Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Yakaladim!

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yakaladim!

Bu sabah kozyatagina her zaman kullandigim kestirme yoldan yukari cikacaktim ki Hooooops! Bir de ne goreyim, United MINIsi Krug uyku modunda!!! Bence yigit hic sokturmesin o sticker'i bu kadar mi yakisir yaa ayrica MU12 LeCastellet ayna kapaklari, arka camda spike'cik, ve yan camda benim yerlestirdigim only MINI parking plakasi gayet sempatik olmus! Tam bi MINI sever MINIsi tam! ) Hemmen fotografladim tabisidee )

http://instagr.am/pLrP2tJen6

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
    sigpic

IT'S TIME

foto gozukmuyor
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

hemen geliyor o zaman iPad'e nihayet yukledim tapatalk'i

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      Eklenen Dosyalar
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

sayın admınler!!!!dıyorumkı şöyle ufak flayer lar bastırsak mesela.sonra onları gordugumuz mınılerın camlarına kapılarına sunroof larına bıraksak sıkıstırsak ????
        bıde flayer ların bır yerıne referans dıye bosluk bıraksak kım verıosa adını yada nıckını yazsa???

nedenmı? cunku en basıtı yenı tasındıgım sokakta min.3 tane mını var. r60 ,r53 ve coupe.bunların sahıplerını ben hangı ara yakalayıpta gel uye ol dıycem?ancak aksam park halınde goruyorum.e kagıda yazsan kotu ızlenım:S marınada pembe mınılı bı hatun var mesela...varda var ama reklam???
        kısacası sızden bu tarz bısey talep edıyorum.

tartısmaya acıyorum hatta!! sızce olurmu?,yada baska bı yontem dusunebılırız?

Yorum Yap

Aslı h.ata tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          sayın admınler!!!!dıyorumkı şöyle ufak flayer lar bastırsak mesela.sonra onları gordugumuz mınılerın camlarına kapılarına sunroof larına bıraksak sıkıstırsak ????
          bıde flayer ların bır yerıne referans dıye bosluk bıraksak kım verıosa adını yada nıckını yazsa???

nedenmı? cunku en basıtı yenı tasındıgım sokakta min.3 tane mını var. r60 ,r53 ve coupe.bunların sahıplerını ben hangı ara yakalayıpta gel uye ol dıycem?ancak aksam park halınde goruyorum.e kagıda yazsan kotu ızlenım:S marınada pembe mınılı bı hatun var mesela...varda var ama reklam???
          kısacası sızden bu tarz bısey talep edıyorum.

tartısmaya acıyorum hatta!! sızce olurmu?,yada baska bı yontem dusunebılırız?
          Handecim su anda baskıdalar zaten yakın zamanda dagıtıma baslayacagız. ve evet referans kutucugu da var üzerinde
          3(2).jpg
          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Flyer ların durumu nedır ? İstıyorum bı tane

Yorum Yap

1 tane olmaz gökhan bana bir sürü gönderdi bende her mini'nin sileceklerine sikiştiriyorum,tarafik işiğinda denk gelirse açiyorum scooter'in bagajini çikarip elden teslim diyorum gerçi çok şükür arkadaşlarin hepsi duyarli biride uye olmadi ama neyse bir gün olurlar,benimde kemiklerim yerine oturur

Yorum Yap

Erhan merhaba,
                Elimde NDG ref. Yazmayanlardan verebilirim istersen
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

heyyy ne güzelll bende isterim ndg !!!
                  [FONT=Arial Black]IS IT LOVE?[/FONT]

Yorum Yap

E banada verin madem

Yorum Yap

yenılerı gelıyo arkadaslar bıkacgune
                      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

ben bendekilerden il disinda olan bi arkadasimiza yolladim valla bendede cok az kaldi apaci minilere flyer vermiyorum adminim. biraz ayrimcilik yapiyorum son flyerlarim giymaatlilarim

Sent from my Ericsson GH688 using Tapatalk UHF v2
                        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Faruk'S tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          E banada verin madem
                          Ben senin board egitimi sirasinda giydigin montlarina cirtcirtli psindan yollayacagim diktirt onlari montuna tam reklam olur barkodlu falan hahahahah

Sent from my MIELE davlumbaz using Tapatlk yagkokusunuiyiceker v2
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Ben senin board egitimi sirasinda giydigin montlarina cirtcirtli psindan yollayacagim diktirt onlari montuna tam reklam olur barkodlu falan hahahahah

Sent from my MIELE davlumbaz using Tapatlk yagkokusunuiyiceker v2
                            yanliz diger kayakcilar/boardcilar gormekte zorluk cekebilirler :P

Yorum Yap

Bana dün birisi verdi köprü trafiğinde, ben de onun üzerine üye oldum. Ama referans kısmı boş

Sanırım plakası 34 TE 1071 idi... Not almamışım, ama iyi ki flyer vermiş bana arkadaş...

Ben nereden flyer edinebilir...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X