Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Motor Yağı Tercihi

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Motor Yağı Tercihi

2013 R56 aracımın yağını değiştircem Castrol Edge 0w30 düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir ?( Motor yağı olayı hakkında sıfır bilgim var daha önce servis değiştirmişti )

Motul 0w40 kullandım.
    Memnun kaldım.
    Tavsiye ederim
    1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
    2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
    4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
    5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Yağ filtresi de değişecek sanırım onu nerden bulabilirim

Yorum Yap

Hangi serviste değiştirecekseniz, yağ filtreside kendilerinde mevcuttur.
        AYN Auto'yu yağ bakımı için tavsiye edebilirim. Motul'de var ellerinde. Filtreside..
        1) [FONT=Palatino Linotype]34 Y 7475 - R56 WhiteSilver CooperS "JCW" SOLD
        2) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype]3) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" project400! [/FONT]
        4) 34 BKS 66 - R58 Cooper S "JCW" SOLD
        5) 34 AL 7749 - R52 Cooper S - [FONT=Arial Black]EmreMOR[/FONT] SOLD

Yorum Yap

Teşekkür ederim bende bunu alayım o zaman tecrübeye güvenirim

Yorum Yap

ayn gidecektim tamam o zaman süper oldu yardımınız için teşekkürler

Yorum Yap

ayıp olmasa son bısey sorcam ayn 1 yıl oldu gıdelı de navıgasyonla gıtmıstım kaybetmısım adresı bilen var mı maslak sanayı de bıraz büyük bulamaıyorum sonra hangı kısım falan

Yorum Yap

2.Kısım 3.Sokak No:32
                +90 212 286 00 32
                sigpic

Yorum Yap

arkadaşlar bide benım arac 23 binde 6 ay önce borusan fren balata şimdilik iyi demişti yarın ayn otoya gidecem fren balatalarını da değiştirsem mi ?yusuf usta söyler ne yapmam gerektıgını de önceden hazırlıklı gitmem için sorayım dedım birde değiştirmek gerekiyorsa ayn hangı markayı taktırtayım

Yorum Yap

Ebc yellow stuff genelde herkesin tercihi oluyor onun dışında zaten Yusuf usta yönlendirme yapacaktır.
                    sigpic

Yorum Yap

Ayn dogru tercih olacaktir kesinlikle. Balatalari kontrol edip ne kadar daha gidecegini belirtirler zaten, ama degismesi gerekirse, ebc markasini tavsiye ederim
                      doayen!

1) 34 DOA 29 - R56 Midnight Black JCW '12
                      2) 34 DOA 29 - R56 Thunder Gray GP2 '13
                      3) DOAYENS - R56 Midnight Black Cooper S '13
                      4) 7KVC909 - R53 Astro Black Cooper S '06
                      5) 34 DOA 06 - R59 Midnight Black Cooper S Roadster '13
                      6) 34 UT 5348 - R53 Thunder Blue GP '06
                      7) 34 DOA 06 - R53 Cosmos Black Cooper S '05
                      8) 34 DOA 90 - R59 White Silver JCW Roadster '14

Yorum Yap

Bu doğrumudur arkadaşlar stage2-stage3 araçlar için ? 4.5 litre mi alıyordu r56 lar ?

http://www.hepsiburada.com/motul-810...-pm-otctn3389a

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Bu doğrumudur arkadaşlar stage2-stage3 araçlar için ? 4.5 litre mi alıyordu r56 lar ?

http://www.hepsiburada.com/motul-810...-pm-otctn3389a
                          5 litre aliyor abi. Birde turkoil.net diye bir yer var ben oradan aliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı selim.ilgaz.5 tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                            5 litre aliyor abi. Birde turkoil.net diye bir yer var ben oradan aliyorum.

http://www.turkoilmarket.com/ olmasın turkoil.net diye biryer açılmıyor

motul hangisini almak mantıklı arkadaşlar 0-40 mı , 5-40 mı birde X-clean modeli var X-cess modeli var ?
                            En son düzenleyen Yiğit G.; 03-12-16, 17:24.

Yorum Yap

Aslı Yiğit G. tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                              http://www.turkoilmarket.com/ olmasın turkoil.net diye biryer açılmıyor

motul hangisini almak mantıklı arkadaşlar 0-40 mı , 5-40 mı birde X-clean modeli var X-cess modeli var ?
                              Akilli adamin hali baska oluyor. Aynen abi orasidir. Bazen sacma ucuz fiyatlar olabiliyor. Xclean 0-30w bizim bmw standartlarini karsiliyor. Stock araclar ve orta sekerli performansta yeterli. 0-40w da oyle ancak daha gec isiniyor.
                              Eger stg2 yazilim performansli kullanim vs diyorsan daha ozel yag asagidaki. Ama pahalli ve 3-5binde degistirmen gerekiyor. Yaza girerken degisim olacagi icin 5-30w kullaniyorum simdilik, yazin 5-40w ya degisecek yada 10-50w
                              Yag konusu eminim cokca tartisilmistir forumda zaten bir bitmeyen konu jant ve yag ))

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X