Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Salihli Cikarmasi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Gercekten cok guzel bir gundu. Ali Abicim kesene bereket. Cok sagol hersey icin. Haktan Adminim oraya kadar goturdugun icin ayri bir tesekkur Murat Abiye ve Ozgur Baskanima sohbeti icin cok tesekkur ederim En kisa zamanda Manisaya beklerim yemek olsun yeterki

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Yorum Yap

Aslı kaanunal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Gercekten cok guzel bir gundu. Ali Abicim kesene bereket. Cok sagol hersey icin. Haktan Adminim oraya kadar goturdugun icin ayri bir tesekkur Murat Abiye ve Ozgur Baskanima sohbeti icin cok tesekkur ederim En kisa zamanda Manisaya beklerim yemek olsun yeterki

Kaan'ım ayıp ediyorsun. yigici ekip diye adımız çıkacak ben ondan korkuyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
      sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Aslı YAGCI tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Ciksin abi ya. ne olacak sanki. Can bogazdan gelir

Yorum Yap

Yiyin gari

Galaxy Note 2 ile Tapatalk'tan gonderdim..
          www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Abicim bu grubu yemege cagirin %100 gelir...kofte sucuk tavuk pide kebab etkinliklerine km sinirlamasi olmadan katilinir
            Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Ayrica o tahinli pide neydi yaaa bak aklima geldi aniden...yarisini murat yedi valla
              Mini cooper s cabrio r57 pepper white 09

Yorum Yap

Hoooppp yiyiciler canımız cekıyo ama olmadık ı sımdı onu bılmemde özgür başkan hani bi buluşmamızda şu meşhur kuşadası olayımızın oldugu bulusmada manısada bı kofte yemıstık ayrıca kokoreç onlar benım hala aklımda bidaha gelirsem iki hatta üç porsiyon yerim affetmem
                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ali facebookta yemek burda yemek daha ne cıksın adınız arkadas hep yemek hep yemek cıktı cıkacagı kadar zaten
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı Kekuti tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                    bu dandik admin gün geçtikçe zayıflıyor mu

eski atarı kalmamış hahahahahahah

O turisti çok özledik..
                    XIE XIE Kekuti :-)

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Ayrica bana yedigim 5 porsiyon koftede hic bir fedakarliktsn kacinmayip eslik eden haktana ayrica tsk ederim
                      Walla Pasa'miz, Admin'imiz ve Roadster bip bip 4x5 porsiyon yedi. SAYDIMMM
                      Ben ise 3x4 porsiyon yedim. AMMA oncesinde CILA niyetine bir iskembe corbam var.
                      Ali'yi saymadim, O patron.... :-)

Off ki ne offf
                      Esas fotolar bende de ben Admin'ime SD karti vermeyi unuttum. Gokhan Admin'imiz icin kofte resmi bile cekmistim.
                      P.S: Daha coook bomba fotolar var, simdiden soleyim...

Wishodunkoftebirharikaman

Yorum Yap

Aslı ozsimav tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Ayrica o tahinli pide neydi yaaa bak aklima geldi aniden...yarisini murat yedi valla
                        EEE, Bugun Ginseng'imi alamamisim, dopinge ihtiyacim vardi. Ay dolunay....

P.S: Bu arada sonradan uyandim, ALI kasla goz arasinda Kahve Diyarina gitmeden herhalde telefon ile ayarladi, biz vardigimizda Tahinli Pide de Kahve Diyarina varmisti. Ne Adam Yahu diyorum!!!!

Hersey icin tesekkurler ALI, bu bizi ikinci utandirman oldu.

wISHMAN (=kuculdum adimin ilk harfini buyuk yazamadim)

Yorum Yap

Aslı WISHMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          EEE, Bugun Ginseng'imi alamamisim, dopinge ihtiyacim vardi. Ay dolunay....

P.S: Bu arada sonradan uyandim, ALI kasla goz arasinda Kahve Diyarina gitmeden herhalde telefon ile ayarladi, biz vardigimizda Tahinli Pide de Kahve Diyarina varmisti. Ne Adam Yahu diyorum!!!!

Hersey icin tesekkurler ALI, bu bizi ikinci utandirman oldu.

wISHMAN (=kuculdum adimin ilk harfini buyuk yazamadim)
                          Canım abicim seviyorum sizleri hayat paylaşınca güzel...en kötü günlerimiz böyle olur inşallah...

sigpic[FONT=Arial Black][/FONT]

Yorum Yap

Canım abicim seviyorum sizleri hayat paylaşınca güzel...en kötü günlerimiz böyle olur inşallah...

Ben bugunu unutmam arkadas.. 10 numaraydi..

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Wishman sen çorba ictinde biz icmedik mi? Yarimsar mercimegimiz var Kaan'la..

Kahve, Yarim mercimek, 5x4 kofte, sucuk, 3.5 dilim ekmek, cay, tahinli pide'nin diğer yarisi, cikolata, kahve, cay, salep, Americano, cheesecake, puding..

Bugun yedim mi ne?

www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Aslı HAKTAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Wishman sen çorba ictinde biz icmedik mi? Yarimsar mercimegimiz var Kaan'la..

Kahve, Yarim mercimek, 5x4 kofte, sucuk, 3.5 dilim ekmek, cay, tahinli pide'nin diğer yarisi, cikolata, kahve, cay, salep, Americano, cheesecake, puding..

Bugun yedim mi ne?

Ne yemisiz be abi oyle sayinca cok gozuktu ben bide aksama bi tur daha abarttim babama ayip olmasin diye hastaneye gitmeme az kaldi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X