Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sizce bu araç alınır mı, yardım :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ben de nacizane görüşlerimi paylaşayım:
    Öncelikle araç bana pek mutlu bakmıyor gibi geldi.. Minilerin böyle bir özelliği vardır aslında bilen bilir Karşısına geçip şöyle bir baktığınızda araç kendini belli eder.. İlanda dikkatimi çeken birkaç husus oldu onları belirteyim:
    1-Ön arka tampon > Araç sanırım cooper s'e benzetilmeye çalışılmış. Ancak başarısız bir bodykit kullanılmış. Arkadan tam olarak çekilmiş bir resmi yok ve egzoz çok biçimsiz şekilde ortaya alınmış gibi duruyor o açıdan. Ayrıca ben o bodykitin arka tampon tasarımını hiç beğenmiyorum yakışmıyor. Aynı zamanda ön ızgara gereğinden fazla büyük ve transparan olduğu için iç gövdeyi çok belli ediyor.
    2-Sol kapı menteşesi üzerindeki sigara paketi> Görünen o ki sürücü kapısı açılıp bırakıldığı zaman konumunu koruyamıyor ve tekrar kapanmaya başlıyor. Foto çekerken engellememesi için bir sigara paketiyle kapının hareketi engellenmiş. Kolay kolay bu kadar deforme olacak bir parça değil açıkçası.
    3-Bu fiyata çok çok daha iyi kondisyonda Mini Cooper'lar bulabileceğinize inanıyorum. Sevemedim açıkçası ben bu aracı. Gerek km gerekse duruş vb sebeplerden.
    4-Lpg meselesi: Eğer S modeli değilse lpgli bir Mini nispeten tercih edilebilir araç sağlığı açısından. Ancak ilanda belirtildiği üzere sıradan bir atiker lpg sistemi uygulanmış. En azından lpg uygulanacaksa daha kaliteli bir marka uygulanması daha iyi olabilirdi. Lpg montajı nasıl yapılmış bu çok önemli. Fakat yine de lpg işi MINI'nin ruhuna pek yakışan bir uygulama değil
    Fotoğrafda görüldüğü üzere bir MINI'nin bagajına lpg tüpü yakışmıyor:
    sigpic

Yorum Yap

Cok guzel ve detayli aciklama olmus
      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

bazen cok kızıyorum (yakıttan dolayı değil ) bak sana lpg takarım akıllı ol diyorum 2 güne barışıyoruz
        R56 Mini Cooper S
        34 SCS 04

Yorum Yap

Aslı çağlar uluçay tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          bazen cok kızıyorum (yakıttan dolayı değil ) bak sana lpg takarım akıllı ol diyorum 2 güne barışıyoruz
          hahahahaha
          doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
          2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
          3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
          4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
          5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
          6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
          7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
          8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Herkese çok teşekkürler, Murat Bey e özel teşekkür çok açıklayıcı olmuş

Yorum Yap

Rica ederim ne demek.. Bu forum bu yuzden var. Umarim gonlunuze ve butcenize gore cok daha ideal bir Mini bulursunuz.
              sigpic

Yorum Yap

Bu kadar açıklamayı servis yapmaz valla tebrikler

Sent from my iPhone using Tapatalk
                sigpic

Yorum Yap

İllaki S almak istiyorsanız bir şey diyemem ancak bende aracımı acil olarak satılığa çıkardım.
                  Belki ilgilenirsiniz. Nakit ihtiyacımdan dolayı satıyorum, bakımları tam bir problemi yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1406845/detay/
                  34 ZM 4292 - Mini One

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                  X