Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Karter Koruma Sacı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Karter Koruma Sacı

halledilmiştir.
    Eklenen Dosyalar
    En son düzenleyen alibasacik; 21-08-17, 12:54.

Ayn ye goturdunuz mu ? belki plastikci onu tamir edebilir.
    LOVE IS ALL AROUND, IT IS MINI

sigpic

www.MINIClubTR.com

Instagram

Yorum Yap

Aslı ALIENLOVE tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Ayn ye goturdunuz mu ? belki plastikci onu tamir edebilir.
      götürmedim araç hala borusanda, servise teslim edene kadar bilmiyodum kırığı, çok önemli bi parça mı diye merak ettiğim için konu açtım bilemiyorum ama 2bin vermeyeceğim kesin.

Yorum Yap

Aslı alibasacik tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        götürmedim araç hala borusanda, servise teslim edene kadar bilmiyodum kırığı, çok önemli bi parça mı diye merak ettiğim için konu açtım bilemiyorum ama 2bin vermeyeceğim kesin.
        2bin lira çok saçma ve gereksiz bir rakam. 4te 1 fiyatına sanayide yaptırılabilir bile yenisi CM zaten yüksek bir araç olduğu için çok gerek olacağını zannetmiyorum.
        34 NAD 99 '06 JCW
        34 AR 3221 '11 JCW
        34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

boş bi zamanımda sanayiye gidicem kafama yatan bu benim de, hurdaya çıkmış cm bitane buldum da adamın tavrını beğenmedim ankaradaydı şimdi kargo margo o adama güvenmem

Yorum Yap

@alibasacik kırık ve açıklık ile devam etmeyiniz alakasız zamanda öyle bir yere denk gelir ki komple kırılır ve yukarılara doğru zarar verme ihtimalide yüksektir vidaları somunlar ile sağlamlaştırabilecek bir çare bulunabilir Alen abininde söylediği gibi AYN basit ama kalıcı bir çözüm bulacaktır sorununuza.
            IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Aslı GOKHAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              @alibasacik kırık ve açıklık ile devam etmeyiniz alakasız zamanda öyle bir yere denk gelir ki komple kırılır ve yukarılara doğru zarar verme ihtimalide yüksektir vidaları somunlar ile sağlamlaştırabilecek bir çare bulunabilir Alen abininde söylediği gibi AYN basit ama kalıcı bir çözüm bulacaktır sorununuza.
              inşallah bulur bi götürücem bakalım

Yorum Yap

ayn ye gittim dediğiniz gibi basit ama kalıcı bi çözüm buldular, sarkan kırık parçayı destek yardımıyla düz bi hale getirdiler.

bu konu sayesinde de ayn ve ahmet usta ile tanışmış oldum herkese de tavsiye ederim, 3-5 ne koparsam kardır derdinde olmayan kaliteli ve bilgili bir servis, tekrar ahmet usta ve ekibine çok teşekkür ederim.

Yorum Yap

ayn ye gittim dediğiniz gibi basit ama kalıcı bi çözüm buldular, sarkan kırık parçayı destek yardımıyla düz bi hale getirdiler.

bu konu sayesinde de ayn ve ahmet usta ile tanışmış oldum herkese de tavsiye ederim, 3-5 ne koparsam kardır derdinde olmayan kaliteli ve bilgili bir servis, tekrar ahmet usta ve ekibine çok teşekkür ederim.
                  sorununuzun çözülmesine sevindim. AYN MINI konusunda prof. doktordur
                  34 NAD 99 '06 JCW
                  34 AR 3221 '11 JCW
                  34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Sorunun çözüme kavuşmasına sevindim ustalarımızı ısrar ile tavsiye etmemizin sebeplerinden birisini gördünüz tereddütsüz olarak AYN ye gelin dememizin hatta şehir dışındaki arkadaşlarımızada gelin dememizin sebebi işçilik ve insanlık olarakkalitelerindendir belki şehir dışından gelecek arkadaşlara 1 depo civarında maliyet binecek ama çözüm sağlam olacağından başka yerlerde yaptırıp daha fazla para ödemeyecekler.
                    IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                    X