Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Mini Cooper Sorgulama Bölümü

Çöküş
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Yaz kanka yaz ilan başlığına da "Valla y... bizde ortam böyle" yazarız D.D:sdasdasf
    Hshahahahshsjaha haykirarak guldum
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

187624441 bu aracı bılen varmı arkadaslar.
      IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Bakımları sponsorumuz Ayn oto da yapılmış.Bir bildikleri varsa yazarlar gördükleri zaman
        sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
          Bakımları sponsorumuz Ayn oto da yapılmış.Bir bildikleri varsa yazarlar gördükleri zaman
          Ustayla gorustum onur belki daha detay bilen vardir disk balata bakimna gelmis gecen sene 49000 km iken
          IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Ustayla gorustum onur belki daha detay bilen vardir disk balata bakimna gelmis gecen sene 49000 km iken
            Araç cok temiz duruyor Hayırlısı olsun abi

instagram.com/minicooperaksesuar
            sigpic

Yorum Yap

Aslı MeOnYa tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Araç cok temiz duruyor Hayırlısı olsun abi

instagram.com/minicooperaksesuar
              Saol kardesim
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Eğer bu o araçsa, bundan önceki sahibindeyken Kartal'a gidip bakmıştım. o zaman 46k km'deydi, sadece sol kapı boyalı bilerek gittim, kosiflerde bir tanıdıktan 12k km'de sandık motor konulduğunu öğrendim. sahibi benim haberim yok, bende şuan öğrendim demişti.

Dediğim gibi aracı karıştırıyor olabilirim çünkü plaka değişmiş olabilir ama jant rengi, driving lights filan aynı.

Yorum Yap

Aslı DeNNis tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Eğer bu o araçsa, bundan önceki sahibindeyken Kartal'a gidip bakmıştım. o zaman 46k km'deydi, sadece sol kapı boyalı bilerek gittim, kosiflerde bir tanıdıktan 12k km'de sandık motor konulduğunu öğrendim. sahibi benim haberim yok, bende şuan öğrendim demişti.

Dediğim gibi aracı karıştırıyor olabilirim çünkü plaka değişmiş olabilir ama jant rengi, driving lights filan aynı.
                  Teşekkürler.
                  IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

184947238 bu arac hakkinda bilgi varmi? Benim cooper inustune 3 bin verirsen olur dedi. Bende manuel 2007 cooper var. Napsam?

Yorum Yap

Aslı ycanciftci tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      184947238 bu arac hakkinda bilgi varmi? Benim cooper inustune 3 bin verirsen olur dedi. Bende manuel 2007 cooper var. Napsam?
                      Eger niyetiniz varsa bence alinabilecek bir arabalardan biri. Donanim olarakta fena sayilmaz. Bu aracin onceki sahibi Emre gayet iyi bakmisti, bildigim kadariyla ciddi bir kazaya da karismadi.

Sizin araciniz normal cercevede manual oldugu icin zor alici bulacaktir. Eger sartlar uygunsa ve araci cidden begeniyorsaniz degerlendirin derim.

P.S. : Mor gercekten cok unique duruyor ve bildigim TR'de tek mor R53 bu araba

Yorum Yap

Aslı GRKM tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        Eger niyetiniz varsa bence alinabilecek bir arabalardan biri. Donanim olarakta fena sayilmaz. Bu aracin onceki sahibi Emre gayet iyi bakmisti, bildigim kadariyla ciddi bir kazaya da karismadi.

Sizin araciniz normal cercevede manual oldugu icin zor alici bulacaktir. Eger sartlar uygunsa ve araci cidden begeniyorsaniz degerlendirin derim.

P.S. : Mor gercekten cok unique duruyor ve bildigim TR'de tek mor R53 bu araba
                        Tesekkur ederim bilgiler icin araci begeniyorum ancam mini coopers i verip cooper almayi kabul etmesi kafami karistirdi

Yorum Yap

Tesekkur ederim bilgiler icin araci begeniyorum ancam mini coopers i verip cooper almayi kabul etmesi kafami karistirdi
                          Pek cok hikayesi olabilir tabi dikkat etmekte fayda var. Araci mutlaka iyi bildiginiz bir servise goturebilirsiniz. AYN oto ve Minauto ilk onerebilecegim yerler.

Yorum Yap

Görkem'e katılıyorum güzel görünüyor ama kesinlikle iyi bir ekspertiz yaptırdıktan sonra satın almalısın.

Bu arada bana pm. gönderdin sanırım ama inbox dolduğu için son yolladığın ulaşmadı bilgin olsun.

Bir arkadaşım ilgileniyor. Tanıyan, gören, duyan, bilen var mıdır beyler?

ilan süresi doldu sanırım yayında değil o yüzden fotograf paylaştım. 2009 model 95.000 km'de. Kaza, boya, tramer kaydı kesinlikle olmadığını söylüyormuş sahibi. Araç Adanada dolayısıyla kalkıp gitmeden bilgi edinmeye çalışıyoruz.

34 JOB 30 - 2012 Cooper JCW Midnight Black
                            34 DN 1806 - 2011 Cooper S (jcw equipped) Chili Red

Yorum Yap

Aslı DeNNis tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Araç sahibi le görüşüldüğünde sizin söylediğiniz gibi kapıdaki boyadan bahsedilmiş aracı doğru tanımışınız.
                              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı b.battal tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                                Görkem'e katılıyorum güzel görünüyor ama kesinlikle iyi bir ekspertiz yaptırdıktan sonra satın almalısın.

Bu arada bana pm. gönderdin sanırım ama inbox dolduğu için son yolladığın ulaşmadı bilgin olsun.

Bir arkadaşım ilgileniyor. Tanıyan, gören, duyan, bilen var mıdır beyler?

ilan süresi doldu sanırım yayında değil o yüzden fotograf paylaştım. 2009 model 95.000 km'de. Kaza, boya, tramer kaydı kesinlikle olmadığını söylüyormuş sahibi. Araç Adanada dolayısıyla kalkıp gitmeden bilgi edinmeye çalışıyoruz.

Zekinin eski arabası olması lazım 1,5 2 seneye yakın bi zaman oldu satalı buradan gönderilirken iyi durumdaydı .
                                IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X