Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI'niz nasıl olsun? Sade, Şekerli, Köpüklü, Lokumlu... İşte Yeni Paketler

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

MINI'niz nasıl olsun? Sade, Şekerli, Köpüklü, Lokumlu... İşte Yeni Paketler

FatihV 'den al haberi demişler

ve MINI 'de değişim zamanı.
    Uzun yıllardır MINI'lerimize seçip eklediğimiz paketlerde yeni dönem başladı. SALT, PEPPER ve CHILI pakete sıcak bir elveda diyerek artık yepyeni paketlere merhaba diyelim:

[SIZE=3]SADE. ŞEKER. KÖPÜK. LOKUM.[/SIZE]

Temmuz 2012 üretim tarihiyle artık MINI Hatch r56, MINI Cabrio r57 ve MINI Countryman r60 modellerimiz bu yeni paket seçenekleri ile geliyor. Salt, pepper ve chili artık olmayacak.
    Kasım 2012 ile de MINI Coupé r58 ve MINI Roadster r59 da yeni paket sisteminde olacak.

Detaylar çok fazla.
    Ama ilk etapta birkaç güzel tüyo vereyim, keyfimiz yerine gelsin :

MINI Cooper S Hatch r56 'lar direkt Şeker paket ile başlıyor ve içerisinde MINI Visual Boost direkt geliyor.

Otomatik vitese artık 2000 küsür Euro 'lar ödemek yok, Köpük paket ile otomatik vites, ön kol dayama ve dış chrome line çok çok daha az bir rakama bizim oluyor.

Elektrikli açılır Cam tavan için artık dünyaları ödemeye gerek yok, Lokum paket imdadımıza yetişiyor ve Sunroof ile Bi-Xenon 'ları çok makul ve düşük bir fiyata bize veriyor. Arka cam güneş koruması da cabası.

[SIZE=1]
    küçük bir not: Şuan için sistemden özel sipariş geçilemiyor, ancak yakın zamanda bu durum da aktif olacaktır. Ama Yeni paketlerle gelen hazır araçlara ilk sahip olmak isterseniz o ayrı
    [/SIZE]
    En son düzenleyen Fatih V.; 04-08-12, 03:07. Sebep: Wishman 'i dinledim.:) üstü kapalı adres yönlendirmeyi sildim.

Paylasimdan cok reklam gibi mi olmus Fatih ?

Guzel yazilarin icin bizi ozlettirme :-)

Wishman

Yorum Yap

Konu çok güncel ve büyük bir değişiklik olduğu için biraz tatlandırmış olabilirim

Yorum Yap

:-) Tatli ve guzel bir paylasim... Hele senin cumlelerinle.... Ama su en sondaki iki satir olmasa.... :-)

P.S: Giovanni hep kalacak, o ayri, Wishman hep MINI'ci kalacak, ama ikinci (=ve hayatimin ilk sifir arabasi) icin Audi A3 yerine bana Countryman verdiginde iste o zaman hic bisi demicem.... :-)

YineWishman

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          :-) Tatli ve guzel bir paylasim... Hele senin cumlelerinle.... Ama su en sondaki iki satir olmasa.... :-)

P.S: Giovanni hep kalacak, o ayri, Wishman hep MINI'ci kalacak, ama ikinci (=ve hayatimin ilk sifir arabasi) icin Audi A3 yerine bana Countryman verdiginde iste o zaman hic bisi demicem.... :-)

YineWishman
          Seni mi kıracağım Wishman.

Neyse güncel olsun. Paketler böyle biline ey ahali

Yorum Yap

Bu paketler bi cok MiniFun'imiza kahve niyetine ilac gibi gelecek ey ahali... :-)

Sekerli bir Turk kahvesi, kopugu bol olsun, yaninda da lokum isteriz dersek;

Mini Visual Boost, otomatik vitesli, kol dayamali, chrome lineli, elektrikli cam tavanli bir MINI'miz mi olacak yani ?

Wishtoparlarman

Yorum Yap

Bu durumda benim CM lokumun yaninda cikolata da alin paket oluyor ))
              LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Fatih i ziyaret ettim bu gun sag oisun lokumlu bir paket yaptik bu gun mis mis oldu.
                sigpic

Yorum Yap

Aslı AYHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Fatih i ziyaret ettim bu gun sag oisun lokumlu bir paket yaptik bu gun mis mis oldu.
                  Ayhan lokuma kopukte eklet, zaten ayda yilda bir kullaniyorsun kol dayamasiz olurmu hic?

W.

Yorum Yap

Ayhan lokuma kopukte eklet, zaten ayda yilda bir kullaniyorsun kol dayamasiz olurmu hic?

W.
                    P.S: Senin KM'leri okudukca hep Giovanni'ye kotu davraniyormusum gibi hissediyorum. Yapma boyle...

Yorum Yap

P.S: Senin KM'leri okudukca hep Giovanni'ye kotu davraniyormusum gibi hissediyorum. Yapma boyle...
                      Abi kol dayamasiz (013 473) olmaz. Seker standart paket sekere arti kopuk koyduk ,kopuge arti lokum yaptik .extralardan ses kontrol bile koyduk (620 /249+6FB) ama sadece yaptik fikrimiz olsun diye Giovanni duymasin ondan sakla abi kmleri
                      sigpic

Yorum Yap

Ayhan bende fatihi ziyaret ettgimde sade kahve istedim yanindada lokum verdi

Ama ben sakizli turk kahvesi tercih ederim dedim ozaman yok dedi

Yaninda soguk suda veriyorlarmis

Yorum Yap

Aslı Fatih V. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          FatihV 'den al haberi demişler

ve MINI 'de değişim zamanı.
                          Uzun yıllardır MINI'lerimize seçip eklediğimiz paketlerde yeni dönem başladı. SALT, PEPPER ve CHILI pakete sıcak bir elveda diyerek artık yepyeni paketlere merhaba diyelim:

[SIZE=3]SADE. ŞEKER. KÖPÜK. LOKUM.[/SIZE]

Temmuz 2012 üretim tarihiyle artık MINI Hatch r56, MINI Cabrio r57 ve MINI Countryman r60 modellerimiz bu yeni paket seçenekleri ile geliyor. Salt, pepper ve chili artık olmayacak.
                          Kasım 2012 ile de MINI Coupé r58 ve MINI Roadster r59 da yeni paket sisteminde olacak.

Detaylar çok fazla.
                          Ama ilk etapta birkaç güzel tüyo vereyim, keyfimiz yerine gelsin :

MINI Cooper S Hatch r56 'lar direkt Şeker paket ile başlıyor ve içerisinde MINI Visual Boost direkt geliyor.

Otomatik vitese artık 2000 küsür Euro 'lar ödemek yok, Köpük paket ile otomatik vites, ön kol dayama ve dış chrome line çok çok daha az bir rakama bizim oluyor.

Elektrikli açılır Cam tavan için artık dünyaları ödemeye gerek yok, Lokum paket imdadımıza yetişiyor ve Sunroof ile Bi-Xenon 'ları çok makul ve düşük bir fiyata bize veriyor. Arka cam güneş koruması da cabası.

[SIZE=1]
                          küçük bir not: Şuan için sistemden özel sipariş geçilemiyor, ancak yakın zamanda bu durum da aktif olacaktır. Ama Yeni paketlerle gelen hazır araçlara ilk sahip olmak isterseniz o ayrı
                          [/SIZE]
                          cok sevdim ben bu isi

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı mizme tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Ayhan bende fatihi ziyaret ettgimde sade kahve istedim yanindada lokum verdi

Ama ben sakizli turk kahvesi tercih ederim dedim ozaman yok dedi

Yaninda soguk suda veriyorlarmis
                            O rengi degistir baska renge yazil .
                            sigpic

Yorum Yap

teşekkürler kardeş bizi aydınlattığın için...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X