Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Alternatif Logo / Banner önerisi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Alternatif Logo / Banner önerisi

Alternatif bir tasarım yaptım.Ilerleyen zamanlarda da yaparım.Umarım Beğenirsiniz.

Çok Güzel Olmş Ellerine Sağlık...
    2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

eline sağlık ama bence r56 olsun logoda
      1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
      2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
      4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
      5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

şiiii kekutiiiii
        2002 R53,AF 3343 - 2005 R53 MAB 93 - 2005 R53 CEY 48 - 2008 R56 FD0970 - 2006 R53 CCS 01

Yorum Yap

Ben begendm

Yorum Yap

Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            Alternatif bir tasarım yaptım.Ilerleyen zamanlarda da yaparım.Umarım Beğenirsiniz.

cok guzel olmus elinize saglık degisik degisik yapıp kullanırız size font da gönderirim daha guzel olur yazı karakteri tam oturmamıs cunku.
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Oyle bir logo onerisi olsun ki badgeler herkesin gozunu kamastirsin

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
              sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Az cok bu tarz konularda bilgim var.Aklinizdaki fikir ve önerileri belirtirseniz berebare birşeyler yapmaya çalışırz

Yorum Yap

Turkiye haritasını cıkarmadan yapalım bir dahaki sefere logomuz degismiyor cunku.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    Turkiye haritasını cıkarmadan yapalım bir dahaki sefere logomuz degismiyor cunku.
                    Bence turkiye hatirasinin icine bu r53 on paneli yerlestirilebilir

Sent from my GT-N7100 using TapaTalk II
                    sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Bencede Türkiye haritası olsun ama üzerinden bişey ezip geçmiş gibi gözüken lastik izi olmasın.Onun yerine mini oturtulabilir harita içine.
                      sigpic

Yorum Yap

Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Bencede Türkiye haritası olsun ama üzerinden bişey ezip geçmiş gibi gözüken lastik izi olmasın.Onun yerine mini oturtulabilir harita içine.
                        Talhacım ezip gecmek degil Turkiyeye ait bir otomobil kulubu oldugunu vurgulamak ıcın o logo dizayn edildi kimseye ezdirmeyiz biz topragımızı.

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Tabiki öyle ama ilk üye olduğumdan beri dikkatimden kaçmıyor bu logo.Sizleri tanıdığım için bu konuda birşeyler söylemek istemedim bunca zaman ama bana hep yukarıda söylediğim çağrışımı yapıyor. Ben biraz bu konularda aşırı hassasımda o yüzden böyle oluyor yani anormallik bende sizde değil
                          sigpic

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Talhacım ezip gecmek degil Turkiyeye ait bir otomobil kulubu oldugunu vurgulamak ıcın o logo dizayn edildi kimseye ezdirmeyiz biz topragımızı.
                            Aslı talha tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Tabiki öyle ama ilk üye olduğumdan beri dikkatimden kaçmıyor bu logo.Sizleri tanıdığım için bu konuda birşeyler söylemek istemedim bunca zaman ama bana hep yukarıda söylediğim çağrışımı yapıyor. Ben biraz bu konularda aşırı hassasımda o yüzden böyle oluyor yani anormallik bende sizde değil
                            Emin olun bana da aynı şekide bi çağrışım yaptığı için yeni banner tasarlama ihtiyacı duydum.Bu tarz bi niyetinizin olmadığını düşündüğüm için direk değiştirin demek yerine alternatif öneriyle karşınıza çıkmanın mantıklı olacağını düşündüm

Yorum Yap

Herkes iyi demiş ama arkadaşlar ne alakası var yapmayın gözünüzü seveyim. Oradaki lastik izinin Mini'ye ait olduğuna basit bir gönderme var o logo'da. Bizde Türkiye'nin otomobil kulübü olduğumuz için ben logoyu çok başarılı buluyorum. Hatta Türkiye olması logoda benim hoşuma gidiyor. Kaldı ki sizler çok düşünceli insanlar olduğunuz için detayına takılmışsınız gözünüze batmış muhtemelen. Bu kadar detaycı düşünmeyin, zaten şimdiye kadar ard niyet olsaydı kimse bir dakikasını harcamamalıydı buralarda...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X