Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MCTR Sticker Tasarımı (Yeni Logo Alternatifi)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MCTR Sticker Tasarımı (Yeni Logo Alternatifi)

Forum yöneticileri tarafından konuya cevaben hazırladığım 2 tasarımı sunuyorum.
    Mini markasına yakın görseller ile akılda kalıcı ve kullanım alanı geniş bir logo öneriyorum. Aklıma gelen 2 tasarımı beğeninize sunuyorum.
    (Her renkte araca ve tshirt e uygulanabilir.)

Umarım beğenirsiniz.

Eklenen Dosyalar

Eline saglik, ilk logoya bayildim ben!

34 DE 3897 - Unidentified Zalım Object, Is a miracle of 997TT, Dyno data : 520hp, Lam11 King, Powered by Hans Tuning, The only MINI that can take off from the Sabiha Gokcen Airport. It's the only car you can feel G-force on your face. Somebody must stop this KID!!

Yorum Yap

Bencede ilk logo cok guzel olmuş,tebrikler basarili
      sigpic

Yorum Yap

Benim de tercihim ilk logo olur ..
        Volkan USER
        34 BCS 55

[FONT=Comic Sans MS]34 FU 4885 - R53 Pepper White CooperS "SOLD"[/FONT]
        [FONT=Comic Sans MS]34 BCS 55 - R56 Pepper White CooperS "Continues"[/FONT]

Yorum Yap

ilk logo gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık
          sigpic

Yorum Yap

Yorumlarınız için teşekkür ederim

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

İlk logo harika olmus
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

İlk logoya bayildim super olmus

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
                doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

1 numaralı logo gerçekten çok çok başarılı

Yorum Yap

1 numara iyi olmuş katılıyorum. Revize vermek gibi olmasın nacizane type kısmı elden geçebilir belki sticker için folyo kesme sırasında sorun olabilir diye düşünüyorum biraz ince çizgiler olduğundan.
                    Ama fikir tasarım çok güzel eline sağlık.
                    34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
                    34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

İlk logo kesinlikle. Belki uzerinde ufak tefek oynamalar yapilabilir

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
                      34 NAD 99 '06 JCW
                      34 AR 3221 '11 JCW
                      34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.
                        Gerekli gördüğünüz konularda tabi ki eleştiride bulunabilirsiniz. Eleştiriye açığım. Sorun yok.

(Bilgi Amaçlı) Transfer bandı ile rahatlıkla yapıştırılabilir bir logo olduğunu düşünüyorum. Bunu hazırlatacağımız firma zaten folyo kesim yapacaktır bu işlem sonrasında gereksiz parçalar ayıklanır ve kalan logo tasarımı transfer bandına alınır bu bant ile araca rahatlıkla yapıştırılabilir. Koyu ve açık renkteki araçlar için beyaz ve siyah renklerde hazırladım isteyen, istediği renkte sticker ı aracına yapıştırabilir.

(Kendime öneri ) forum adresi de yazılabilirmiş. Tabi yazılmaması daha ciddi bir marka imajı verebilir.

Ek olarak bu logoya veya yapılacak herhangi bir değişiklik olursa sonuç itibari ile onaylanan tasarımı vektörel olarak istenilen ebatlarda (taksiyem 3 farklı ebat olmasıdır. İsteyen istediği ebatta sticker yapıştırabilmeli bence.) hazırlayıp bunları hazırlatacak kişiye teslim edebilirim.

Yorum Yap

Aslı ecakar tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler.
                          Gerekli gördüğünüz konularda tabi ki eleştiride bulunabilirsiniz. Eleştiriye açığım. Sorun yok.

(Bilgi Amaçlı) Transfer bandı ile rahatlıkla yapıştırılabilir bir logo olduğunu düşünüyorum. Bunu hazırlatacağımız firma zaten folyo kesim yapacaktır bu işlem sonrasında gereksiz parçalar ayıklanır ve kalan logo tasarımı transfer bandına alınır bu bant ile araca rahatlıkla yapıştırılabilir. Koyu ve açık renkteki araçlar için beyaz ve siyah renklerde hazırladım isteyen, istediği renkte sticker ı aracına yapıştırabilir.

(Kendime öneri ) forum adresi de yazılabilirmiş. Tabi yazılmaması daha ciddi bir marka imajı verebilir.

Ek olarak bu logoya veya yapılacak herhangi bir değişiklik olursa sonuç itibari ile onaylanan tasarımı vektörel olarak istenilen ebatlarda (taksiyem 3 farklı ebat olmasıdır. İsteyen istediği ebatta sticker yapıştırabilmeli bence.) hazırlayıp bunları hazırlatacak kişiye teslim edebilirim.
                          Ellerine saglık bazı arkadaslar da biz de hazırlayacagız dediler ama hala vakitleri olmadı sanırım
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

İlk logoyla arka camı komple kaplatabilirim! :P

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Ellerine saglık bazı arkadaslar da biz de hazırlayacagız dediler ama hala vakitleri olmadı sanırım
                              Alen abi oyle bi tas attinki kafam 8 dikis lik oldu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X