Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MSD bobin aramaktayım

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MSD bobin aramaktayım

Merhabalar elinde MSD bobin olan var ise yardımıcı olabilirmi teşekkürler.
    - 34 KS 1309 2014 cooper S
    - 34 TM 8031 2006 GP
    - 34 BKS 90 2009 JCW- (DEV20) Project 400+
    - 34 NOS 33 2003 Cooper S

Eğer bir problemden dolayı bobin değişikliği yapacaksanız MSD için özel arayışa girmenize gerek yok. R53'lerin fabrikasyon bobini fazlasıyla yeterli. Bütçeyi aracın farklı bir ihtiyacına ayırmanızı tavsiye ederim.
    sigpic

Yorum Yap

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Eğer bir problemden dolayı bobin değişikliği yapacaksanız MSD için özel arayışa girmenize gerek yok. R53'lerin fabrikasyon bobini fazlasıyla yeterli. Bütçeyi aracın farklı bir ihtiyacına ayırmanızı tavsiye ederim.
      Öncelikle teşekkürler yok aracım önceden pistte koştuğu için hep motor yüklü motordan radyatörüne kadar hep , üzerinde başka bobin varmış ancak ben aracı alırken orjinallerini takmışlar yazılımıda ona göre entegre edilmiş herhalde şuan orjinalleri takılı ve hafif titreme var Gp ci arkadaşlara ve aracı bilen Gp ci arkadaşlara sordum bobin dediler orjinalleri olduğundan titreme var dediler önceden Üzerinde MSD varmış ve motor stock deil şuan ondan acil MSD bobin aramaktayım yazılımla uğraşmak istemiyorum hazır üzerinde varken
      - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

Aslı Madforester tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Öncelikle teşekkürler yok aracım önceden pistte koştuğu için hep motor yüklü motordan radyatörüne kadar hep , üzerinde başka bobin varmış ancak ben aracı alırken orjinallerini takmışlar yazılımıda ona göre entegre edilmiş herhalde şuan orjinalleri takılı ve hafif titreme var Gp ci arkadaşlara ve aracı bilen Gp ci arkadaşlara sordum bobin dediler orjinalleri olduğundan titreme var dediler önceden Üzerinde MSD varmış ve motor stock deil şuan ondan acil MSD bobin aramaktayım yazılımla uğraşmak istemiyorum hazır üzerinde varken
        MSD bobin cogu aracta sikinti cikarmisti yanlis hatirlamiyorsam Kekuti daha iyi yorum yapacaktir tabi.
        LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Ben yaklasik bir yildir msd kullaniyorum. Sorun vs yasamadim. Bu arada orjinal bobin varken uclari paslanma yapmisti. Msdnin paslanma gibi sorunlari yok. Msd bulamazsanizda bobin baslarini bi kontrol ettirin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

zamaninda cok tartisilmisti bu konular Yekta arkadasimiz ki BT araci hala iyi yurur halde asagidaki yorumu yapmisti paylasiyim dedim belki isinize yarar

Aslı Yekta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            kronik olarak 3. pistona giden bobin ucundan sıkıntı çıkartabilir r53 ler neden 3 diye sormayın kimse bilmiyor
            sadece kurum bağlamışsa eğer bobin ucu temizleyip takabilirsiniz ama eğer patırdama devam ederse yeni kablo alman iyi olur.. söküp takıldıkça yıpranabiliyor, üstüne o kadar kullanımın ısınıp soğumanın yıpranmasını da ekleyince sıkıntı çıkarabiliyor bujiye oturan yerinde sorun olabiliyor.. çatlak dediğin ne şekilde varmı fotosu? tam olarak nereden? kolay kolay çatlama yapacak birşey değil çünkü..

ilk başta sadece kabloları yenileyip deneyin, sonra eğer sıkıntı devam ederse bobin alın boşa para harcamayın bujileri ve buji tırnak aralıklarını da kontrol edin muhakkak..

msd ye gelince bence hiç gerek yok.. orjinal ateşleme ile sorunsuz yüksek güçlerde kullanılır..
            renk olsun dersen alınabilir yoksa orjinalden pahalıya gelecekse, ucuza bulunmadığı sürece lüzumsuz

@kekuti: kanka 3.35 ler yetmiyomu ki? coil on plug olduğu için aslında birçok şeyi uydurabilirsin de.. sıkıntı varsa özgüne de danışabilirsin ama ls1 bobinine de bakılabilir..
            direct injection zararları bütün kullananlar enjektör arıyor tfsi larda enjektör limitine takıldı kaldı.. yurtdışında da gördüğüm kadarıyla herkes oem ile yetiniyor
            ankara usülü manifolda 5. enjektör takın kanka hahah
            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Yüksek kompresyon, farklı tip yakıt kullanımı ya da yüksek derecede besleme olmadığı sürece gereksiz bulduğum, overrated bir ürün olduğunu düşünüyorum.
              sigpic

Yorum Yap

Yorumları göz önüne alıcam teşekkür ederim
                - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

Yorumları göz önüne alıcam teşekkür ederim
                  Tunç ne yaptın kardeşim
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Abi şu yönde karar verdim orjinal bobinleri duracak benim aracın yazılımını özgün yapmış sanırsam ona götüreceğim şuanki haline göre bir yazılım güncellemesi yaptıracağım yakıt ateşleme vs. felan ondan sonra duruma göre hareket edeceğim
                    - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

Abi şu yönde karar verdim orjinal bobinleri duracak benim aracın yazılımını özgün yapmış sanırsam ona götüreceğim şuanki haline göre bir yazılım güncellemesi yaptıracağım yakıt ateşleme vs. felan ondan sonra duruma göre hareket edeceğim
                      Aynen güzel olur üzerindeki yazılımın nereden oldğunun bilinmesi artı olmuş sana
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Aynen güzel olur üzerindeki yazılımın nereden oldğunun bilinmesi artı olmuş sana
                        Aynen abi
                        - 34 TM 8031 2006 GP

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                        X