Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

MINI 'nizin Kilometre Sayaç Günlüğü

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Abi daha ne kadar soyleyecegim bilmiyorum ama olay benden cikti yani. Ben 2-3 aydir soyluyorum. Biriside cikip sunu yapalim demiyor. Ben kendi kafama gore yer begenipte gitsem kac kisiye uyacak? Telefonlada ulastim konustum ama sonradan arayan yok. Bundan sonra zaten telefonla sen olsun ozgur abi filan olsun arayacagim o anda bir yer begenip gideriz. Sonra bugun nerdeyiz kismina foto ve aciklama koyariz. Oyle cok buyuk organizasyon yapamayacagiz belli. Kimse birsey yapmak istemiyor. Yada benim yapmami istemiyor. Eger benden yana bi sikinti varsa gerekirse gelmem de yani.

IZM-5655-TCHB
    Kaan senınle alakalı bı durum neden olsunkı . Bu tarz org. lar bellı bır hafta onceden ayarlanmadan saglıklı olmuyo sız bır kac hafta sonraya tarıhı belırleyın yerıde belırleyın katılım sayısı bellı olacaktır tarıh ve yer havada kalınca kımseden ses cıkmaz kolaylıkla . İzmirin bizden daha fazla sansı var bu mekan konusunda merkezden cıktıktan sonra heryer mukemmel guzellıkte kahvaltı yapmakta sadece araba ıle dolasmakta cok zevklı bır taraf yesıllık heryer agaclar falan bır taraf denız yollar bombos mukemmel yanı her durumda zevk alınacak bı durum var yanı ızmır org .larında sız tarıhı koyun gerısı sekıllenır
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Kaan senınle alakalı bı durum neden olsunkı . Bu tarz org. lar bellı bır hafta onceden ayarlanmadan saglıklı olmuyo sız bır kac hafta sonraya tarıhı belırleyın yerıde belırleyın katılım sayısı bellı olacaktır tarıh ve yer havada kalınca kımseden ses cıkmaz kolaylıkla . İzmirin bizden daha fazla sansı var bu mekan konusunda merkezden cıktıktan sonra heryer mukemmel guzellıkte kahvaltı yapmakta sadece araba ıle dolasmakta cok zevklı bır taraf yesıllık heryer agaclar falan bır taraf denız yollar bombos mukemmel yanı her durumda zevk alınacak bı durum var yanı ızmır org .larında sız tarıhı koyun gerısı sekıllenır
      Abi iyi diyorsun da ben konuyu actigimda herkesin fikrini almak istedim. Ortaya herkes bir fikir atsin. Cogunluga gore karar verelim dedim. Kimseden ses cikmadi. Telefonla ulastim yine bi sonuc alamadik. Sonradan da 4 aydir bulusma olmadi diye sitem ettiler. Sanki ben geciktiriyormusum gibi. Benim uzuldugum nokta bu zaten. Bende bilirim haftaya Cesmedeyiz veya Kusadasina gidiyoruz demeyi ama mesafeden dolayi gitmek istemeyen veya gelmeyecek olan illa ki cikacak. Bende bir is yapiyorsak tam yapalim istiyorum. En son yaptigimuz Sirince bulusmasinda kahvalti sonrasi Kusadasina gittik mesela, yolda 7-8 arac durduk Meryem Ana tarafina mi yoksa direkt Kusadasina mi gidelim diye konustuk. Orada bile Kusadasi uzak gitmeyelim diyen cikti ve ustune daha once forumdan atilan bir kisi tamam demesine ragmen isiklarda ben gidiyorum diyip cekip gitti. Ben boyle birsey olsun istemiyorum yani. Ben normalde de Haktan Abi olsun Ali Iner olsun yanlarina gidip gorusuyorum. Yagci Ali Abimle de telefonda konusuyoruz. Ozgur Abiyle ayni sekilde. Benim amacim sadece mesafeler acilmasin yeni gelenler ve uygun olanlarla mumkunse her hafta bir yerde gorusmek. Ama malesef olmadi. Bundan sonrada bende beklemedeyim bakalim ne zaman ve kac haftada bir gorusulecek. Neyse cok dagittim konuyu kusura bakmasin kimse.

IZM-5655-TCHB

Yorum Yap

Izmir'i toplayacagim ben tmm. ama tasiniyorum haftaya.. o yuzden ben gelmeden toplanin bi seferlik
        www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Murat abicim sadece Admin degil banada soylesen elimden geldigince yapilacaklara yardimci olurum. Soylemen yeter biliyorsun.

IZM-5655-TCHB
          Cok tesekkurler Kaan;

Karsiyaka'ya yolunuz duserse, Ramazan Abi'ye bi deyiverin Giovanni'ye bakmaya geldik. Aciverir garaji (zaten genelde kapamiyo ya..) Bir resim yeter. KM'sini cekmeye gerek yok hala 70.000 den mutahasip zavalli....

Yorum Yap

68.000 km civarlarında takılı kaldım 3 aydır. Yoğunluktan kullanamadım 2006 R53 S aracım.

Yorum Yap

Aslı Levent tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              68.000 km civarlarında takılı kaldım 3 aydır. Yoğunluktan kullanamadım 2006 R53 S aracım.
              Levent burdada mesajlar takılı kaldı az ağırlık ver olaylara
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                Levent burdada mesajlar takılı kaldı az ağırlık ver olaylara
                Ne desen haklısın başkan halledicem

Yorum Yap

ImageUploadedByTapatalk 21366132292.343380.jpg

MINI JCW Countryman.
                  En son 1100 km 'deyken paylaşmıştım.
                  Şimdi 3535 km oldu.

Yorum Yap

Icimizdeki Izmir sevgisi bir baska..
                    www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Icimizdeki Izmir sevgisi bir baska..
                      ) evet evet. MINI loves Izmir

Yorum Yap

[ATTACH]1159[/ATTACH]

6000 :s

Yorum Yap

58.500 olduk

Yorum Yap

157000 kmdeyim

Yorum Yap

148400

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı rena tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                157000 kmdeyim
                                Aslı batubility tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                148400

Sent from my iPhone using Tapatalk

OO bana yaklaşmışlar
                                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X