Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI Cooper Park Lambası Değişimi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MINI Cooper Park Lambası Değişimi

..........
    En son düzenleyen orcun; 08-11-13, 13:03.

..........
    En son düzenleyen Kayhan; 18-11-13, 23:33.

Yorum Yap

Hocam eline sağlık güzel bilgi paylaşımı olmuş. Ancak keşke turuncu ampul taksaydın daha hoş dururdu diye düşünüyorum.

Yorum Yap

Aslı Kayhan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        benim parklar da çok kötü. ben de değiştirecem. Led ampul alınca halledelim başkan
        aldığın zaman halledelim başkan

Aslı ::lord_sarven:: tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Hocam eline sağlık güzel bilgi paylaşımı olmuş. Ancak keşke turuncu ampul taksaydın daha hoş dururdu diye düşünüyorum.
        tamamen beyaz seviyorum yakında sisleri de değiştireceğim.

Yorum Yap

Aslı orcun tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          aldığın zaman halledelim başkan

tamamen beyaz seviyorum yakında sisleri de değiştireceğim.
          Normal farlarda renk 4.000 lik mi ? eğer öyleyse sislerede 4.000 lik xenon lazım. Parklara gelince minilere pek gitmiyo bence, mesela W211 Mercedes olsa parkları sarı onu beyaz yapınca harika duruyo ama mini daha farklı ama zevk meselesidir birşey diyemem. Keyifli forumlar..

Yorum Yap

Normal farlarda renk 4.000 lik mi ? eğer öyleyse sislerede 4.000 lik xenon lazım. Parklara gelince minilere pek gitmiyo bence, mesela W211 Mercedes olsa parkları sarı onu beyaz yapınca harika duruyo ama mini daha farklı ama zevk meselesidir birşey diyemem. Keyifli forumlar..

6K ya çevireceğim sis ve parkları da teşekkürler.

Yorum Yap

Orçun süpersin
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

beyaz cm'li metin abi de led takmisti bu da farkli bir alternatif olmus ..

MINI'ye farklilik yakisiyor alisilmisin disinda bir seyi oldurabilmek yakistirabilmek cok daha onemli.. ve sen bunu her defasinda basariyorsun reyiz harika olmus tebriixx

Sent from my iPod touch using Tapatalk
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Orçun süpersin
                  eyv abi
                  Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  beyaz cm'li metin abi de led takmisti bu da farkli bir alternatif olmus ..

MINI'ye farklilik yakisiyor alisilmisin disinda bir seyi oldurabilmek yakistirabilmek cok daha onemli.. ve sen bunu her defasinda basariyorsun reyiz harika olmus tebriixx

Sent from my iPod touch using Tapatalk
                  geldiğin zman kontrol edersin minnak'ı ablası.

Yorum Yap

Ben böyle ampuller göründüğü zaman özellikle yandığında hiç hoş bulmuyorum. Aklıma birşey geldi park lambalarının olduğu kısma mat şeffaf folyo şekilse sisler hariç tabi ki yani parkların olduğu kısım buzlu cam gibi görünür ve ampullerin belirginliği azalır diye düşünüyorum.

Yorum Yap

Ben böyle ampuller göründüğü zaman özellikle yandığında hiç hoş bulmuyorum. Aklıma birşey geldi park lambalarının olduğu kısma mat şeffaf folyo şekilse sisler hariç tabi ki yani parkların olduğu kısım buzlu cam gibi görünür ve ampullerin belirginliği azalır diye düşünüyorum.
                      Ampullerın belırgınlıği azalır azalmasınada kelebek gibi olur sonra görüntüsü. Resimde solukmuş gibi dursada canlı görümünde 10 olmuştur. Eline sağlık orçun.
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ampullerın belırgınlıği azalır azalmasınada kelebek gibi olur sonra görüntüsü. Resimde solukmuş gibi dursada canlı görümünde 10 olmuştur. Eline sağlık orçun.
                        Tamam işte adminim kelebek gibi uçup arı gibi sokar , görüntü açısından denemek lazım. En azından şeffaf mat folyoyu üstüne tutup parklar yakılırsa görüntü açısından bakılabilir.Ama kendi zevkimi ve fikrimi söyledim. Zaten bana göre turuncudur park lambasının hakkı ama, Orçun arkadaşımız böyle seviyosa saygı duymak lazım.

Yorum Yap

Güzel paylaşım, teşekkürler. Park lambamız patlarsa kendimiz değiştiririz artık ;D

Yorum Yap

ilk değiştirttiğimde kamilin biri eli girmiyo diye farı sökmüştü geçen gün kendim değiştirdim aynen bu şekilde 5dk'da halettim
                            34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
                            34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Aslı phdserkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Güzel paylaşım, teşekkürler. Park lambamız patlarsa kendimiz değiştiririz artık ;D
                              Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              ilk değiştirttiğimde kamilin biri eli girmiyo diye farı sökmüştü geçen gün kendim değiştirdim aynen bu şekilde 5dk'da halettim
                              Aynen cok pratik bir işlem kolayca yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X