Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

PİŞtİ

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı shemsy tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    ne diyelim o zaman herkesin cooperi kendine güzelmiş bu arada bende evo 9 bayılıyorum ama 10 da önden daha vahşi gibi,, neyse benimde çılgınlık yapasım var countryman dieseli kredi ile alım evo biraz daha kalsın diom ama sonra da zaten topu topu senede 3-4 ay karada kalıyorum 2 araba neyime diyom bilmiyom valla kafam çok karışık,,,
    Gel sen bi dene CM diesel'i benimle bigun, bakalim hosuna gidicekmi. Daha kolay olur karar vermen sonrasinda.

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      yakında evolarınız sattırıcam zaten :P
      itina ile evolara 3boyutlu derin cizi(k)m yapilir.
      saygilar.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Aslı Ozanbalta tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Gel sen bi dene CM diesel'i benimle bigun, bakalim hosuna gidicekmi. Daha kolay olur karar vermen sonrasinda.
        valla gemiye gitmeden aslında olabilir gibi güzel fikir hatta seni böylesi boş bir vakitte yakalamışken hem evodan hem CM den birkaç kere alıp gemide efkar bastıkca bakarım bu kararımı vermeme daha yardımcı olabilir sanki

Aslı NDG tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        itina ile evolara 3boyutlu derin cizi(k)m yapilir.
        saygilar.
        bak 3 kişi olduk hatta keremin de bi çılgınlık yapası var sölim tehnada kıstırık seni cooperi, biyere de kaçamazsın whp yetmez =O)

Yorum Yap

[QUOTE=shemsy;13949]valla gemiye gitmeden aslında olabilir gibi güzel fikir hatta seni böylesi boş bir vakitte yakalamışken hem evodan hem CM den birkaç kere alıp gemide efkar bastıkca bakarım bu kararımı vermeme daha yardımcı olabilir sanki

Olur dostum bana uyar fuar'a sabahtan gidip otopark birkac biseyler yaparız istersen

Yorum Yap

valla gemiye gitmeden aslında olabilir gibi güzel fikir hatta seni böylesi boş bir vakitte yakalamışken hem evodan hem CM den birkaç kere alıp gemide efkar bastıkca bakarım bu kararımı vermeme daha yardımcı olabilir sanki

bak 3 kişi olduk hatta keremin de bi çılgınlık yapası var sölim tehnada kıstırık seni cooperi, biyere de kaçamazsın whp yetmez =O)
            laa farkederse tanri carpsin ayrica hic bisey yapamassiniz arkamda gapi gibin AlenC ile cin seddi gibin wishman var ayik olacaksin shemsyjim

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

laa farkederse tanri carpsin ayrica hic bisey yapamassiniz arkamda gapi gibin AlenC ile cin seddi gibin wishman var ayik olacaksin shemsyjim

Yaaaa ona gore Shemsy, mazallah Alen Surveyler ile anlasir gemini bir turlu alesta yaptirmaz, ben ise Sari Deniz'e yolun duserse yok Cin'in yok Japon'un balikci gemisi diye sahil guvenlikcilerle sorun yasattirabilirim. Gemi de ferrari kornasi bile olsa ise yaramaz. Takilmaya hazir NOS olsa knot'u yetmez....

DediWishmanhayyyyyyy

Yorum Yap

[QUOTE=Ozanbalta;13951]

Olur dostum bana uyar fuar'a sabahtan gidip otopark birkac biseyler yaparız istersen
                vay adi hani beraber gidiyorduk?
                sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Denizcim sende atar yapmasana minisi olamayan üyelerimize yavrucuğum arkan sağlam diye

Yorum Yap

[QUOTE=NDG;13959]

vay adi hani beraber gidiyorduk?
                    Senle ilk gün gidicez kızım

Yorum Yap

Aslı Berna tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Denizcim sende atar yapmasana minisi olamayan üyelerimize yavrucuğum arkan sağlam diye
                      Temam bebisim sustum!

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

[QUOTE=Ozanbalta;13963]

Senle ilk gün gidicez kızım
                        Hee ok!

sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

Temam bebisim sustum!

mcxxx seviyooo

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            Yaaaa ona gore Shemsy, mazallah Alen Surveyler ile anlasir gemini bir turlu alesta yaptirmaz, ben ise Sari Deniz'e yolun duserse yok Cin'in yok Japon'un balikci gemisi diye sahil guvenlikcilerle sorun yasattirabilirim. Gemi de ferrari kornasi bile olsa ise yaramaz. Takilmaya hazir NOS olsa knot'u yetmez....

DediWishmanhayyyyyyy
                            murat abi sende de var galiba azıcık ucundan denizcilik yorum baya sağlam geldi,, saygı ile eğildim valla ama benim çalıştığım geminin düdüğü ferrari korna X 10000 felan yani

Yorum Yap

olur abi gidelim sıkıntı yok ama bende henüz davetiye yok ondan almak lazım bi ara ama fatih V. arkadaşımız bayram 2. gününde kosiflerdeymiş uğrayıp almaya çalışıcam ondan sonra haberleşiriz artık,,,

Yorum Yap

Bayramın 1. günün de sanırım orda olucak Fatih sadece.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X