Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

passat cc mi yeni 3.16 mı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

passat cc mi yeni 3.16 mı

arkadaşlar babam araba alıcak. aslında cc de karar kıldı arabada buldu sunroof ısıtmalı koltuk vs 90000 lira fiyat aldık. anca aklımızı yeni bmw 3.16 çeliyor. iki araba hakkında çevrenizden duyduğunuz yada kendi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

bence passat cc fark atar bmw ye bu ıkı araba arasında eger alırsanız dogru tercıh yapmıs olursunuz
    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Cc bence bmw nin 5 kasasiyla kiyaslanabilir. Bnce cc

Yorum Yap

asla 3.16 ile mutlu olamaz bir insan ki passat CC gercekten cok marjinal ve hos bir araba. KEsin passat derim

Yorum Yap

Bir arkadaşım 3.28'lerden döndü neredeyse fikir olarak, CC gerçekten fiyatına göre çok güzel imkanlar sunuyor. Birlikte bir fiyat çıkarmıştık, 90.000 TL benzinli model için + full opsiyon için 25.000 TL fiyat vermişlerdi... Kesinlikle CC derim bende hele 3.16 ya karşı tartışmaya gerek yok

Yorum Yap

Anladığım kadariyla passat 2.el eğer öyle ise model yılı hangi motoru bunlarıda paylaşırsan daha iyi bilgi topliyabilirsin. bence yeni kasa 2.0TDİ filansa o paraya havada kapın degilse BMW 3 serisi 1adim önderim benim için

Yorum Yap

Passat CC diyebilirim. Makyajli kasanin on izgaralarini sewmesemde (suan tum vw grubu boyle..) 316'dan iyidir.
              1.4 TSI motor getirmis olmalari ise benim bile aklimi celiyor.. DSG ile cok guzel olur.. (her ne kadar dsg sorunlu bir sistem olsa da..)

HK @ Galaxy Note via Tapatalk
              www.haktankeskin.com

Yorum Yap

Valla babamin arabasi caddy dsg 1.6 dizel. Aslinda a4 fiyat aldi 108000 tl sunroof 177hp 2.0 tdi sonra yil sonu diyene kadar fiyat uctu. Dizele ihtiyaci yok artik vergi avantaji ve donanimi fiyat perfomansi cc dedirtiyor ama 3.16 kampanyada o paraya alinabiliyor 8 ileri otomatik olarak ama donanim cc ye yaklastirilinca fiyat ucuyor. Ben kullanan vardir cevresinden vs diye merak ettim. Sonucta babam alicak 90-120 gezecek...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Yorum Yap

CC yi bilmem ama yeni 3.16 136beygir turbolu 8 ileri gayet atak ve ekonomik bir makina artık 3.16 deyip gecmeyin bence, diger yandan cok guzel opsyonları var ama tabii ki Vw ile BMW yi karsılastırırken 3 degil 5 kasa ile karsılastırmak lazım BMW ye haksızlık oluyor, ben olsam yeni F30 3.16 alırdım kesinlikle.
                  LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

cc derim bende.Yalnız tek dezavantajı yakıt yoksa her klasmanda cc fark atar.
                    [FONT=Comic Sans MS]All that you have is your Soul...[/FONT]

Yorum Yap

ben passat cc yi tecrübe ettim , tavsiye ederim.
                      sigpic

Yorum Yap

borusana gidicem test aracı varmı merak ettim hem fiyat alıyım

Yorum Yap

İstinye ye gideceksen Ali KEmali bul orada satıs danısmanı ismimi soyle.
                          LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

yarin gitcem istinye park dogusa gitmisken biraz audi vw kurcalayayimm ne zamandir testing yapmiyorum hihihihihih

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                            sigpic

IT'S TIME

Yorum Yap

avcılara gittim cc ayarına getirdiğim 3.16 112000 en uygun çıktı babamda kaporayı cc ye verdi. hayırlısı

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X