Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Motordan anormal ses

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Motordan anormal ses

Arkadaslar benim aracımın motorundan gecen haftadan beri garip bir ses gelmeye basladı, eskiden hard diskler işlem yaparkan çır çır ses cıkarırdı ya, onun gibi biraz. Arac hızlandıgında, ya da yavasladıgında seste herhangi bir degisim olmuyor, sabit. Ama sürekli de degil, 3 saniye 5 saniye, bazen 1 gün hic olmuyor. Gece yolda tek basıma giderken duyabiliyorum sadece ayrıca, o kadar yuksek bir ses degil yani. vites'de ya da boştayken de fark ses gelebiliyor.

Herhangi bir fikri olan var mı?

Abi fikirden öte, bence hemen göster yetkili servise. Sonuçta garanti kapsamında.. Dizel hakkında fikrim yok maalesef
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Abi fikirden öte, bence hemen göster yetkili servise. Sonuçta garanti kapsamında.. Dizel hakkında fikrim yok maalesef
      Tamam dostum sagol, bir randevu alıp gideyim ozaman ben.

Yorum Yap

Yağını kontrol edin

Sent from my iPhone using Tapatalk
        sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Yağını kontrol edin

Sent from my iPhone using Tapatalk
          Cok mantikli yazicaktim bnde tam.. Hic bakima soktun mu Ozan ?
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

yok dostum, 7 aylık araba daha. 8000'de o yuzden henuz gormedi bakım vs.

Yorum Yap

yağ eksiltmesinden yapabilir sanırım.

Yorum Yap

bakalım aldım randevu servisten, ne cıkıcak goruruz. ama normal midir 6-7 aylık bir arabanın yag eksiltmesi?

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  bakalım aldım randevu servisten, ne cıkıcak goruruz. ama normal midir 6-7 aylık bir arabanın yag eksiltmesi?
                  Biz bu yağ eksiltmesini sıfır arabada yaşadık ve servise aynı soruyu sorduğumuzda aldığımız cevap fabrikadan cıkarken koydukları yağ ince ve ucucu farkı bi yağ o yüzden die

Yorum Yap

Aslı Haluk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Biz bu yağ eksiltmesini sıfır arabada yaşadık ve servise aynı soruyu sorduğumuzda aldığımız cevap fabrikadan cıkarken koydukları yağ ince ve ucucu farkı bi yağ o yüzden die
                    Himm anladim. Peki sizde de benzer bir ses geliyor muydu motordan?

Yorum Yap

Hayır ses yok veya biz anlamıyoduk daha doğrusu dikkatimi cekmedi (arabayı aile içi ortak kullanıypduk ta her bindigimde farklılıklar oluyodu zaten) ama araba belirgin şekilde yağ eksiltmişti

Yorum Yap

Anladim. Benim de dedigim gibi cok az geliyor ses. Bakalim, ciddi birsey degildir umarim.

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Anladim. Benim de dedigim gibi cok az geliyor ses. Bakalim, ciddi birsey degildir umarim.
                          Sıfır araçta bende yaşadım 1LT yağ eklediler borusanda, ses gelmiyordu ama. Ciddi bişey değildir bencede.

Yorum Yap

Bendede vardi benzer ses bakdan sonra gitti malum ben 6000 de aldim simdi 20000 4 ayda

Yorum Yap

Yarin sabaha aldim randevu bakalim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X