Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

A.Y.N Auto Technical Service

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

maşallah fotolara da araçlarımıza da kazasız belasız cezasız günler dılıyorum

Yorum Yap

Bilal ellerine sağlık kanka çok güzel resimler

Aslı b.battal tarafından gönderilmiş

Yorum Yap

allah nazardan korusun su arabayi kendi arabamdan daha seviyorum bro

01 CDU 01

Yorum Yap

Allah kaza bela göstermesin Maşallah Aren abim en kısa zamanda gelecem AYNye

Yorum Yap

masallah..

Yorum Yap

Bugün sabahtan akşama kadar aracımla uğraşan Yusuf Ustama bir kez de buradan teşekkür ediyorum. Halden, durumdan anlayan mümkün mertebe fiyat konusunda müşterisini üzmeyen ustamız sayesinde aracım şuan çok iyi durumda İlk geldiğim haliyle AYNden çıktığım hali arasında dağlar kadar fark var. Kendi aracıymış gibi ilgilenmesi, saçma sapan her soruma cevap vermesi(mini yabancsıyım merak kötü birşey) herşey için çok teşekkür ediyorum. AYNyi tercih ettiğime hiç pişman olmadım diyebilirim. Benı bu konuda bilgilendiren Aren abiye ve Kekuti Kereme de çok teşekkürler

Yorum Yap

Melih Şu Clio nun resimlerinide at da basık araba görsünler

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Sen bence o clio yu at gitsin
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı Melih Özlem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Bugün sabahtan akşama kadar aracımla uğraşan Yusuf Ustama bir kez de buradan teşekkür ediyorum. Halden, durumdan anlayan mümkün mertebe fiyat konusunda müşterisini üzmeyen ustamız sayesinde aracım şuan çok iyi durumda İlk geldiğim haliyle AYNden çıktığım hali arasında dağlar kadar fark var. Kendi aracıymış gibi ilgilenmesi, saçma sapan her soruma cevap vermesi(mini yabancsıyım merak kötü birşey) herşey için çok teşekkür ediyorum. AYNyi tercih ettiğime hiç pişman olmadım diyebilirim. Benı bu konuda bilgilendiren Aren abiye ve Kekuti Kereme de çok teşekkürler
                    dün görüştük gerçi AYN de , Melih'cim hayırlı olsun tekrar araban çok fazla duramadım biraz işler vardı koşturuyoduk

Yusuf Ahmet çok güzel insanlardır esnaf insanlardır ben her şeylerine kefilim zaten

Yorum Yap

Aslı Cooperscem tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Cem abim eskide kaldı ya şimdi

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Sen bence o clio yu at gitsin
                      Clioda iyidir abi en azından masrafsız

Aslı ARENIMO tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      dün görüştük gerçi AYN de , Melih'cim hayırlı olsun tekrar araban çok fazla duramadım biraz işler vardı koşturuyoduk

Yusuf Ahmet çok güzel insanlardır esnaf insanlardır ben her şeylerine kefilim zaten
                      Aynen abicim fazla görüşemedik ama olsun çok teşekkür ederim Aracın sorunsuz şekilde garajda yatıyor olması çok güzel birşey Birkaç ufak birşey kaldı onlarıda kafaya takmıyorum baba halledecek

Yorum Yap

Dün akşamdan kareler ;

Mert Sonad kardeşiminiz yeni aracı LAM JCW'ye Driving Light ve Diffuser bağlantıları yapıldı

Bağlantılar uzunlara değil, sislere yapıldı. Biraz daha zahmetli ancak çok güzel oldu. Ellerinize sağlık AYN ekibi
                        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Mini'de Honda 'da BMW 'de ve her yerde adamlar esiyor Gerçekten ellerine sağlık AYN ekibinin. Mert'e de kazasız belasız sürüşler dilerim.
                          sigpic

No It Doesn't Come Off !

insta; mertuzunoglu
                          snapchat; mrtuzunoglu

Yorum Yap

Bu topic i ilk defa gördüm, bu yapılanlar hiçbişey dünya kadar arşiv var Ayn de yapılan işlerle ilgili.. Adam gibi adamlar, üstadlar gerçekten Ahmetle Yusuf abi, çok kahrımızı çekiyolar Emeklerine sağlık, yapılan araçlara da maşallah ..

Yorum Yap

Mitoticim sagol canim AYN AUTO cidden basarililar herkese tavsiyem her konuda iyiler.

06LAM10

Yorum Yap

Acaba kime takildi bunlar bugun
                                Ellerinize saglik tekrar.
                                Parca tedariginde de diger Sponsorumuz Onur-oto.net'e tesekkurler
                                En son düzenleyen Kekuti; 29-12-13, 18:37.
                                1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
                                2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
                                4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
                                5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X