Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Sizce bu araç alınır mı, yardım :)

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sizce bu araç alınır mı, yardım :)

Selam arkadaşlar. Bu aralar tekrar araba arayışındayım. bütçem 40bin gibi. Şuan piyasada ki uçukluk yüzünden 2007 üzeri araçların fiyatı çok fazla geldiği için bütçeme göre temiz bitane göremedim.

Bende biraz daha uygun fiyata bir araç dikkatimi çekti. Açıkcası kime göstersem uzak dur gibisinden söylediler. Sizlerinde fikrini almak istiyorum. Teşekkürler.

ilan no: 219787000

Merhaba ilan numarası yanlis sanirim göremedim ben

Sent from my iPhone using Tapatalk
    sigpic

Yorum Yap

Merhaba, İlan numarası doğru fakat 1 saat önce ilan onay sürecine filan girmişti. direkt link :http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9787000/detay/

Yorum Yap

Aslı blue_one tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Merhaba, İlan numarası doğru fakat 1 saat önce ilan onay sürecine filan girmişti. direkt link :http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9787000/detay/
        Motor falan yapılmış ne kadar güvenilir ellerde yapıldı onları bilmek lazım iyi araştırmak lazım aracı

sigpic

Yorum Yap

Açıkcası nasıl araştırcaz onu bilmiyorum, sadece buraya yazdım belki bilenler olur diye.
          Görmeye gittiğimde neler yapabilirim... yada sakaryada gösterebileceğim iyi bir ustan bilen var mı?

Yorum Yap

ayn'ye getirmenizi tavsiye ederim. getiremem derseniz de kesinlikle bir 'mini' ustasi baksin.
            doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
            2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
            3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
            4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
            5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
            6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
            7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
            8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Sizce bu araç alınır mı, yardım

Ortak akıl uzak durulmasından yana ,riske girmeye gerek yok derim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
              2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Sakarya da mini Ustasi yok diye biliyorum fakat Sakarya'nın girişindeki sanayi de iyi Bmw ustaları var.Saticiyi ikna edebilirseniz araçta sıkıntı yoksa alacağınızın garantisini verirseniz ve aracına kefilse zaten getirir İstanbul'a

sigpic

Yorum Yap

Herkese çok teşekkürler. İl dışı çok uzak olmasada sakaryada gösterebilcek usta olmamasından kaynaklı, bu araç aklımın köşesinde kalmaya devam edicek şimdilik.

Yorum Yap

Lpgli MINI almayin ne olur
                    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Neden lpg li mini almayalim kısaca bi özet geçermisiniz

2007 üstü miniler biraz daha az yakıyor ve lpgsiz kullanılabilir ama açıkcası 2002-2006 arası miniler çok yakıyor dolayısıyla lpg ye mecbur ediyor gibi.
                      Ben bundan önce 2 seneye yakın vosvos kullandım. Vosvos kullanıcılarıda kesinlikle lpg taktırmayın yazıktır fln diyorlardı bende hep benzinde bindim. 10lt üstü yakıyordu olan cebime oldu. Lpg de kullanan arkadaşlarım vardı bir problemde olmuyordu. Açıkcası bu bana biraz aracı sevip kıyamamak gibi geliyor. Motora uyumsuzluk söz konusuysa durum farklı tabi.

Yorum Yap

bu araç uzun zaman önce bizde olan mini s sanırım, trabzondan buraya geldi sonra bir iki el deişti şehir dışı yaptı kafadan ufak bir hasarı var ama büyütülecek bişi değil onun dışında park halindeyken tavana saksı düşmüştü orda da lokal olmalı ordan anlayabilirsniz dediğim araçsa. Ama baya el değişti araç yorgun biraz.
                        sigpic

34 SEC 08 - R56 Midnight Black JCW

Yorum Yap

mini de aklında soru işareti varsa bence kesinlikle uzak durulmalı
                          R56 Mini Cooper S
                          34 SCS 04

Yorum Yap

Neden LPG li ferrari olmazsa bence o yuzden, simdi diyeceksiniz ki 'ferrari ile karsilastirdigin arabaya bak' Sonucta spor bir araba aldiginiz zaman onun kac litre yaktigina bakiyorsaniz o arabay binmeyeceksiniz bu benim gorusum gider dizel fiesta filan alirim illa ki MINIye binecegim diye lpg takip arabaya zulmetmeye gerek yok. Diger taraftan da zaten bu araba benzin bile secen bir araba LPG takildigi zaman pistonlarin fazla dayanabilecegini zannetmiyorum. Dedigim gibi bu benim fikrim kimseyi baglamaz sordugunuz icin sebebini acik acik yazdim.
                            LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Sahsen ben de lpgli miniye karsiyim. Secilen arac miniyse, yakiti dahil herseyiyle kabullenilmeli
                              doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                              2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                              3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                              4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                              5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                              6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                              7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                              8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X