Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r60 modifikasyon

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Alirim tabi buyuk kizima 1/30 ))
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Alirim tabi buyuk kizima 1/30 ))
      onlar kesmiyor artik 10sene onnceydi o 1/30 lar vs.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

eyvallah çok teşşekkürederim
        Aslı NHT39 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        YAPACAĞIN şeye bağlı garantıden çıkıp çıkmaması yazılım olayında belkı grantı kapsamında sıkıntı olabılır ama sıkıntı yaşamayanlarda var.Bu ara nıhat bey cumlsındekı beyı kaldıralım kardeş nıhat demen yeterlı rahat ol oyle ya da böyle aracın guzel güle güle kullan tekrar

Yorum Yap

tamamen örnek verme amacıyla söylüyorum..

Aracınızda DP + Yazılım var diyelim, gitti motorun altında terleme oldu.. Garanti iptal gibi saçma cümleler kurulabiliyor. Ne alakası var kat iptali ile terlemenin.. YOK

sinir bozucu durumlar, bence çok uğraşmayın.. Hava alma sıkıntısı olan bir motor CMall4s'ler. Hiç öyle açık hava filtresi falan tavsiye etmiyorum.

DP + çıtır yazılım işinizi görür ama fazlası ziyan.. Kutu içi filtre devam edin, içindeki filtreyi değiştirin çekişi daha iyi filtreler var uzun ömürlü ITG BMC gibi.. Sonra yola devam. Ömür boyu sorunsuz..
          1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
          2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
          4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
          5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Bu modifiye işinde ilk başta kaşıkla verip kepçeyle alıyosun sonra kepçeyle verip kaşıkla alıyosun.İşte kaşıkla verip kepçeyle aldığın kısım kekutinin dediği gibi DP + yazılım
            sigpic

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              tamamen örnek verme amacıyla söylüyorum..

Aracınızda DP + Yazılım var diyelim, gitti motorun altında terleme oldu.. Garanti iptal gibi saçma cümleler kurulabiliyor. Ne alakası var kat iptali ile terlemenin.. YOK

sinir bozucu durumlar, bence çok uğraşmayın.. Hava alma sıkıntısı olan bir motor CMall4s'ler. Hiç öyle açık hava filtresi falan tavsiye etmiyorum.

DP + çıtır yazılım işinizi görür ama fazlası ziyan.. Kutu içi filtre devam edin, içindeki filtreyi değiştirin çekişi daha iyi filtreler var uzun ömürlü ITG BMC gibi.. Sonra yola devam. Ömür boyu sorunsuz..

İşte bende o tarz sinir bozucu cümleleri duymak istemediğimden dolayı tempkinli ve bilinçli yapmak istiyorum bu işi.Hava alam sıkıntısı olduğunu bende duydum araştırıyorum şimdi onuda . bakalım bişeyler yapıcaz artık...

Yorum Yap

Yapcagin sey belli kutu ici filtre devam, icindekini degistir bmc veya itg ile tatmin edecektir

Yorum Yap

Valla filtre R56da ben kullandım hemde 2 farklı filtre denedım.

M7 AGS kullandım birde M7 AGS-R kullandım ıkısınıde kullanmadan once scoopu M7 Vortex ile degıstırdım ve arkasındakı hava gırısını bırasz buyuttum ondan sonra sorunsuz bır sekılde top mount filtreden keyıf aldım.. Olmaz dıye bırsey yok azıcık arge ile hersey cozulebiliyor aslında.

R60 bana sorarsanız guzel bir filtre kiti DP ve uygun egzoz artı yazılımla cok tat alınacak hale getirilebilir. ben görsellikten yanayım Duell Bodykit uygulaması yapıcam geldi boyatması kaldı boyatmaya usenıyorum
                  [CENTER]| www.ka-style.com |[/CENTER]

Yorum Yap

M7'yi getir o zaman Burakcım sebeplenelim bizde..

Adam kanser olmuş ağlayanı yok, biz miniciler ağlıyoruz arkasından

Duell hakkında bilgilendirme talep ediyorum. Aldınız mı distribütörlüğü ?

edit : ayrıca m7'nin countryman'e filtresi yok biliyorum, scoop bilem yoh kaputun üstünde r60'da

Yorum Yap

Adam pert olunca uretım stop ettı bızde cok magdur olduk ınanamazsın.

Aldık gıbı bakalım 2 takım elımde getırdım once uygulayacam bızım arabalara uyumluluk guzelse getırtcem ama degılse ıstemem basıma dert alamam zaten mını sahıplerı gıcık bılıosun hahahaha

Yorum Yap

Esafirullah o sizin gicikliginiz

R56 icin interior ne varsa alabilirim duell ag icin
                        Benden soylemesi

Yorum Yap

ahha Duell i gostermez olaydim ben direksiyonu olsa bana yeter diyorum Ben Alen bu arada esimin hesabini hackledim
                          En son düzenleyen ALIN; 25-07-12, 02:50.
                          sigpic

Yorum Yap

Duell çok şık ama inanılmaz pahalıcı..

Sadece Kadranları getirtmeye kalktım bana geliş fiyatı 5 tane için gümrük kargo vs bölünmüş hali 1.500 liralara geliyordu yanlış hatırlamıorsam. Aren için bir hesaplama yapmıstım cunku..

Onun yerine bodykit almak daha uygun hehehe

Yorum Yap

Aslı Serencebey tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Duell çok şık ama inanılmaz pahalıcı..

Sadece Kadranları getirtmeye kalktım bana geliş fiyatı 5 tane için gümrük kargo vs bölünmüş hali 1.500 liralara geliyordu yanlış hatırlamıorsam. Aren için bir hesaplama yapmıstım cunku..

Onun yerine bodykit almak daha uygun hehehe
                              Japon olmak lazım onları almak için.
                              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X