyor satılık bu arada

Yorum Yap

Allahalla dp ile çözülmesine çok şaşırdım.Bende dp dahil yok yok ama bir gün duman görmedim.
                  sigpic

Yorum Yap

ben 21.000km DP ile kullandım. Ne duman vardı ne başka bişey.. Koku olmak zorunda zaten benzin atıyor.

Sorunun hala olduğunu belirtmek isterim, Katalizator takıldığında geçmesi normal zaten. KAT bunun için var ama turbonuza baktırmanızı öneririm..

Bu biraz geçici bir çözüm olmuş..

Geçmiş olsun
                    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Dp degisimi oncesi hersey kontrol edildi turboda vs hicbir sikinti yok turbocuda bakti ve aracta hic yag eksiltme yok. Asiri birduman yok belki ben abarttim o sebeple mi gormedi kimse diyecegim daha once asagidaki mesajimda paylastigimvideolar var bu videolardaki tum arabalarda dp var ve duman atiyor , o zaman bu arabalarin tamaminda problem var demektir ?

Aslı GTCihad tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      AYNye baktırdım Yusuf usta sağolsun motorda ve turboda sıkıntı görmeyince bana masraf çıkarmamak için öncelikle basit çözümlere yöneldik. Benzin değişimi , yağ v.s. gibi . Zaten enteresan olan araçta hararet , titreme , performans kaybı , aşırı ısınma v.s. hiçbirşey yok. Boşta gaza basmayı normal şartlarda yapmıyorum zaten birkaç defa deneme amaçlı yaptık ki gazı görelim diye. Video çekemedim ama örnek videolar aşağıda farklı araçlarda olan durum , izleme şansınız olursa sevinirim. Burada hiçbir şikayet yok elemanlar downpipe sesi için çekmişler videoları duman ile kimsenin ilgilendiği yok ;

Aşağıdaki videoda 20-22. snler arası duman atıyor , ilk attığı siyah duman bende yok ama ardından attığı mavimsi duman var

http://www.youtube.com/watch?v=zePOXz6v_EY

Aşağıdaki videoda 8. snde görülen duman

http://www.youtube.com/watch?v=pGicdLTNozg

http://www.youtube.com/watch?v=tVbR37HDNj0

Aşağıdaki gibi bir duman söz konusu değil

http://www.youtube.com/watch?v=XtqxaAQrDcU

Yorum Yap

Abi kontrollerimde bende duman vs göremedim bilgin olsun.

Yorum Yap

Aslı Melih Özlem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Abi kontrollerimde bende duman vs göremedim bilgin olsun.
                          Saolasın kardeşim yorduk seni

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                          X