Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

r60 modifikasyon

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r60 modifikasyon

Slm beyler countryman alalı 3 ay oldu fakat aracı güçlendirmek istiyorum.Pek bir bilgim olmadığı için ne nasıl yapılır ne işe yarar pek bir fikrim yok.Neler yapabiliceğim konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim...araç Mini Countryman s all4

Once kendimizi tanitalim, sonra seve seve yardimci oluruz
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

kral hosgeldın oncelıkle kendını ve arcını tanıtan bı yazı ve resim alırsak çok daha ıyı olur.
      Ayrıca forumumuzda bulunan bıcok arkadasımız mını hakkında cok derın bılgılere sahıptır ve hepımıze her konuda herzaman yardımcı olacaklardır.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

evet tanıştıp kaynaşmaya başladığımıza göre soruma cevap alabilirim artık yardımlarınızı bekliyorum

Yorum Yap

canım kardeşim başından şunu söyleyeyim yapabileceğin o kadar çok şey var kı ama hepsi butçe meselesi....Öncelıkle filtre olayına girebilirsin klasiktir modıyefe yapmaya başlayanın ilk işidir hava filtresi değiştirmek...Tercıhen alta caı kullanabılırsın ya da diğer markalardan,daha sonrasında cat iptali yaptırabılırsın sonrasında duz boru egsoz vs vs.Hızını alamazsan ıntercoolerını büyültürsün bunları yaptıktan sonra zaten devamı gelır yazılım olayına gırersın.Yazılımda düzgün verı alabılmek için aracına turbo boost,wıdeband takmanı önerırım.Eğer kım tutar benı dersen egt(egsoz sıcaklığı) ve water temp de takabılırsın benım gıbı.Sırayla kule gergısı takarsın yay veya coılover takabılırsın.....Dedim ya bütçe meselesı jcw ayrıntalara gırersın ıstersen body-kıt-jant-ayna kapakları-carbon trımler falan fılan...forumdan arkadaşımız var cooperscem nıcklı atamotorsda görevlı aksesuar parça konusunda sana yardımcı olacaktır elinden geldığınce bana da sormak istediğin bir şey olursa gsm;0-544-660 66 92 nihat ben

Yorum Yap

Countryman'i sat JCW al onla oyna derim

Açık filtre CM'de cacık maalesef Scoop olmamasından ötürü.. O nedenle illa birşey yapıcam diyorsan, kutu içi filtreni değiştir İTG yada BMC olabilir, git İskender abiye bi downpipe yaptırıyorsun. Sonra Ecufast yazılım ömür boyu biraz daha hızlı binebilirsin ama performans kasıcam diyorsan hemen sat arabanı JCW al çok uğraşmana deymez CM'ler..
            1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
            2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
            4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
            5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Mantikli ama elimizde cm var idare edeceğiz diyecek kral bence

Yorum Yap

R56 ya yapilabilecek hersey CM e de yapilabilir, acik filtre r56 da da cacik sonucta scoop bir ise yaramiyor ben o yuzden Bmc kutu ici filtre taktim su anda ufak da olsa emis eseini duyuyorum amac soguk ve basincli hava cekmek, benim planlarim Dp yapip sonra yazilim attirmak ki 200+ beygilerle ulasabiliyorsunuz , dilerseniz buyuk turbo ve intercooler ve cat iptali ayri birnartis saglayacaktir, eksoz borularini 60mm ye buyutebilirsiniz ama yeni nesil turbolar pek buyutulmus eksoz borusu sevmiyorlar. Araciniz bu sekilde 220 ustu beygirlere cikar. Ne kadarla yetinmek istediginizi bilemiyorum ama stage stage yapacak seyler var tabii ki agriliktn dolayi bir r56 gibi gitmeyecektir belki ama tatminkar olacagi kesin hele hele All4 gercekten cok cok basarili bir sistem bence ve beygiri de hakediyor.
                LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  R56 ya yapilabilecek hersey CM e de yapilabilir, acik filtre r56 da da cacik sonucta scoop bir ise yaramiyor ben o yuzden Bmc kutu ici filtre taktim su anda ufak da olsa emis eseini duyuyorum amac soguk ve basincli hava cekmek, benim planlarim Dp yapip sonra yazilim attirmak ki 200+ beygilerle ulasabiliyorsunuz , dilerseniz buyuk turbo ve intercooler ve cat iptali ayri birnartis saglayacaktir, eksoz borularini 60mm ye buyutebilirsiniz ama yeni nesil turbolar pek buyutulmus eksoz borusu sevmiyorlar. Araciniz bu sekilde 220 ustu beygirlere cikar. Ne kadarla yetinmek istediginizi bilemiyorum ama stage stage yapacak seyler var tabii ki agriliktn dolayi bir r56 gibi gitmeyecektir belki ama tatminkar olacagi kesin hele hele All4 gercekten cok cok basarili bir sistem bence ve beygiri de hakediyor.
                  hayrigcim birak bu isleri AutoShow'la beraber gelecek olan countryman JCWden alalim sana adel'cim de jcw ister bu kesmez onu

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Jcwden fazla eksigim yok beygiri de yakaladik mi tamamdir
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

çok teşşekkürederim nihat bey baya açıklayıcı oldu yazdıklarınız sonuçta dediğiniz gibi bütçeyle alakalı bişey araştırmaya başladım yazdıklarınızı bulduğum birşeyde size danışıcam

Yorum Yap

Aldıktan sonra ztn jcw die bişey olduğundan haberim oldu düşünmüyoda değilim aslında

Yorum Yap

Peki bunları yaptığımda araba garantiden çıkıyor mu? herhangi bir bilginiz var mı?

Yorum Yap

YAPACAĞIN şeye bağlı garantıden çıkıp çıkmaması yazılım olayında belkı grantı kapsamında sıkıntı olabılır ama sıkıntı yaşamayanlarda var.Bu ara nıhat bey cumlsındekı beyı kaldıralım kardeş nıhat demen yeterlı rahat ol oyle ya da böyle aracın guzel güle güle kullan tekrar

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Jcwden fazla eksigim yok beygiri de yakaladik mi tamamdir
                              o zaman buyuk kizina alabilirsin madem memnunsun hihihih hem bak devlet universitesinde okuyorum masrafimda yok :P

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X