Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

PİŞtİ

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

[QUOTE=HAKTAN;38479]Wishman bugun Quiksilver tshirt'u giymemis. Korkuyorum!..

Bu sene Quiksilver'larima anca bi tane yeni katabildim. Degisim yok, Cin'de giydigim t-shirt'u bavula koymustum yedek yolluk, kolaya geldi onu giymis bulundum.

P.S: Gozler yorgun cikmis. :-(

Wishdegismedidegismezman
    En son düzenleyen WISHMAN; 07-07-13, 04:40.

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Butun gun Giovanni pistisi. Arabanin alt takim GP'den daha saglam Masallah Murat abicim.. ama sana lastik ariyoruz hala ? Jantlari takamadik
      Sayenizde Kekuti Adam ve Aren... Desteginiz olmasa benim yapacagim seyler degildi bunlar. Tabiiki en basta Yusuf'un el emegi...
      Lastikleri alip ben gelmeden mi takacaksiniz? Ben OEM'leri takip beni bekliceksiniz diye dusunmustum. Ama 'biz bunu aldik taktik dersenizde gikim cikmaz' yerimi biliyorum. :-)

P.S: Yukardaki yaptigin yorumu Garaj sayfamda gormek benim icin bir seref olacaktir. :-)

Wishsizlerinhakkiodenmezbiliyomman
      En son düzenleyen WISHMAN; 07-07-13, 04:55.

Yorum Yap

r52s kagan senesenevler'de u donusu yaparken pistilendi..
        sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Yagci aliii cesmede pistiii...
          Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Katakunti yeşilköy piştisi
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              r52s kagan senesenevler'de u donusu yaparken pistilendi..
              inş bitek sen yakalamışsındır aynasızlar görmemiştir bugece gece boyu caddede bitane uv blaka gri r56 yardırıp durdu forumdanmı?

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                inş bitek sen yakalamışsındır aynasızlar görmemiştir bugece gece boyu caddede bitane uv blaka gri r56 yardırıp durdu forumdanmı?
                Bende görüyorum sürekli o arabayı caddede sanırım forumdan değil. Bi kaç hafta önceye kadar sırf basık dolaşırdı, şimdi sesli dolaşmaya başladı herhalde bişiler yaptırdı arabaya

Yorum Yap

Aslı kaganaydin tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  onumdeki halk otobusunu gecebileydim fotolu pistiyi yapistiracaktim gormes aynasizlar o saatte
                  sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

iyi iyi kırk yılın başı kural ihlali yaptım denk gelmeyeyim bari sec08de cadde girişinde piştilendi. uzun süredir dc piştisi yapılmadı sahil yolu turunu özledi(k) valla basıktı sanırım baya gürültülüydü fakat orjinal egzos uçları vardı ,hakkını yemeyeyim güzel duruyordu araba.

Yorum Yap

Aynen kanka uzun zamandır görüşemiyoruz, telefonlaştık ya yakındır artık görüşmemiz aynen sahil yolu özlemiştir bizi UV güzel alet katılıyorum, seste çıkınca kendine gelmiş. Duruşu rengi zaten güzel, forumdan tanıyan vardır elbet...

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Aynen kanka uzun zamandır görüşemiyoruz, telefonlaştık ya yakındır artık görüşmemiz aynen sahil yolu özlemiştir bizi UV güzel alet katılıyorum, seste çıkınca kendine gelmiş. Duruşu rengi zaten güzel, forumdan tanıyan vardır elbet...
                        herkes karşıda mı yahu ? illa karşıya geçmek zorunda kalıcaz sanırım anlaşıldı şu sahilin tadına özellikle birde ben bakmak istiyorum

Yorum Yap

evrim ergin fb pisti
                          sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Furkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            herkes karşıda mı yahu ? illa karşıya geçmek zorunda kalıcaz sanırım anlaşıldı şu sahilin tadına özellikle birde ben bakmak istiyorum
                            Bekleriz Furkan herkes karşıda değil fakat gelenler gayet memnun misafirimiz ol sahil turu atarız seninlede

Yorum Yap

Aslı c.A.n tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              Bekleriz Furkan herkes karşıda değil fakat gelenler gayet memnun misafirimiz ol sahil turu atarız seninlede
                              zaten ramazan geldi iftar vaktinden sonra bomboş olur yollar benimde o tarafa geçmem çok uzun sürmez gelirim =)

Yorum Yap

Aslı Furkan tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                zaten ramazan geldi iftar vaktinden sonra bomboş olur yollar benimde o tarafa geçmem çok uzun sürmez gelirim =)
                                Haber vermen yeterli, hatta Bayram'ı da al gelirken

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X