Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

JCW Kitli R53 Cooper S hakkında

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

JCW Kitli R53 Cooper S hakkında

Arkadaşlar merhaba. Linkte bulunan aracı tanıyan bilen varmıdır aramızda? Borusanda kitin takıldığını söylüyor ama son susturucu kafası farklı görünüyor.Motor kısmıda bakımsız görünüyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...59676697/detay

Genel olarak temiz buldum ben aracın görüntüsünü , iç konsolu. Motorun pis gözükmesinden ziyade motor parçalarının temiz olup olmadığına bakmak lazım. Ama dediğim gibi görüntü itibariyle bir sıkıntı verecekmiş hissiyatı uyandırmadı bende[emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk
    34 V 1271 / 2012 R56 Midnight Black JCW
    34 JZ 9538 / 2011 R56 Midnight Black JCW
    34 DEN 22 / 2004 R50 Chili Red Cooper
    34 NE 0782 / 2014 R58 Spice Orange Coupe S

Yorum Yap

Aslı ozanoztrk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Genel olarak temiz buldum ben aracın görüntüsünü , iç konsolu. Motorun pis gözükmesinden ziyade motor parçalarının temiz olup olmadığına bakmak lazım. Ama dediğim gibi görüntü itibariyle bir sıkıntı verecekmiş hissiyatı uyandırmadı bende[emoji1303]

Kesinlikle katılıyorum harfiyen
      sigpic

Yorum Yap

R53 jcw alma planiniz varsa benim aracimi dusunebilirsiniz. Tabiki rakam bu aracla biraz alakasiz
        1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
        2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
        3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
        4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
        5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

Linkteki araç benimde gözüme temiz göründü ama motor durumunu detaylı incelemek gerekebilir.
          34 NAD 99 '06 JCW
          34 AR 3221 '11 JCW
          34 EK 391 '09 MCS

Yorum Yap

Geçtiğimiz yıllarda trafikte 1-2 kere, avm otoparklarında da birkaç kez rastlamıştım. 3 önceki sahibi çok düzgün kullanıyordu ve aracı hep temiz görüyordum, tek hoşuma gitmeyen çamurluklarında dama vardı. Sonrasında el değiştirdi alan kişi damaları söktü şu an üzerinde bulunan jcw flame spoke jantları(replika olabilir) taktı. Muhtemelen egzozu da aynı kişi değiştirmiştir. Hatta o kişi ilana koyduğunda mesaj atmıştım ona kule gergisi ve alt konsoldaki voltaj, yağ sıcaklığı göstergeleri için. Artık üretilmiyor o göstergeler ve çok çok sayılı araçlarda var. Ancak mesajıma cevap gelmemişti
            Ardından araç üzerindeki plakalıkların sahibi cankayoto'ya gitti ordan da satıldı, şimdi yeniden ilanda.. Hala gayet güzel görünüyor gidilip incelenmeye değer bence. Motorun kirli olmasına takılmayın derim @ozanoztrk doğru söylemiş. Bendeki tek soru işareti aracın 1.5 sene içerisinde bu kadar fazla el değiştirmesi. Kronik bir arıza meydana gelmiş olabilir ve alanlar masraflardan kaçındıkları için, düzgün usta bulamadıkları için vb. satıyor olabilirler. Tabi bu sadece benim tahminim incelemeden yorum yapmak yanlış olur.
            sigpic

Yorum Yap

Aslı clv2lGl tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              R53 jcw alma planiniz varsa benim aracimi dusunebilirsiniz. Tabiki rakam bu aracla biraz alakasiz
              55 bin üst limitim var. Aslında R56 düşünüyorum ama R53 teki jcw kit beni biraz iştahlandırdı. Tabi alıp bide sanayiden çıkamamak var.

Aslı Murat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Geçtiğimiz yıllarda trafikte 1-2 kere, avm otoparklarında da birkaç kez rastlamıştım. 3 önceki sahibi çok düzgün kullanıyordu ve aracı hep temiz görüyordum, tek hoşuma gitmeyen çamurluklarında dama vardı. Sonrasında el değiştirdi alan kişi damaları söktü şu an üzerinde bulunan jcw flame spoke jantları(replika olabilir) taktı. Muhtemelen egzozu da aynı kişi değiştirmiştir. Hatta o kişi ilana koyduğunda mesaj atmıştım ona kule gergisi ve alt konsoldaki voltaj, yağ sıcaklığı göstergeleri için. Artık üretilmiyor o göstergeler ve çok çok sayılı araçlarda var. Ancak mesajıma cevap gelmemişti
              Ardından araç üzerindeki plakalıkların sahibi cankayoto'ya gitti ordan da satıldı, şimdi yeniden ilanda.. Hala gayet güzel görünüyor gidilip incelenmeye değer bence. Motorun kirli olmasına takılmayın derim @ozanoztrk doğru söylemiş. Bendeki tek soru işareti aracın 1.5 sene içerisinde bu kadar fazla el değiştirmesi. Kronik bir arıza meydana gelmiş olabilir ve alanlar masraflardan kaçındıkları için, düzgün usta bulamadıkları için vb. satıyor olabilirler. Tabi bu sadece benim tahminim incelemeden yorum yapmak yanlış olur.
              Tramer kayıtlarından incelediğim kadarıyla son 1 yılda 3 el değiştirmiş ondan önce 2009 dan bu yana aynı kişi adına. Bence araç galeriye düştü, kar amaçlı bi kaç el değiştirdi. Tekirdağdan gidicem çok uzak işi gücü bırakıp gitmek ve boş dönmek var birde ordan. O yüzden 55 bin e kadar bütçeyi yükselttim almışken Mercekli bir R56 almak daha mantıklı geliyor.Varsa bildiğiniz araç değerlendirebilirim.

Yorum Yap

Aslı ebas1 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                55 bin üst limitim var. Aslında R56 düşünüyorum ama R53 teki jcw kit beni biraz iştahlandırdı. Tabi alıp bide sanayiden çıkamamak var.

Tramer kayıtlarından incelediğim kadarıyla son 1 yılda 3 el değiştirmiş ondan önce 2009 dan bu yana aynı kişi adına. Bence araç galeriye düştü, kar amaçlı bi kaç el değiştirdi. Tekirdağdan gidicem çok uzak işi gücü bırakıp gitmek ve boş dönmek var birde ordan. O yüzden 55 bin e kadar bütçeyi yükselttim almışken Mercekli bir R56 almak daha mantıklı geliyor.Varsa bildiğiniz araç değerlendirebilirim.
                Şahsi fikrim o fiyat skalasında alınabilecek bir r53, r56'dan daha keyifli olacaktır. Tabi bu görüşüm sorunsuz ve dolu bir r53 için yoksa sıkıntılı r53 gerçekten baş ağrıtabiliyor. Şahsen ben 2 farklı r56 kullanmış biri olarak mercekli ve şeritsiz r53leri daha güzel buluyorum bu zamana kadar almamamın da tek nedeni çok yol yapmam ve çıkabilecek sorunlarda aracı kullanamama ihtimali[emoji4]

34 V 1271 / 2012 R56 Midnight Black JCW
                34 JZ 9538 / 2011 R56 Midnight Black JCW
                34 DEN 22 / 2004 R50 Chili Red Cooper
                34 NE 0782 / 2014 R58 Spice Orange Coupe S

Yorum Yap

Aslı ozanoztrk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Şahsi fikrim o fiyat skalasında alınabilecek bir r53, r56'dan daha keyifli olacaktır. Tabi bu görüşüm sorunsuz ve dolu bir r53 için yoksa sıkıntılı r53 gerçekten baş ağrıtabiliyor. Şahsen ben 2 farklı r56 kullanmış biri olarak mercekli ve şeritsiz r53leri daha güzel buluyorum bu zamana kadar almamamın da tek nedeni çok yol yapmam ve çıkabilecek sorunlarda aracı kullanamama ihtimali[emoji4]

benzin konusundaki onlemini takdir ediyorum ocak sonduruyo hahaha
                  doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                  2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                  3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                  4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                  5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                  6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                  7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                  8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Peki bu bahsi geçen Jcw kitli R53 e ekstra ne yapılabilir ve kaç hp lerde sorunsuz kullanabiliriz. Sunroof ta yok gazlamak için çok mantıklı bi araç gibi görünüyor.Tabi parçaları üzerinden sökülmediyse ? Bide hafif bi jant takılırsa tadından yenmez.

Yorum Yap

Forumda bu uygulamalarla ilgili birçok bilgi mevcut, biraz göz gezdirirseniz aradığınız cevapları bulacaksınız.
                      sigpic

Yorum Yap

Butcenizi biraz asiyor benim aracim.
                        1- 34 S 8665 - R56 Dark Silver S '09
                        2- 34 VN 7962 - R53 Thunder Blue JCW GP '06
                        3- 34 HK 9847 - R56 Pepper White JCW '13
                        4- 34 BIG 87 - R56 Midnight Black JCW '11
                        5- 34 VB 4432 - R53 Dark Silver JCW '05

Yorum Yap

motorun bakımsızlığına takılma.Al gel bana yarım saatte sıfır yaparız

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...or-Temizli%F0i

Yorum Yap

ibreyi R56 ya çevirdim. Düzgün kalan araçların sayısı çok az. olanlarada iyi paralar isteniyor. Yalovada jcw body li bi araca gittim baktım hüsran düşünen varsa bilgisi olsun. Max. 53 54 bin R56 aramaya devam

Yorum Yap

ibreyi R56 ya çevirdim. Düzgün kalan araçların sayısı çok az. olanlarada iyi paralar isteniyor. Yalovada jcw body li bi araca gittim baktım hüsran düşünen varsa bilgisi olsun. Max. 53 54 bin R56 aramaya devam
                              Onur da 2008 R55 vardi jcw body kitli dusunulebilir. Arkadasimizin eski araci.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X