Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Cooper orta ve son susturucu

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Alınık parçalar da konu acamadigim icin buraya açıyorum aracimin muayenesi geliyor kati taktim ama susturucularim eksik satmayi düşünen veya verebilecek olan varsa verebilirmi muayeneden sonra tekrar cikaricam
    38 KD 903 Cooper S '10

merhabalar, normalde 100 mesaj sinirini doldurmadan satilik/alinik konusu acilmasina forum kurallari geregi musade edilmiyor. ancak sizinki muayene ihtiyaci oldugu icin bir sakinca gormuyorum.
    muayeneye gideceginiz sure icin egzoz kaynat et ugrasacaginiza, tam egzozlu birinden gunubirlik komple egzoz degismeyi talep etseniz sizin icin de daha masrafsiz olur diye dusunuyorum.. malesef r56 aracim yok olsaydi ben yardimci olmak isterdim.. bu sekilde yardimci olacak birisi cikacaktir ama illaki
    doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
    2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
    3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
    4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
    5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
    6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
    7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
    8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Varmi yardımcı olabilicek
      38 KD 903 Cooper S '10

Yorum Yap

Aslı DOA29 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        merhabalar, normalde 100 mesaj sinirini doldurmadan satilik/alinik konusu acilmasina forum kurallari geregi musade edilmiyor. ancak sizinki muayene ihtiyaci oldugu icin bir sakinca gormuyorum.
        muayeneye gideceginiz sure icin egzoz kaynat et ugrasacaginiza, tam egzozlu birinden gunubirlik komple egzoz degismeyi talep etseniz sizin icin de daha masrafsiz olur diye dusunuyorum.. malesef r56 aracim yok olsaydi ben yardimci olmak isterdim.. bu sekilde yardimci olacak birisi cikacaktir ama illaki
        Aslı Fleric tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Varmi yardımcı olabilicek
        Sök tak konusunda yardımcı olabilecek kişi zor ama imkansız değil, biryerlerde boşta vardır mutlaka elbette çıkacaktır. Birde şöyle bişey konuşmuştum ben muayene yapan arkadaşla araçta Katalizörü üzerinde olsun susturucuları olmasada yada farklı olsada olur diye konuştum bizzat kendim yani birinden duyduğum bişey değil bu ama yinede tekrardan sormakta fayda var 8 Ekimde şirketin aracını götürücem tekrardan sorup yazarım burayada tabi ozamana kadar sana yararmı bilemem.
        IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

3 hafta sonra muayene ben şimdiden aramaya başladım 1 ay de muayene süresi desek yinede yazarsanız diğer arkadaşlara faydalı olur en azından
          38 KD 903 Cooper S '10

Yorum Yap

Ben aracımda son susturucu olmadan muayeneden geçmiştim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
            2012 R56 Mini Cooper S

instagram \ drcapaburro

http://i.hizliresim.com/01rvlW.png

Yorum Yap

Aslı Fleric tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Alınık parçalar da konu acamadigim icin buraya açıyorum aracimin muayenesi geliyor kati taktim ama susturucularim eksik satmayi düşünen veya verebilecek olan varsa verebilirmi muayeneden sonra tekrar cikaricam

http://www.miniclubtr.com/forums/sho...Tr542-part-out
              IS IT LOVE?

www.MINIClubTR.com

sigpic

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X