Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Motor Yağı Tercihi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı selim.ilgaz.5 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Akilli adamin hali baska oluyor. Aynen abi orasidir. Bazen sacma ucuz fiyatlar olabiliyor. Xclean 0-30w bizim bmw standartlarini karsiliyor. Stock araclar ve orta sekerli performansta yeterli. 0-40w da oyle ancak daha gec isiniyor.
    Eger stg2 yazilim performansli kullanim vs diyorsan daha ozel yag asagidaki. Ama pahalli ve 3-5binde degistirmen gerekiyor. Yaza girerken degisim olacagi icin 5-30w kullaniyorum simdilik, yazin 5-40w ya degisecek yada 10-50w
    Yag konusu eminim cokca tartisilmistir forumda zaten bir bitmeyen konu jant ve yag ))

Sent from my iPhone using Tapatalk
    5w30 daha uygun o zaman , racing gereksiz pahalıymış çok gazlayan biri değilim

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Bu doğrumudur arkadaşlar stage2-stage3 araçlar için ? 4.5 litre mi alıyordu r56 lar ?

http://www.hepsiburada.com/motul-810...-pm-otctn3389a
      Motul Yağı 5 litre olarak alacaksınız fakat R56 lar 4,2 - 4,3 litre yağ alıyor. 5 litre yağın hepsini koymayın.
      Ben kalan 0,7 litre yağı her 1.500 km de bir biraz ilave ediyorum eksiltme yaptıysa.
      06DE1756 R53 Cooper S 2004 (Sold)
      16GB426 R56 Cooper S 50th Camden Edition 2010

Yorum Yap

Aslı mcmurat tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        ayıp olmasa son bısey sorcam ayn 1 yıl oldu gıdelı de navıgasyonla gıtmıstım kaybetmısım adresı bilen var mı maslak sanayı de bıraz büyük bulamaıyorum sonra hangı kısım falan
        Polaris plaza'yı bul. Onu geçtikten sonra sağdaki ikinci sokakta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

5-40 aldım , X-clean tercih etmedim çünkü x-clean yeni nesil araçlarda dizel partikül filitresi ve katalizör için ekstra bişeyler içeriyormuş e bende onlar olmadıgına göre ihtiyaç yok... Zaten benim araç 64000 de , yağ değişimi 70.000 deymiş meğer yeni değişmiş yağı 58.000 de daha varmış yani ama olsun aldım artık zarar olmaz yarar olur değiştirmekte

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
            5-40 aldım , X-clean tercih etmedim çünkü x-clean yeni nesil araçlarda dizel partikül filitresi ve katalizör için ekstra bişeyler içeriyormuş e bende onlar olmadıgına göre ihtiyaç yok... Zaten benim araç 64000 de , yağ değişimi 70.000 deymiş meğer yeni değişmiş yağı 58.000 de daha varmış yani ama olsun aldım artık zarar olmaz yarar olur değiştirmekte

Kaça aldın abi yağı?
            R56

Yorum Yap

Aslı emoro tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Kaça aldın abi yağı?
              117 TL Burdan aldım

http://www.hepsiburada.com/motul-810...t-p-OTCTN3389A

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
              X