Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Motordan anormal ses

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

pardon arkadaslar simdi goruyorum, ya bakmadılar yag olayına, direk ondan degildir falan dediler. Soyle bir kac tur attık vs. sonra bırakın arabayı da kurcalayalım dediler, ben de kactım

Yorum Yap

Sen bi AYN'ye ugra bence abi. Raporlama yapsin Yusuflar, kendin sorunu bilerek gidersen senin adina daha saglikli olur bence.. Yaga nasil bakmadilar bu arada yaw ?
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sen bi AYN'ye ugra bence abi. Raporlama yapsin Yusuflar, kendin sorunu bilerek gidersen senin adina daha saglikli olur bence.. Yaga nasil bakmadilar bu arada yaw ?
        Ya benim aklıma da bu geldi aslında biliyor musun. Borusan'da falan adamlar fazla otomatige baglamıslar, aksama kadar masa basında takılan bir adamla konustum yani sonuc olarak. Ayn'ye bir ugruycam mutlaka. Eminim arabama 2 gün el koymadan bir cevap verebilir.

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Ya benim aklıma da bu geldi aslında biliyor musun. Borusan'da falan adamlar fazla otomatige baglamıslar, aksama kadar masa basında takılan bir adamla konustum yani sonuc olarak. Ayn'ye bir ugruycam mutlaka. Eminim arabama 2 gün el koymadan bir cevap verebilir.
          Ordakiler usta degil iş adamı olmuş insan acıp yağ oranına kereminde dedigi gibi bakmaz mı ya saniye lerini almazdı

Yorum Yap

Aslı Haluk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Ordakiler usta degil iş adamı olmuş insan acıp yağ oranına kereminde dedigi gibi bakmaz mı ya saniye lerini almazdı
            Evet aynen. En iyisi bizim Ayn o yuzden.

Yorum Yap

Bu yüzden garantiye mahkum sıfır arabaları sevmiyorum )) ama olsa fenada olmaz

Yorum Yap

Haha haklisin

Yorum Yap

Bence baktır yağına ozan eger eksılme vs varsa arıza cıkar
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Bence baktır yağına ozan eger eksılme vs varsa arıza cıkar
                    yok yok ilk fırsatta baktırtcam. riske gerek yok

Yorum Yap